Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

MM DPS sıralamasında en altta yer alıyor Noxxic'e göre.

abso hala öğrenemedin, noxxic wow ile alakalı bilgi bakılıcak son adres

çoğu bilgi yanlış, yanlış olmayanlar da outdated (yani yine yanlış)

dps sıralaması istiyorsan worldoflogs.com veya warcraft logs adresine bak

class bilgisi için de icy-veins sitesi mis gibidir
Sosyal ağlarda paylaş

nienna said:

dps sirasina gore degil keyfinize gore oynayin bence.

dps class oynuyorsan az görece az dps yapmanın nesresi keyifli olabilir ben onu anlamıyorum

hani quest yaparken falan dediğin doğru olabilir de , raid ortamında "keyfe göre spec" seçmek çok saçma.

Futbol takımında sağ kanat oynayan adam keyfine göre sol beke geçemiyor sonuçta, raid de budur. Ha lfrden falan bahsetmiyorum tabii, constructed raidlerden bahsediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bence iki senaryo var bu konuda.

1 tanesi harbiden bozuk ve rakamsal olarak patlak classlar ki bunların blizz tarafından acilen düzeltilmesi gerek (bknz survival hunter)

ikincisi de ceiling i yüksek olan ve biraz marifet - rotation isteyen specler. mesela m+ lara random toplarken ben artık fire mage almıyorum. sebebi specin kötü olması değil, genel olarak aldığım adamların spec i beceremiyor olması. guilddeki adam aynı gear ile 300-350 civarlarında gezerken random aldığım adam 860 üzeri ilvl gear ile 200-250 arasında sürünüyor. tankla paralel gidiyor falan. böyle çok fazla denk gelince bence mage almayı bıraktım. monktur, hunterdır falan safe bet. mm hunter beyin ölümü geçirse 250k altına düşmüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...