Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: Warhammer

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

sadece bakıp çıkacaksan birinci oyunu ve dlcleri almak daha mantıklı, ikinci oyuna göre biraz daha kullanıcı dostu bir oyun ilki, vortex campaign ilk kez oynayacaklar için sıkıntılı ve zor olabilir...

biri aldıktan sonra zaten dedikleri gibi iki ile entegre olacağı için bir süre sonra ikiyi almak daha iyi bir fikir
Sosyal ağlarda paylaş

The Laboratory Mode for Total War: Warhammer 2 will be playable for free on the 14th December 2017. The Laboratory’s sliders allow for game variables to be tweaked, pushing battles in new and ridiculous directions. You can massively ramp-up unit sizes, remove the bounds of gravity, and increase impact force tenfold to create scenes pure chaos.

https://www.youtube.com/watch?v=qLSezK6_N5w
Sosyal ağlarda paylaş

arkaya en az iki Reaper Bolt Thrower, önüne dört Shades (Dual Weapons), dört Shades (Greatswords), önüne dört Black Guard of Naggarond, iki Har Ganeth Executioners, uçan Malekith + Death Hag (Cauldron of Blood) + iki süvari veya tercihen beast

tam cinayet şebeke oluyorlar, Armour-Piercing Missiles piuvvvvv tam cinayet

ormanda bir köşeye pustum, Morathi ile uçarak taciz ve üzerime çekiş yaparak, Vortex ayini engelleme ordularından 3 chaos 2 skaveni tek turn içinde %80 imha etti, üstelik yukarıda saydığım birimlerin daha alt seviyesi adamlar ile

Chaos Knights ve devlerin bu kadar rahat öldüğünü görmemiştim...
Sosyal ağlarda paylaş

ilk oyunum dwarf ile başladım kolay diye, kaos orduları gelince başta baya ezdiler sonra yıprata yıprata, şehir vere vere geri çekildim. Kalanları da (çok az kalmışlardı ama bende bittim gibi) güneyimde sınır komşum olan orclar dalıp indirdi. Kaos bitti sonunda.

Normalde asılmam TW oyunlarına late game de, ki dünay kadar kayıp vermeme rağme sonuna kadar direndim :) ilke defa bir TW oyununda.Bu seri sardı, warhammer dünyası yakışmış TW serisine.

Irkların keskin çizgilerle birbirinden ayrılması, gerek görünüş, gerek oynanış olarak daha çekici hale getiriyor oyunu. Sanki HOMM 3 tadı yakalıyorsunuz heronuz var, büyüler vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...