Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Olm alt kasıp suramara gitme düşüncesi bile ürkütücü :D

3 golden traiti açınca noluyor? Benim 19/17 gibi birşey şu anda ama prot warrior geri kalan traitler salak subalak demo shot buff vs. Pek gerekli gelmedi bana. Fulleyince süprizli birşeyler mi açılacak ? :D
Sosyal ağlarda paylaş

34/34 olunca dmg vs. buff'layan trait açılıyor sanırım. %5 veriyor level başına.

Benim prot. artifact level 22 oldu. 23 için 65k istiyor. Knowledge level 7 olana kadar retriye basacağım ap'leri; en azından 2. golden trait'i de açayım.

Bu exp. alt kasmak eziyet bu arada. Artifact knowledge altlarda daha kısa sürede tamamlanıyor gerçi ama rep. mep. uğraşılmaz cidden.

Ha bir de dün Xavius kestik, Suramar'da 1 questline kalmıştı; o da 20000/21000 revered'da açılıyormuş ancak. Mount speed'e buff alacaktım ne güzel, sinirim bozuldu. Benim daha 13k revered'da :<
Sosyal ağlarda paylaş

bide artifact traitleri cok takmayin kafaya, diablodaki paragon ayni gibi bir noktadan sonra. karakter gelisimini tikamamak icin ucu acik birakilmis ve cogu spec 25-26 da oturuyor yani

son acilanlar ise direk paragon kafasi, milyonlarca ap istiyor ve kasilabilir degil bu. zamanla trickle gelmesi gerek ak bufflandikca. content zaten onlara gore balancelanmiyor, hic dusunmenize bile gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

mythic baya faceroll ve raid öncesi yeterli. + gerekli değil. sadece +4 chest için gerekli onu da dediğin gibi arkadaşları toplayarak yapmak gerek ama anahtarı upgrade etmek istemediğin için sadece bitirmen yeterli. zamanında yapmasan da chest +4 lük item alıyor yani. istersen 1.5 saatte yap ki yaparsın yani. zor değil 4.

mc+ neden gerekli değil ya 2 haftada sadece mc+ yaparak 865 olduk. şu an guildte 2/7 mc raid olrak ama bizim ekip raid yapanların çoğundan daha gearlı. mc+9 3 affixle mc raid kadar zorlu ama reward olayı sorunlu betadaki haline getirmeleri şart ki onuda yapacaklardır ilk haftalarda raiderler ağlamasın diye nerflediler.
Sosyal ağlarda paylaş

pug olayına katılıyorum, +5 ve sonrasında kanser olmak olası. Hani hazır paticik komünü varken değerlendirmek lazm bence mc+ ları. az kişi için altın değerinde. kalabalık raid ortamlarında milletin agız kokusunu, egosunu çekmektense mc+ kurup ilerlemek daha iyi bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben hafta sonu 4 saat falan guild ile m+ yaptım. en son 6'ı zamanında yapamadık ama kendi mallığımızdan. onun dışında 1-5'i hep 2 chest ile bitirdik, birinde 3 chesti 15 sn ile kaçırdık. gearlar biraz daha artarsa (ki 4 saatte 1 upgrade almadım) 7-8 çok rahat yapacağız gibi zamanında.

güzel olmuş m+ olayı fakat classların dps rakamları çok dengesiz. uberalles classlar var monk, dk gibi. hem single target, hem aoe, hem survival, hem movement akıyor. diğer yanda warrior baya drag. çoğu class aoede iyiyse singleda sıçıyor veya vice versa.

m+ için 10 civarında classlar biraz seçmece olmalı gear scorelar yükselmediyse.

single target 300k yapan adam, bütün aoe packlerde 150-200k çekiyor. bir anlamı kalmıyor. overall istiyor m+
Sosyal ağlarda paylaş

@bıngıl Valla bizde reroll yaptı 2 kişi sırf aoe/single olayları yüzünden focusrage warrior nerften önce 550k ile falan bitiriyordu bossları aoesi olmsa da biz iadare ediyorduk nerf sonrası keyifi kaçtı rogue rerolladı aoe/single gayet yeterli accık gearlansa öttürecek. Demon hunter da özürlü momentumdan bayıp master race unholy dk ya geçti. tank=pala Healer=druid ben de mm hunter oynuyorum. 5 man e bu kadar önem vereceğimizi bilsem bm e yatırım yapardım ama genel bağlamda mm dpsinden memnunum. bu grupla +10 yaparız muhtemelen 2 haftaya (rerollar accık gearlanırsa)
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

single target 300k yapan adam, bütün aoe packlerde 150-200k çekiyor. bir anlamı kalmıyor. overall istiyor m+

bi feral druid olarak bundan çok şikayetçiyim ya. single'da yardırıyorum iyi güzel, aoe oldu mu fıs. hani talent seçiminde filan da değil olay, doğru dürüst aoe mekaniği yok işte. mythic+ dungeonlarda pek bi boka yaramıyorum o yüzden.

tek tek moblara rip atmaya çalışırken ben (temsili):

http://i.imgur.com/S8Kxud1.gif
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...