Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: Warhammer

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

https://cdn.creative-assembly.com/total-war/com.totalwar.www/wp-content/uploads/2017/10/11141455/TWWHII_ME.png

said:
Which improvements from the Vortex campaign will be carried into Mortal Empires?

Pretty much everything, I mentioned a few earlier but there’s also universal territory capture, rogue armies, choke-point battle maps, encounters at sea and coastal reefs. It feels quite different to the Old World campaign when you’re playing as one of the Old World factions.

Rites aren’t something Old World factions will be getting, they’re unique to the New World races and part of what makes them special and different to play.

When will Mortal Empires be available for download?

Soon, in a matter of weeks is the plan. We haven’t put a date on it as we don’t want to release it until we’re really happy with it, but it’ll be out in the very near future.
Sosyal ağlarda paylaş

ya siz asayişi nasıl sağlıyorsunuz aldığınız yerlerde? (2. oyun için soruyorum) ben direk alıyorum asayiş için olan binayı yapıp eğer bütün eyaleti yönetiyorsam emirlerden de asayiş ile ilgili olanı seçiyorum ama yine de yozlaşmadan dolayı isyan çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

hangi fraksiyon için konuşuyoruz?

bazı yaşanmayacak bölgeler var, oralarda şehir açılması sıkıntı çıkartıyor,

bunun dışında bina ve lordlar ve lordlara gelen ek elemanlar (?) fayda sağlıyor, teknolojilerde var

high elf olara batıdaki norca bölgesi istimlak etmiştim, 3 bölge, -diğerlerini yıktım, biraz uzun sürdü -50 turn kadar- ama şimdi artı refah ile para getiriyor bölge
Sosyal ağlarda paylaş

Yozlaşma seviyesi yüksek olan bir yere kurulmak kanser ediyor cidden, bi ordu tutup tüm settlementlara duvar çekip corruption silen bina/ünite bulundurmak lazım, duvar olmadan çıktıkları anda indirebiliyor yoksa isyancılar. Silinene kadar yapıcak bir şey yok ama, corruption %50 lere yaklaştıkça public order rahatlıyor biraz, o zamana kadar bebek bakıcılığı yapmak gerekiyor orduyla.
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında çok dramatik olmuyor, isyan genelde eyalet merkezinde çıkıyor eğer tam kontrol sendeyse ve ilk 2 turn +20 puan veriyor ki bu önemli aslında, eyalet merkezinde asker tutmak yeterli.

yerleşime uygun iklim olan ve yağma talan yapmadığın bölgelerde rahat yerleşim ve yozlaşma çözülmesi oluyor ki, h.elves de bina fazla olmamasına rağmen. ben, Entertainment binası ve Garrison binası yapıyorum, bazen duruma göre Shrine of Asuryan yapıyorum... hem zaten direk corruption düşüren binaları yok, zamanla düşüyor, dark elflerin toprakların rahat yayıldım, kuzeyde 1-2 isyan anca çıktı
Sosyal ağlarda paylaş

şehrin isminin yazdığı yerin yanında bölgenin iklimi/durumu hakkında bilgi var, eğer senin için yaşanmaya uygun değilse, isyanla birlikte başka dezavantajlar da yaratıyor...

çok stratejik bir yer veya önemli binaları olan bir bölge/şehir değilse imar iş ile uğraşmamak başlangıç zamanları için daha doğru olur gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...