Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

Ben druidle levellamak istiyorum ama feral levellıcam. AMA 110 olduğumda direk restoya döneceğim. Burada bir kayıp oluyor mu trait falan verirsem yoksa traitleri saklıyıp 110 olduğumda mı kullanmak lazım?

abi zaten 110 olana kadar çok ahım şahım bi artifact power birikmicek, asıl 110 olduktan sonra başlıyor uğraş

ayrıca resto artifact'ini hemen alırsan, artifact power itemları biriktikçe resto'ya respecleyip itemları kullanıp daha sonra tekrar feral'a dönebilirsin, bi kayıp olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlardan hangisi?

Dreadleather Bindings of the Feverflare
Obliterum: 0/7
Item Level 815
Binds when equipped
Wrist Leather
128 Armor
+526 [Agility or Intellect]
+790 Stamina
+183-460 Haste (~0.99% @ L110)
+183-460 Mastery (~0.92 @ L110)

Veya

Thermal Bindings
Item Level 805+
Binds when picked up
Wrist Leather
124 Armor
+480 [Agility or Intellect]
+719 Stamina
+204 Critical Strike (0.58% @ L110)
+417 Mastery (1.19 @ L110)
+266 Avoidance
Sosyal ağlarda paylaş

senin class/spec e hangi statlar daha faydali, onlara bakacaksin once.
ornek, fire mage crit kasarken arms warrior mastery kasiyor.

sonra 805+ yazani daha almamissin. world quest heralde. al bakalim kac lvl olacak. ondan sonra karsilastirirsin.

ilvl farki olan itemlarda, mesela ilvl yuksek olani tutuyorum ilvl yuksek gorunsun diye ama crit yoksa takmiyorum. critli daha dusuk itemi takiyorum cok cok cok fark yoksa tabi ilvlda. bu tamamen fire mage icin.

http://www.icy-veins.com/wow/

suradan bak senin clas/spec statlari ne durumda
Sosyal ağlarda paylaş

Akşam 20.00 civarı oyuna girdim, adamlar +2 key 3 chests 860+ group yazmışlar. Tank arıyorlar, başvurdum invite attılar. Black Rook Hold, ilk packleri invis potla falan geçtik. O kadar kasıyoruz... Derken healer boss fight başlar başlamaz one shot yiyip öldü nasıl becerdiyse. Neyse healersiz tankladım, 2 dps daha öldü zone'da kalıp, kestik boss'u 2 kişi.

Merdivenlerden çıkıyoruz; örümceklerin debuff'ını dispellemedi healer bu sefer; sürüne sürüne öldük. Reslenip koştuk hemen; bu sefer merdivenlerin sonundaki packlere ninja pull yaptı adam FASTER FASTER yazıp; yine öldük. Sonra millet healer'a sövüp çıktı.

Ardından healer bana whisp atıyor; "I let you die, I feel happy when ppl die"...

Neyse az önce yine bir gireyim dedim; BRH +4 key 2-3 chests; need 855+ tank yazıyor. Adamlar lower ilvl req. 855 yapınca ve 2-3 chests yazınca herhalde iyi takımdır diye başvurdum. Hakkatten guild çıktılar.

Başladık, packleri kesiyoruz; casterlar cayır cayır cast edip heal atıyorlar... DPS'ler hiç bir utility kullanmadan ölüyor; geri koşuyor falan. Boss'a geldik, 2 dps zone'dan kaçmayıp öldü... Mage var bir tane dps'im adamdan 20k falan daha yüksek.

Böyle böyle 2. boss'u kestik; yine merdivenleri çıktık ettik. Alakasız bir pack var onu skip'ledik ötekini kesiyoruz. Bir baktım o alakasız pack 30 yard uzaktan bir şekilde aggro almış geliyor. Druid healer "oops sry" yazdı öldükten sonra. Ben de adama "enough this shit, careful" falan yazdım, arkadaşları hemen "gaming chair, fat nerd, gunnar glasses" falan yazmaya başladılar. Ben de paladinlerin signature move'ları olan bubble + hs basarak çıktım dungeondan pack'lerin ortasında.

Bu sefer whisper'dan yardırıyorlar, "you are shit, you are bitching, you r ..." vs. adama "niye madem 2-3 chest hedefliyorsunuz niye dikkat etmiyorsunuz hiç bir şeye, niye interrupt/stun atmıyorsunuz?" diyorum. Gelen cevap "sometimes things don't go as planned, you fucked our game, you are shit"...

Şu oyunun community'si her geçen gün daha da kötüleşiyor cidden. Bir 2005'te Wailing Cavern'de wipe yediğimiz, saatlerce yol bulmaya çalıştığımız günlerdeki muhabbetlere bakıyorum; bir de şimdiki diyaloglara. İğrenç.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hic rastlamadim ya boyle tiplere. bir tek bi +4 court of starsda healer dpsleri tutamadi ayakta bazi packlerde. raging affix vardi. biri de bi iki kere extra pull yapti ama bezdirmedi.
onda da 2 chest 3 chest iddiasi yoktu grubun zaten. 30sn ile falan kacirdik sureyi

onun disindakilerde de senin orneklerin tam tersine hep cok cok iyi adamlara rastladim. cok rahat yaptik herseyi. hatta birinde weakest link gibi hissettim kendimi.
simdi senin ornekleri okuyunca keske ekleseydim adamlari dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben şeyi anlamıyorum. adamlar normal mythic yapıyor. 860+ ilvl istiyor.

Bunu bulmak için de bekliyorlar bir de. hemen doldurup gitseler anlayacağım. 830 ile bile rahat yapılıyor normal mythicler.

Bir de şey olayı var. adam dps istiyor atıyorum 840. benim 845. almıyor ama pezo gruba. bekliyor hala daha üst ilvl gelir diye. hemen başka bir dps bulsa o an anlayacağım yine de bekliyor bildiğin.
Sosyal ağlarda paylaş

TBC sonrası ilk kez başladım bende oynamaya, genel olarak sevdim oyunu aksiyonu dozu artmış, bir sürü amelelik kaldırılmış.

Holy Paladin oynuyorum illvl 843 mythic girip heal atmaya başladım, normal mythicler kolay baya eğer millet aşırı mal değilse ama genel olarak bi acele oynama hevesi olduğu için pullar vs düşünmeden yapılıyor, crowd control diye birşey kalmamış direk bodos tank and spank olmuş herşey.

en büyük challenge zonelar herhalde. Biraz derişmiş oyun ama ben sevdim ya, dota oynıcağıma bunu oynarım. En azından burda ruslar ingilizce konuşuyor.

Bu arada Ally healer isteyen varsa mitik filan gelebilirim
Sosyal ağlarda paylaş

+6 ve +7 leri pugla kestim ben. Tamamen şans işi o kısım, dün quest var diye Neltharion's Lair yapayım, düz mythic. Olmadı yani. Min item level 845 falan, adamlar oynayamıyor. Bana defalarca +3 ve +4 yaptım diyen shaman, her encounterda öldü. Yerdeki alevden kaçamayan tipler işte. Ama dediğim gibi +7 bile yaptım ben full puglarla. Şans işi biraz. Hiç raid yapmadan 856 oldum. Keystone zımbırtısı çok güzel olmuş ama, epey oyalıyor. Benim gibi raid sevmeyen/zamanı olmayan biri için ilaç gibi geldi.

P.S: Depleted olan taşları tekrar şarj edebiliyorsunuz bu arada, aklınızda olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...