Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

kayserili said:

yekeyeke said:

kayserili nerde ya şu 3 gömlek üstün futbolu bi konuşsaydık.

Ben bizim takım fb - bjk den iyi oynuyor demedim bu sezon için zaten.
Adamlar net daha iyi.
Ama rakibin başarısızlığıyla mutlu olmak, kendi takımının başarısından ziyade, aşırı derecede saçma ve yavan. Köylü duruşu.
Sadece daha önce defalarca yapmaya çalıştığım gibi tekrar belirteyim istedim.
Ayrıca GS ye bok atmaya çalışmak Trnin en başarılı takımının GS olduğu gerçeğini değiştirmez...

kayserili said:

1 dakika arayla açıldığı için görmemişim konuyu.
Maç berabere bitecek büyük ihtimalle.
Ama Gsyi işaretledim zira Gs oynadığı futbolla 8-10 gömlek daha üstün rakibinden.

selam kib bye
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Artık Galatasaray’a veda etmek için gün sayan Burak Yılmaz’ın gitmesine, teknik direktör Mustafa Denizli karşı çıkmıştı.

Osmanlı yenilgisi sonrası yaptığı açıklamada, istediği transferlerin yapılmadığını söyleyen tecrübeli hoca, Burak’ın da takımda kalmasını istediğini dile getirmişti. West Ham United’la gerçekleştirdiği görüşme sonrası, teklife ‘evet’ diyen ve prensip anlaşması sağlayan yıldız futbolcu ise dün Denizli’yle bir görüşme yaptı.

Konuşmada özetle, “Gitmek istiyorum hocam” diyen Burak’ın bu tavrı karşısında, Mustafa Denizli’nin de, “Hayırlısı olsun o zaman” sözleriyle geri adım atttığı ifade ediliyor.

Denizli cok çakal asdasfasg
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Konuya gitmek icin tiklayin: https://forum.paticik.com/read.php?29,8059807,8314575#msg-8314575
kayserili said:

yekeyeke said:

kayserili nerde ya şu 3 gömlek üstün futbolu bi konuşsaydık.

Ben bizim takım fb - bjk den iyi oynuyor demedim bu sezon için zaten.
Adamlar net daha iyi.
Ama rakibin başarısızlığıyla mutlu olmak, kendi takımının başarısından ziyade, aşırı derecede saçma ve yavan. Köylü duruşu.
Sadece daha önce defalarca yapmaya çalıştığım gibi tekrar belirteyim istedim.
Ayrıca GS ye bok atmaya çalışmak Trnin en başarılı takımının GS olduğu gerçeğini değiştirmez...

kayserili said:

1 dakika arayla açıldığı için görmemişim konuyu.
Maç berabere bitecek büyük ihtimalle.
Ama Gsyi işaretledim zira Gs oynadığı futbolla 8-10 gömlek daha üstün rakibinden.

selam kib bye

Adam stalklamış işsiz işsiz.
Son 2 aydır demedim diye düzeltiyim kendimi ozman.
Zira saçmalamanın anlamı yok. Daha iyisiniz bu sezon. Fb ve bjk.
Gene de ağlayarak 2. yıldızı aldığınızı, tarihin en büyük uluslararası faciasının başrölü olduğunuzu ve nice ezikliğiniz yüzünden bizim gibi müthiş başarılı bir takımın başarısızlığıyla mutlu olmanızı justify etmemeli bu.
Selam kib bye.
Ne demekse anasını satıyım...
Sosyal ağlarda paylaş

Burak ve Sabri'ye laf edenler bi bitmediniz arkadaş. İkisi de bu ülkenin değeridir. İkisi de elinden geleni yapan insanlar. Golcü dediğin gol de kaçırır, ofsayta'da düşer, kötü de vurur. burada önemli olan 'denemesi'. Her vurduğu gol olsa zaten messi, ronaldo klasmanında olurdu, gs de değil dünyanın en iyi kulüplerinde oynardı. üç kuruş etmez, eli iş tutmaz adamların spor programı adı altında yaptığı şebeklikleri ciddiye alıp burada yorum yapıyorsunuz.

Şu kafa, Arda'yı Türkiye'den gönderen kafayla aynı. Arda gs de oynasa biri barça'da oynayacak adam dese 10 sayfa gülerdiniz arkadaşlar. Yazarken biraz daha düşünelim, yorum yapmak sadece insanları kötülemek değildir. Bok attığınız adamlarla kaç tane şampiyonluk yaşadık, şampiyonlar liginde neler neler yaptık. Bugünkü sorun oyuncularla alakalı değil yönetimle alakalı.

