Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: Rogue One (2016)

Harvey

Öne çıkan mesajlar

filmi genel olarak beğendim. eski seri cıvıklığı yok. biraz fazla uzatmışlar. gereksiz bi 20 dakkası var filmin rahat. finali de güzeldi. çocuk filmi değildi.

bi de daha yeni 7. filmde de benzer bi kadın karakter olması baydı tabi. ikisi de çok benziyor her yönüyle.

serinin en iyi filmi denebilir bence de.
Sosyal ağlarda paylaş

Karşılaştırmak istemiyorum ancak benimde seride en çok zevk alarak izlediğim film buydu sanırım. Serinin diğer filmlerinden çok farklı bi havası var bu yüzden bir tutamıyorum da hani ne bileyim.
Komutan'ın da dediği gibi bir kaç kahraman değilde tüm isyancıları ele alması onların gözünden olaya bakılması çok hoşuma gitti benimde. Kesinlikle Force Awakens'dan çok çok daha iyi bir filmdi ki ben onuda beğenmiştim. Mutlaka izlenmesi gereken bir film.
Sosyal ağlarda paylaş

Izlemedim ama beklentim genel olarak iyi olmasiydi zaten.
Neden? Cunku spinoff bir hikaye yaratiyorsun ve yapabileceklerin acisindan cok daha fazla ozgursun, filme oturtamayacagin Jedi/Sith koyma derdin yok, eski karakterleri gosterme zorunlulugu yok vs.

Ozgun oldugu surece her SW filmi guzel olacaktir zaten cunku evren sana o imkani sunuyor. Ama adam gidip 4'u kopyalamisti resmen 7'de. Tonlarca opsiyonun var git aynisini yap heh.

Sevindim guzel olduguna cuma basiyoruz o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonutopia said:

Bzzzzt

Sondaki Darth Vader sahnesi olmasa filmde ısın kılıcı gormeyecektik :)

Basarılıydı keyifle izledim bende.

son sahne

son sahne net gaz almalık ve maziye selam çakma temalı yapılmış. ha net en iyi sahnelerden biriydi darkside için, ep3'teki "anakin turns darkside lololol" diye ayrılıkçıları kesmesinden kat be kat iyi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...