Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: Rogue One (2016)

Harvey

Öne çıkan mesajlar

son trailerlari falan izlemedim hic malum disney basi sonu ne varsa gosteriyor tum filmi trailer diye ama buda burda dursun::

http://www.hobbyconsolas.com/sites/hobbyconsolas.com/public/media/image/2016/12/star-wars-rogue-one-cameo-star-wars-rebels.jpg

sw rebels

https://i.ytimg.com/vi/FgOLZJu4BUM/maxresdefault.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Her filmde olduğu gibi diversity ayağına kahraman bi kadın sıkıştırmasınlar araya, multicultural enrichment için farklı ırklar el ele verip "kötü beyaz adam"ın hain planlarını yok etmek için cesurca çarpışmasın mesela? Yeter lan paki olarak ben bile baydım şu white genocide ajandasından
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Her filmde olduğu gibi diversity ayağına kahraman bi kadın sıkıştırmasınlar araya, multicultural enrichment için farklı ırklar el ele verip "kötü beyaz adam"ın hain planlarını yok etmek için cesurca çarpışmasın mesela? Yeter lan paki olarak ben bile baydım şu white genocide ajandasından

Rahatsız ola ola alışacaksınız farklı ırklarla beraber yaşamaya

(Nigger_of_the_sand approves this message.)
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

I believe in you, force be with us falan. El ele tutuştuklarında şambalaya söylemeye başlayacaklar sandım. Bu mu "grimdark" film lel

Evet, bu. Bütün Star Wars filmleri içinde en grimdark olanın bu film olduğunu söyleyebilirim. Gerçi Revenge of the Sith için de söylenebilecek bir şey bu, ama o filmde aşağı yukarı neler olacağını önceden biliyorduk. Bu filmde gördüklerimizi ise, neticesi hariç, bilmiyorduk. Elbette bir Game of Thrones düzeyinde grimdark beklememek lazım, ama Greedo'nun Han Solo'dan önce ateş etmesinin gerektiğini düşünen bir zihniyetten sonra bu filmin tonuna ulaşılması sevindirici.

Force Awakens'ı beğenmiştim, bunu ondan daha fazla beğendim.

Özellikle işin sadece birkaç kahramana değil de bütün isyancıların ekip halinde çalışmasına dayanması hoşuma gitti. Mesela en sonda,

isyancı askerlerin Darth Vader tarafından kesilirken diski elden ele ileri ulaştırmaları güzeldi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...