Jump to content
di

Game of Thrones (2011) - HBO

Öne çıkan mesajlar

§ 06 May 2019, 09:42
Spoiler

GURL POWAAAHHH kekoluğu bitiyor hahahahahah

Missandei'den kurtulduk bölümün en güzel yanı oydu. 

Dizi ilk sezondaki haliyle olsa Cersei orayı ok manyağı yapar biterdi, senaryo yazanlar beceremiyor artık. Bir avuç asker ve arkada menzilde ejderha duruyor. Gönder roketleri bitir.

Benim izlediğim versiyonda 16:34 civarı şu sahne

Aket-Atum tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 10:25
Spoiler

Gerçekten euron greyjoy final boss yaptılar ya. Gerçekten barda seyredenler AAAAAAAA desin diye yazıyorlar senaryoyu. Euron bi Dragonstone da bi daha ki sahne kings landingte. Nasıl fast travel atıyor belli değil asdf.

Tryion çocuğunu düşün dediğinde Euron arkadan bi" bu çocuğu nerden biliyo la" demedi sdf

Missandei, Cercei'yi tutup duvardan atlasaydı keşke. 

iki bölümde diziden soğutmayı başardılar tamamen. Çok kötü gidiyor ya. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 10:28
Spoiler
  • Game of Teleports yine yaptı yapacağını. Kaç metre yüksekteki dragonlar+Dany koskoca donanmayı göremezken donanmayı ballista menziline teleport ettiler çat diye indirdiler dragonlardan birini ahahahah. Komedi resmen.

• En gereksiz karakterler listesinin en tepesindeki Missandei geberdi sonunda, ona sevindim. Mountain'ın elleri dert görmesin. GreyWorm da en kısa zamanda takip etsin pls. Tormund haddinden fazla death flag kaldırdığının farkında, yine savaşa giderse kesin ölecek, hadi bana eyvallah diyip kaçtı kuzeye lol (Yalnız Brienne'i kaptırdı, onun acısı ona yeter).

• Dany hem dragonunu hem yancısını kaybetti, önümüzdeki 2 bölümde iyice delirecek. Üstüne bir de Sansa'nın ağzında bakla ıslanmıyor, Jon'un asıl adını herkes duydu artık, Varys'in bilmesi bütün dünyanın bilmesi demek herhalde.
  • Varys'in bir anda dönmesi işlerin boka saracağının habercisi, ama bir yandan da derdini anlıyorum yani. Şu anki durum Mad Queen vs Mad Queen resmen. Whoever wins we lose modunda kendisi.
  • Dany gidici, bu kafayla çok yaşamaz. Jon tahta oturur Sansa da Queen in the North olur herşey tatlıya bağlanır.

• Arya ve Hound Cersei kesmeye gidiyor. Hound vs Mountain göreceğimiz kesin gibi, HYPEHYPEHYPE! Şu dizide beklemeye değer sayılı şeyler arasında bu.
  • Arya vs Cersei pek kapışmalı olmaz, direkt öyle bağlayacaklarını sanmıyorum yani. Belki Arya vs Jaime filan görürüz, veya Arya vs Euron. Gerçi Jaime vs Euron da büyük ihtimal. Gerçi Cersei'yi o kadar kolay kesemez tabi, hem NK hem Cersei kestirmeye çekinirler, Arya fail olur muhtemelen.
  • Cersei'yi de Jaime keser. Ama Arya da fail oldu diye ölmez yani, ölürse anca Jaqen'e ihanet etti diye ölür (Bir şekilde onun hikayeye tekrar dahil olmasını bekliyorum zaten, onun haricinde Arya'yı durdurabilecek başka karakter yok). Belki Mountain, ama onun da dengi Hound işte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 10:29
Spoiler

arya cersei'yi öldürür ve dizi biter.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 10:32
Spoiler

Jon'un gerçeği açıklama sahnesinde Sansa ve Arya'nın tepkilerini göstermemeleri de saçmaydı bence. 

edit: Bide Bronn, Winterfelle girdi kimse görmeden elinde crossbowla sora çıktı gitti geriye. Bu mu yani Bronn'un hikayesi. Crossbowla gelicek sonra atıcak kenara yine kanka olacaklar, savaşa katılcak diye beklediydim. Hani biri çıkıp arkasından ASSASSINO diye bağırsaydı zaten bir şey vermek zorunda kalmayacaklardı Bronn'a. O sahne de aptalcaydı. 