Bi yandan ceza almamak için para politikası uygulayarak sahne arkasında güzel işler yapsa da yönetim, Hamza'yı yollayarak, Prosedür hataları yaparak saçma işler yaptılar. Terim ya da Hamza takımın başında olsa 3-5 puan farkla 1. olsak hiç kimsenin sesi çıkmayacaktı.

İyi gün taraftarları sizi
Sosyal ağlarda paylaş

Voys said:

Burak ve Sabri'ye laf edenler bi bitmediniz arkadaş. İkisi de bu ülkenin değeridir. İkisi de elinden geleni yapan insanlar. Golcü dediğin gol de kaçırır, ofsayta'da düşer, kötü de vurur. burada önemli olan 'denemesi'. Her vurduğu gol olsa zaten messi, ronaldo klasmanında olurdu, gs de değil dünyanın en iyi kulüplerinde oynardı. üç kuruş etmez, eli iş tutmaz adamların spor programı adı altında yaptığı şebeklikleri ciddiye alıp burada yorum yapıyorsunuz.

Şu kafa, Arda'yı Türkiye'den gönderen kafayla aynı. Arda gs de oynasa biri barça'da oynayacak adam dese 10 sayfa gülerdiniz arkadaşlar. Yazarken biraz daha düşünelim, yorum yapmak sadece insanları kötülemek değildir. Bok attığınız adamlarla kaç tane şampiyonluk yaşadık, şampiyonlar liginde neler neler yaptık. Bugünkü sorun oyuncularla alakalı değil yönetimle alakalı.

Bi yandan ceza almamak için para politikası uygulayarak sahne arkasında güzel işler yapsa da yönetim, Hamza'yı yollayarak, Prosedür hataları yaparak saçma işler yaptılar. Terim ya da Hamza takımın başında olsa 3-5 puan farkla 1. olsak hiç kimsenin sesi çıkmayacaktı.

İyi gün taraftarları sizi

Her şeyi birbirine katıp yazmışsın. Bir kere spor programlarında Burak'ı eleştiren bir tane adam bulamazsın. Tam tersine hepsi Burak adamdır modunda. Daha iki hafta önce yuhlandı diye Galatasaray taraftarına bir küfretmedikleri kaldı. Sneijder şu Burak kadar formsuz olsa senin bahsettiğin tayfa şimdiye 100 kez göndertmişti Wesley'i. Ezbere yorum yazıyorsun buraya.

Ayrıca Burak ve Sabri ile ŞL'de ne yapmışız iki yıldır? Burak ilk sene attığı 8 golün hatrına 3 sezondur avantasını alıyor ama artık yeter. Adam Astana maçını resmen tek başına kaybettirecekti. Kötü gün taraftarısın ya kesin izlemiş olman lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

bir de hastayım Arda Turan'ı gsden gönderen kafa bu lafına. Arda madride gitmeden önce/gittikten hemen sonra şeklinde bir foto bulun bakın farka kendiniz. Türkiye'de göt büyüten arda'nın ispanya'da geldiği hale bakın. Bizde kalsaydı Barçada oynayacak futbolcu hiçbir zaman olamayacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

kadromuz 3 kulvar icin yeterli degildi burda defalarca soyledik.

hedef turkiye kupasi ve uefa bu sene.

hayir butun kupalardan da var arkadas; zaten hepsine en fazla sahip kulupsun, kendi rekorumuzu gelistiriyoruz her sene, cok amacsiz kaldik.

sampiyonlar liginden elenmemiz talihsiz oldu bu acidan. almadigimiz tek kupa.
Sosyal ağlarda paylaş

kizillelma said:

Kadronda yeterli sayıda Türk oyuncun yoksa
TFF baya yüksek cezaları ödemen gerekiyor.

Sat sat sat
Yerine Türk olarak kimi alacaksınız
..

1. yabancı..............40 bin lira
2. yabancı..............50 bin lira
3. yabancı..............65 bin lira
4. yabancı..............80 bin lira
5. yabancı..............85 bin lira
6. yabancı..............90 bin lira
7. yabancı..............120 bin lira
8. yabancı..............140 bin lira
9. yabancı........200 bin lira
10. yabancı........400 bin lira
11. yabancı........600 bin lira
12. yabancı........800 bin lira
13. yabancı........1 milyon lira
14. yabancı........2 milyon lira

12'ye kadar yolu var. Yeter ki doğru adam bulunsun (sadfasdfasdfasdf)

Kadroda 9 tane yabancı var hepi topu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...