Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 2.3.0

Selamisahin

Öne çıkan mesajlar

bişey sorayım,

oyunu reaper of souls cıkmadan evvel bırakmıştım, sonra tempest mempest ayağına lvl 70 bi crusader boostlamıştım onunlada 1-2 rift falan yaptım o dönem bıraktım sonra

şimdi, değişenleri yakalamak için bi recap kaynağı var mıdır topluca ne oldu ne bitti neler yapılıo artık item düşürmeye görmek için

ayrıca, barbarian ne vaziyette ros'tan önce nonstop whirlwind döne döne takılmayı seviodum sonra olmaz olduydu o olay bende wiz kasmıştım. şimdi yine iş yapar mı yoksa hali hazırda torment 1-2 yapabilen 70 olmuş crusader ile devam mı dersiniz?

özet: olm çog değişmiş yokmu bunun ucunu tutucak bi yer yol yordam?

bir de gold bi işe yarıo mu artık? 200 milyon gold var ne yapcam bilmiom sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

ulan poe le şunu bir çiftleştirseler ikisinin de düzgün yanlarını alsalar HnS oynasak adam gibi.

Aptal blizzard halen 2-3 skilli bufflayan setler tasarlasın diversity yapıcam diye içine etti oyunun expensiondan sonra.

Önce elemental dmg geldi Rune kombinansyonu gitti, sonra mal mal set bonuslar eklediler skiller gitti şimdi beyin özürlürlü muamelesi yapıyorlar millete: bakın sette şu 2 skillin adı geçiyor bunları kullanın lagu luga yapmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

...
özet: olm çog değişmiş yokmu bunun ucunu tutucak bi yer yol yordam?

bir de gold bi işe yarıo mu artık? 200 milyon gold var ne yapcam bilmiom sdfs

Gold'un bir önemi yok çünkü greater riftten her kestiğin mobdan gol düşüren gemi alıyorsun 1 günde 10 milyar gold yapıyorsun.

Ne yapıcağını da bilmene gerek yok mob kesiyorsun düşen setleri birleştiriyorsun set bonusta hangi skill yazıyorsa onla zorunlu oynuyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

cube için recipe larda olmayan bazı şeyler var şimdiden yazıyım aklınızda kalır patch de. bu goblin vault u puzzle ring harcayarak falan açabiliyorsunuz canınız istediğinzde. yani tüm item ları kırdırmamaya çalışmışlar. bunu görünce cow level için şu polearm vardı adını unuttum spirit cow çıkaran. onu denedim cow level açtı. bu tarz şeyleri zenginleştirirlerse renk gelir oyuna biraz bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...