Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 2.3.0

Selamisahin

Öne çıkan mesajlar

sezon 3 de, d3+ros alıp başladım işte..
600 paragona yakındım en son..

Poe ve marvel heroes oynadım.. bunlardan sonra diablo 3 oynayınca, sadece zorluğu hoşuma gitti. Geri kalan herşey çok kötü geliyor niyeyse.. Nasıl diyeyim. Oynamak istediğim buildi set belirliyor. Oyun bir çok konuda kısıtlıyor beni.
Atıyorum dh oynuyorum. Set belli, yüzükler belli.. Kolye belli.. Arkadaş tek yaptığım şey 1 tane skill değişmek duruma göre. Örnek olarak canımı sıkan konudan bir tanesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Orası illaki öyle. O kısmına bir şey demiyorum.
Demek istediğim şey niyeyse bu durum diğer oyunlarda sıkmıyor. Yapacak çok fazla şey oluyor. Bir eşya vs. birşey bulunca, oyun tarzı değişiyor. Buildi değiştirme, düşen eşyaya göre teori üretme vs.. Trade işi... Ne bileyim yapacak çok şey oluyor ve zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum.
Diabloda bu hissi bir türlü yakalayamadım. Bende mi sorun var anlamaya çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

trade bu oyunda vardı.

RMAH içine etti oyunun, insalar 1000 euro falan harcayıp öküz gibi charlar hazırlayıp sonra dusurcek bişey kalmayınca oyunu bırakmaya basladılar asdas

geri kalanlar da kendi üstüne başına bişey kasmak yerine her bulduğunu RMAH'de satmaya calıstı.

build konusu biraz sıkıntı evet ama suan bu tarz hangi oyunda 'meta buildler' yokki

Hearthstone'a bak mesela bir ara frost mage metaydı herkes o decki yapıyordu, cıkardığı karta göre deck değil, decke göre kart arıyordu.

Ya da online oyunlarda belli classların belli build dışına cıkmamaları falan.

Oyun alfa iken planlanan ama sonradan kaldırılan şeyler olsa bu konuda daha cok çeşitlilik olurdu belki ama, onların sonraki paketler ile geleceği söyleniyor bilemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...