Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Üşenmedim.

bingildak said:
gear 850'den 865 e geldi, artış diğer classların yarısı kadar fln

Buldum

bingildak said:

nerf gelse ne olacak, her classın rakamlarına denge getirecekler zaten. olay GAMEPLAY

bingildak said:

dk ile baya bir saat geçirdim overall baya iyi ya. hani rakamlar ne olur hiç bilmiyorum ama 3 kademeli (rune, rune power, festering/plague + proclar) inşa etmişler talentlar ile baya GAMEPLAY değişiyor. unholyde hangi resource u talent ile daha hızlı generate edebileceğini değiştirip, ona göre diğer talentları bufflayabiliyorsun.

konusunda en iyi class benim denediklerim arasında. rotasyona öküz gibi odaklanıp hala 100 talentını kullanmayı falan unutuyorum. beni baya sürükleyecek gibi.

bingildak said:

benim için uzun vadede GAMEPLAY drive ediyor

bingildak said:

nerfun ne şekilde geldiği önemli ya. böyle spec'i eğlenceli kılan talent, pasifleri falan bozuyorlar çok sinirleniyorum. rakam üzerinden nerfü yapacaksan yap işte, GAMEPLAY ı piç etme di mi

Ay yeter için bayıldı. Bıngıldak şimdi adminiyle modülatörüyle üyesi hatta stalkerıyla tüm paticik ailesi adına sana bişey söylemek istiyorum. Eminim topiği takip eden herkes bana gönülden katılacaktır.

Bİ GİT
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gameplay olarak hala en iyi unholy ama gcd konusunda ciddi düzenleme gelmesi gerekiyor. karakter hızlanıyor ama hızlanamıyor çünkü spam + gcd. bütün keyfin içine sıçıyor. onun üstüne bi de scaling de sorun var. fury ile en inferior melee konumunda rakamsal olarak 860+

aynı sayfada

http://orig12.deviantart.net/e27f/f/2012/269/6/9/goodnight_sweet_prince_by_thunder2140-d5fz2k3.png

Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Mockery of Life
Bu geldi işte

Ilvl derken itemın ilvl'ı 820mi mi? yoksa burdaki +35 olan mı mesela neye bakıyorsun?

abso silahına +35 ilvl veren relic taktın mesela, sonra +40 ilvl veren bişi geldi ama o traitin ne olduğunu bile bilmiyosun, hiç kullanmadığın bişi falan, olsun sen yine de +40 olanı tak, bunu diyorlar =)
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

Absolut said:

Mockery of Life
Bu geldi işte

Ilvl derken itemın ilvl'ı 820mi mi? yoksa burdaki +35 olan mı mesela neye bakıyorsun?

abso silahına +35 ilvl veren relic taktın mesela, sonra +40 ilvl veren bişi geldi ama o traitin ne olduğunu bile bilmiyosun, hiç kullanmadığın bişi falan, olsun sen yine de +40 olanı tak, bunu diyorlar =)

yok aslinda oyle degil, en azindan fire mage icin deil.
diger classlarda da benzerdir durum diye tahmin ediyorum bi ise yaramayan traitler vardir

fire mage ornegi
https://www.altered-time.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=2901&sid=485b352652a65499feab662cee9895f8
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...