Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 2.3.0

Selamisahin

Öne çıkan mesajlar

Hatta 2-3 hafta bile oynancak hali kalmadı adamlar major patch duyuruyor expansion süresinde anca çıkarıyor videolar, ptrde oynadıklarımız cube ile ilgili yaptığımız kombinasyonlar ile live olmadan kafada bitirdik zaten 2.3'ü -.-

Zaten mgs5 geliyor hiç işim olmaz 2.3 ile şu saatten sonra gj blizz.
Sosyal ağlarda paylaş

Lol mgs5 feature larına bakmamış olabilirsiniz de oyun outdoor sandbox (map olarak şuana kadar çıkan tüm mgs lerin toplaminin 20 kati falan, kurduğun ve genişlettigin baseden arastirip ekibine ürettigin 100 lerce gear silah attachment ile tahminim 200h+ bulabilir he hatta bir h&s gibi herşeyi lootlayip currencye dönüştürebiliyorsun araclarin mountun ve followerinda cabasi :D

Edit: he hatta d3e gelemeyen pvp mgs5 te olacak :D buraya 5 video koysam d3 ten bile cok rahat adam çalarım :P hikaye ve atmosferdeki muhteşemliği saymıyorum bile... kojima's master piece inc
Sosyal ağlarda paylaş

Monkla barbari asagi cekmezlerse herkes monk/barb oynayacak. Sanirim release'de silent nerf gelecek bu iki class'a keza diger siniflar kendi iclerinde dengelendi su an. wd/dh/wiz/cru filan ~65 siniflar oldular, ne hikmetse monk ve barb ~70. Ben wizard dogdum wizard olurum ama gercekten tatsiz yani baska bir sinifin senden 5 lvl yuksek potansiyele sahip olmasi. Herneyse..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...