Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

mythic raid özlemişim lan. dün 2. denemede ilk boss u kestik baya keyif aldım fightta. cloak legendary için ağladım wrist e kıyasla bir boka yaramıyor diye ama anti magic shell i allah parçası yapıyor. basıyorsun hiçbir magic dmg ölmüyor plus deli gibi healing. güzel utility.

pasif 25% aoe dmg red. + cd ler ile en son hep ben ölüyorum dps olarak. çok dayanıklı ama mobility ile dengeliyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

7.1 notlarından, herkesin severek yaptığı questlere devam;

Your heroic efforts in Suramar will continue in Patch 7.1 with a new series of quests that unlock over a period of nine weeks, ultimately leading you to the very entrance of the Nighthold.

serinin sonunda mount varmış ama bu sefer sanırım..
Sosyal ağlarda paylaş

Başıma bir şey gelmeyecekse Suramar questline'ı gayet güzel ya. Kötü yanı rep. gereksinimi olmasıydı; şu an zaten ana hikayeyi yapan herkes exalted olduğundan o problem ortadan kalkacak. Tabii muhtemelen yine saçma sapan bir blok koyacaklar hemen bitirilemesin questler diye ama nasip.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

7.1 notlarından, herkesin severek yaptığı questlere devam;

Your heroic efforts in Suramar will continue in Patch 7.1 with a new series of quests that unlock over a period of nine weeks, ultimately leading you to the very entrance of the Nighthold.

serinin sonunda mount varmış ama bu sefer sanırım..

ben daha bunu da bitiremedim ki...

yeter ya yarın gün içinde allah aşkına bi COS takımı kuralım tek o kaldı.

Hayır ben kuruyorum finderdan onla bile giremiyoruz. girmeye en yaklaştığımız anda 45 dakikada üst üste bulduğumuz 3 tankında storyline olayını bilmiyor oluşuydu ve içeri girememesiydi. En son küfretti herkes birbirine çıktık asdfads

YETERRR
Sosyal ağlarda paylaş

Ben biraz ah ile de oynamayı seviyorum, gold kas, pet al, mount al falan o açıdan wod un son 7 8 ayında açıktı hesap, başka da oynayacak bişey yok, otur yeniden ui ına alış vs hiç çekemiyorum yeni mmoları, steamde de bi civ bazen de csgo o kadar. zaten çalışan adamız, bi hafta sonu işte 5 6 saat oynayabiliyorum oyun o kadar, evli olsam o da yalan :D
Sosyal ağlarda paylaş

aynen abi akşam 18:30 gibi evde oluyorum, söyle kafamı dağıtmak için oyun oynamak istiyorum, açıyorum questleri yaparken bayıyorum daha.

bilmiyorum eskiden bu oyundan neden cok daha fazla zevk alıyordum ama cidden WoTLK zamanı şuan oynadığımın 4-5 katı oynamama rağmen yapacak şeyler bitmiyordu oyunda, sürekli içinde tutuyordu beni.

şimdi 1 saat zor dayanır oldum.

bakalım 1 ay falan ara vereyim belki özler dönerim sdsaf
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

aynen abi akşam 18:30 gibi evde oluyorum, söyle kafamı dağıtmak için oyun oynamak istiyorum, açıyorum questleri yaparken bayıyorum daha.

bilmiyorum eskiden bu oyundan neden cok daha fazla zevk alıyordum ama cidden WoTLK zamanı şuan oynadığımın 4-5 katı oynamama rağmen yapacak şeyler bitmiyordu oyunda, sürekli içinde tutuyordu beni.

şimdi 1 saat zor dayanır oldum.

bakalım 1 ay falan ara vereyim belki özler dönerim sdsaf

Akşam işten gelince Vakit kazanmaya tank oynuyorum. Yani hiç bir boss mekanigine bile bakmıyorum amacım sırf vakitten kazanmak. Hani dps oynasam işte geliyorsun işten 4-5 tane WQ yap falan sonra mythic için grup bul. Buldugun grupta tank yada healer çıksın oradan vakit kaybet. sonra çocuk uyansın oradan bi ses "çocukla ilgilen biraz" :) sonra sen çık gruptan . Hadii resmen reset atıp duruyorum.

Tank oynayınca zaten çabuk grup buluyorsun. işin çıksa bile bir dahakine gene çabuk grup buluyorsun. bilmediğim bir şey varsa en fazla retard tank çekiyorlar atıyorlar . sonra gene anında grup buluyorum asdasdasd:D a zevk alıyormuyum bende Eskisi kadar tabiki almıyorum .

ne bileyimzor şartlar altında böyle bir var olma çabası içindeyim. O class senin bu class benim koşuyorum.

Birde biri itiraz etmişti.SHAMAN 2-3 MOB TA YATIYOR SANANE SANANE !!! :)shaman benim shamanım.
Sosyal ağlarda paylaş

valla BM'i ben de çok sevdim aslında ama herkes MM diyo.

hele BM'in o dövüşün başında stampede, dire beast filan tüm cooldownları yakıp ortama kamyonla hayvan yığmasına hastayım
bi anda boss'un vâlidesini laciverte boyuyorsun, o an MMMFFFF diye alt dudağımı ısırıyorum işte
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...