Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone - iPad - Apple Watch

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

iwatch dan konuşma yapmanın mantığı nedir? airpod'dan yapıyorsun zaten airpod yoksa sadece saatten konusunca ses kalitesi çoook berbat ama 

iphone ,yok ama şirket hattım samsung bir saat istiyorum uyku takibi için özellikle. çok farkları yokmuş. apple watch da yurtdışında sadece şu kalp krizi riskini haber verip ambulans çağırma olayı var onun için istiyorum. Tr de bu özellik henüz aktif değilmiş sanırım. En korktuğum şey evde tek başımayken kalp krizi geçirmek ? 

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, bLackcha0s dedi ki:

iwatch dan konuşma yapmanın mantığı nedir? airpod'dan yapıyorsun zaten airpod yoksa sadece saatten konusunca ses kalitesi çoook berbat ama 

tuvalette iş görüyorsun, telefon içeride odada kaldı ve telefon çaldı ? 

veya çalışıyorsun, telefon alt katta

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ben bayadır e-sim kullanıyorum turkcell ile, çok da güzel çalışıyor. sim kart cidden gereksiz oldu artık. 3-4 tane esim tanıtıp, yurtdışına vs gidince istediklerini aktif-pasif de yapabiliyorsun (max 2 tane aktif olacak şekilde) 2 hattın pili deli gibi harcaması dışında ben inanılmaz beğendim bu işi.

Sosyal ağlarda paylaş

düz iphone 11 kullanıyorum. bir süredir arada ender olsa bile bir problem var. atıyorum telefonla hoparlör açık konuşuyorum ama bi anda akıllı saate atıyor konuşmayı. ekran vs. kapalıyken. ne bileyim konuşuyoruz höporlorde düz ahizeye atıyor. mod değiştiriyor. 

Benzer bir şey yaşayan var mı? Ciddi ciddi sinir etmeye başladı son dönemlerde.  

Sosyal ağlarda paylaş

o oluyor da telefonda konuşurken mod değiştirmiyor. 

bir arkadaşa sordum onda da aynısı oluyormuş. bluetooth yapıyor, saat kafasını karıştıryıor bğalanmaya çalışıyor ama bağlanamıyor diye tekrar standart moda dönüyor vs. dedi. 

saatte huawei watch gt2 işte. zaten ara ara saate de geçiyor demiştim. bluetooth kesince yapmayı bıraktı cidden. kullanmayacağım zaman kesmekte fayda var. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 27.12.2021 at 15:04, roket adam dedi ki:

ben bayadır e-sim kullanıyorum turkcell ile, çok da güzel çalışıyor. sim kart cidden gereksiz oldu artık. 3-4 tane esim tanıtıp, yurtdışına vs gidince istediklerini aktif-pasif de yapabiliyorsun (max 2 tane aktif olacak şekilde) 2 hattın pili deli gibi harcaması dışında ben inanılmaz beğendim bu işi.

nasıl yapıyoruz ki bunu? en son 3g'den 4g'ye geçerken sim kart değiştirmişlerdi herhalde, 5g'ye de geçmek için değiştirtecekler mi bilmiyorum ama böyle böyle gidecekse sim kartsız kullanmak daha mantıklı gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

evde iPad 4. nesil var 662 gr, bir de iPad Air var 1. nesil 469 gr ağırlığındaymış. sayı üstünde arada çok fark yok gibi ama ele alınca iPad çok ağır geliyor. bu 460 sayısını iyi tutmuşlar herhalde, yeni modeller hep o civarda.
iki cihaza da güncelleme gelmiyor artık, yeni bir iPad almam lazım, iPad Pro 3. nesil güzele benziyor. ama ben alana kadar iPad Air 5. nesiller çıkar herhalde...

yap bir kıyak Apple bize, indirimli ürünler ver ?

Bone tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bende de 4. nesil var, bayağı baktım mini / air / pro'lara ama klasik ipad 9. nesil en temizi geldi. hem fiyatı çok uygun hem de özellikle ebook için ideal bence. mini çok küçük, air f/p olarak klasikten kötü, pro çok pro yani macbook gibi kullanılmayacaksa gereksiz gibi görünüyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

17 saat önce, Stringray dedi ki:

bende de 4. nesil var, bayağı baktım mini / air / pro'lara ama klasik ipad 9. nesil en temizi geldi. hem fiyatı çok uygun hem de özellikle ebook için ideal bence. mini çok küçük, air f/p olarak klasikten kötü, pro çok pro yani macbook gibi kullanılmayacaksa gereksiz gibi görünüyor. 

e-book için mini tam boyutunda. koca klasik ipad'i bi de taşıması çıkarması elinde sürekli tutması da kitap okurken külfet. bende kobo da var kobo'nun çok az büyüğü ipad mini, ekran olarak baya büyük zaten ama kasa olarak boyutları benzer.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...