progamer tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 10:51

bu kadar kolaymıydı lan her şey

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 11:07
Spoiler

Sonda Dany gerizekalısı 10 tane Unsullied, bütün advisorları, ejderhasıyla kapının ödünde okçuların ve ballistaların menzilinde durdu bide gerizekalıca bir şekilde. Cercei daha önce düşmanları içinde diye koskoca Septi ve arada şehrin yarısını havaya uçurdu.Sonda direk ateş emri verse savaşı bitirmişti sdf. Cercei piskopatı onurlu diye mi saldırtmadı yani. Düşündükçe daha da kıl oluyorum diziye. Son sezon olmasa bırakırdım valla. Dexter'ın son sezonu seviyesine yaklaşıyor hızlıca.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 11:08

temsili iron fleet

Spoiler

maxresdefault.jpg

Sam tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 11:09

Diğer kıtadaki şehileri kime emanet etmişti Dany? O kadar tatava yaptı zincirkıran diye ne oldu o köleler şimdi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 11:16

Diğer kıtadaki şehirleri Daario'ya bırakıp gittiydi Westeros'a. Nooldu belli değil.

bide

GJScZJI.png

16. dakka da Dany'nin önünde starbucks bardağı duruyo sdf

progamer tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 11:20

fake sanıyodum baktım hakkaten var ya lol

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 11:36

İsteseler böyle reklam yapamazlardı, istemişler galiba.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 12:08

arya aryayi oldurup oluyken bebegini doguracak ve thanos!

zirvaliklara katkim olsun istedim.

Scalanova tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 12:55

ultra rezalet bi bölüm.

Spoiler

en son keşke arya, cofri kılığında falan gelse ama. cofri'yi oynayan eleman da got'tan sonra oyunculuğu bıraktıydı, onun için de güzel bi son ziyaret olmuş olurdu sete falan. yapmamışlardır gerçi sanmıyorum.

neyse. bi şey olsa da son 2 bölüm birden çıksa keşke de çabuk bitse ve kurtulsak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 14:52
Spoiler

teleport olayının böyle vuku bulacağı çok barizdi. bütün herseyi son sezona bırakırsan millet oraya buraya HS çeker gibi gider. 2 sezonda güneyden winterfell'e giden karakterler 1 bölümde gider oldu lel.

- bron sahnesi çok saçma kurgulanmış. tehdit edip highgarden'ı verdim aldım çok saçma abi. ulan winterfell e girmişsin. o handan çıkınca yakalayın asın iti dese napıcan bron? ha o diyalog şöyle gelişirdi; bron kapıdan girip şak diye oku atardı yine naber lan tırrrekler diyip crosbowu kenara salıp muhabbete girip bağlardın işi. akasya durağı tier olmuş malesef.

- danny bariz mad queen olarak lanse edilmeye başlandı. sonda twist falan gelmez ise jon danny'i öldürüp şehri yakmasından kurtaracak gibi. çok kör göze parmak oldu çünkü. diktatörlerden kurtulmak için her diyet ödenecek yapacak bişi yok çekti.

- cleganebowl geliyor. en büyük hype buna bende. 

- varys & tyrion diyalogları bölümün en düzgün yanlarıydı. sonunda eski sezonları hatırlatan güzel bir script gördük eh. ama varys muhtemelen gg olacak danny'i darbe teşebbüsü yaparken sdf.

- jaime muhtemelen cercei'nin yanına kadar girecek öldürmek amaçlı ama bence kendi ölecek. öyle bir twist gelebilir. 

- euron'u da theon'un ablası öldürecek çok bariz.

- dizinin en kral karakteri gendry oldu. hiç yoktan lord oldu misler gibi takılacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 14:57

Şu balista geyiğinin dizi için bir kısayol olarak uydurulduğunu düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 15:08

Sezonun en kötü bölümüydü. Ayıp gerçekten, ilk yarısı türk dizisi gibiydi bakışmalar vs.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 15:09
Spoiler

h0sqqy7yolw21.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 15:15
16 dakika önce, eldar dedi ki:

Şu balista geyiğinin dizi için bir kısayol olarak uydurulduğunu düşünüyorum.

Martin tarafından yazılan Fire and Blood’da da ballistalar tarafından öldürülen ejderhalar var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 15:17
Spoiler

O kadar kolaysa 150 yil once nasil Targaryenler yonetmis butun kitayi 3 Dragonla.

Sotto tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 15:22

Zorluk ballista gibi hantal bir silahla havada uçan hedefi vurmakta. Ama vurduktan sonra delmesi normal.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 15:24

ballistalar rail gun olarak çalışıyor zaten. hem rail gun hem cannon.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2019, 15:24

vuran vurur

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.

• Yeni Oluştur...