Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 2.3.0

Selamisahin

Öne çıkan mesajlar

ptr streamlerine baktımda o kadar... Yani nasıl diyeyim. Hardcore oynamadıktan sonra bir zevki yokmuş gibi duruyor oyunun.
Diğer türlerine göre inanılmaz sıkıcı bir yapısı var. Tamam poe gameplay de o kadar iyi değil ama. Trade ve build çeşitliliği hiç gameplay aratmıyor. 2.3 ile Hardcore deneyeceğim, umarım tatmin eder. Normal sezon cık çekilmez gibi geliyor bana. Hiç olmazsa hardcore daki gerilim biraz eğlence katar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben patch ile dönecem gibi güzel görünüyor. Poe iyi oyun ancak abartıldığı gibi built çeşitliliği yok aslında sadece ilizyon var varmış gibi. Endgame çok az built var aksine. Ayrıca itemların bulmaca gibi olması falan işten çıkıp 2 saat oynayayım diyince yoruyor hangi item iyi hangi item kötü anlayamıyorsun aşırı araştırma yapamadıysan.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

milyon? milyar diyelim... 2.3 sonrası hasarlar iyice yükselir ama öncesinde milyar vuruyordu Dh ve Wizard lar yanılmıyorsam (wizardlarda 12 milyar hasar yazısı okuyordum yanlış hatırlamıyorsam).. Bu hasar işi zaten garip. Sanırım rakam ne kadar yüksekse o kadar iyi oluyor oyun :p

yanlış okumuşsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Whirlwind barbar + Wrath of The Wastes set ile uçtum bende. Seti tamamlayınca torment 3'de zorlanırken şimdi 6'da rahat gidiyorum. Greater Rift'de 21'den 32'ye zıpladım direk. Bir de Ring of Royal Grandeur yardımıyla 2 tane de immortal king parçası var.

Tabi paragon levelim 100 civarıydı. Şimdi 130'a falan ulaştı da sıktı Bul-Kathos'un kılıçlarını da bulunca, monk açtım ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

Grift32 çok olmuş ya bayması normal. Zaten 130 paragon diyorsun bitirmişsin oyunu.

Meanwhile 2.3 zdps barbarla 72 queyfi

http://www.youtube.com/watch?v=VmZy9G720aU

Ha bide snapshotting eskiden var mıydı? Pain enhancerla mob toplayıp wwye öyle başlayanlar sonuna kadar öyle götürüyor, yine mob density riftler aranmaya başlamış
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...