Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 2.3.0

Selamisahin

Öne çıkan mesajlar

Black_Hand said:

uzun zamandır oynamıyordum.

bu gün girdim bi dh açtım.

clandan biri rift yapıyordu, takıldım peşine.

lvl 30 oldum sagolsun.

az rushlayın beni nick aynı oyunda, uyumayın patiler!

haa iyi black_hand tanıdıkmışsın.

Valla biz denedik , sezonda kendi levelindeki random partylerle rift yapmak daha hızlı. level 70ler daha hızlı kesmiyor şu anda
Sosyal ağlarda paylaş

beyler sezon olayına hiç girmedim. çok kısa sorularım var:

1) amaç 70 olmak, hangi karakteri önerirsiniz hız olarak
2) hangi modda oynuyoruz hızlı level için, story mı advanture mı?
3) hızlı leveling için trickler varsa alayım lütfen.

gear fln kasmayacağım da hots mountunu sevdim, master arthas skiniyle tam bir DK oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün public oyuna barb geldi, herif aldı başını gitti tüm haritayı temizledi biz yetişemedik bile :P anca item topladık heaue.

Torment II-III yapıyorum bir halt düşmüyor, bu kadar zor mu çıkıyordu yahu. Rift guardian da bir şey düşürmüyor (6-7 kere üst üste yaptım 1 kere dandik bir şey düştü). G.Rift de bile bir şey çıkmadı gerçi lvl 19 du ama neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

G.rift ile en azından bir kaç gem upg yaparsınız Torment 5-6'ya çıkarıp Kadala'dır boss droptur falan üst baş diziliyor. Tabi şans meselesi.

9 saat online time ı olan monk gelmişti bana da aynı şekilde temizledi tüm haritayı sağolsun, adama küfür ediyordum "ulan ne ara aldın bu itemları" diye şimdi benim şansım açıldı ikinci buildi tamamladım 3. günde.
Sosyal ağlarda paylaş

emre3877 said:

abi betayı oynadım ve betada bitirdim gibi bişey oldu oyunda. öyle cube dışında yeni birşey yok. cube ünde öyle efsane bir etkisi yok oyuna.

demiştim yiyorum şimdi bu lafı. clas değişmeminde etkisi olabilir ama 3 gün bitmeden 500 e dayandım paragonda. cube baya birşey kattı oyuna ama clanda herkes çok durgun. anlam verebilmiş değilim. geçen sezon böyle değildi
Sosyal ağlarda paylaş

Kanai ile Furnace arayayım bare eheh 10 tane 2h leg mace var bana hep skywarden çıkıyor. Çok şanslıyımdır :D

Upgrade Rare Item
This recipe allows a player to turn any level 70 Rare item into a random legendary or set item of the same type. Items purchased from vendors or gambled can be used, as well as found from drops. Best used on items that are expensive to gamble, like Amulets, or to hunt for specific legendary weapons, such as two-handed maces to attempt to create The Furnace.
Hope of Cain
1 Rare item (level 70)
25 Death's Breath
50 Reusable Parts (white material)
50 Arcane Dust (blue material)
50 Veiled Crystal (yellow material)

Death's breath biraz daha az olsa beleş gibi zaten :P
Sosyal ağlarda paylaş

abiler selamlar, ben 1.5-2 yıldır hiç oynamıyordum diablo, şimdi ek paketi alıp başladım tekrar fakat oyun epey değişmiş. sıfırdan her şeyi anlatmak çok uzun sürer fakat barbarian için hangi itemler değerli, hangi statlar iş yapar falan bana güzel bir guide veya kısa bir açıklama yaparsanız süper olur.

eski barbarı buradan bir arkadaş ile buildlemiştik süper olmuştu, şimdi öylesine act1 girdim, benim wristte 80str varken yerden 300str veren falan itemler düşmeye başladı. statlarda önemli bir artış oldu herhalde işte bi elimden tutsanız, yol yordam gösterseniz..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...