Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: Warhammer

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

mortal empires da kaos istilasının bokunu çıkarmışlar resmen, h.elves 15 civarı ordu yendim -gemi ile geliyorlar- hala uzak denizde dolaşan 6 tane gemi var + d.elves efendi, 5+ ordu ile çıkartma yaptı adaya...

hadi diyelim bunların hepsi kabul zira güzel zorlayıcı bir olay oldu, -bu arada estelya da skavenler ile savaşıp bölgeyi ele geçirmiştim, Breton lara yaranmak için çok başlarda savaş açtığım Mousillon kaos istilası yüzünden çekmek zorunda kaldığım ordumu fırsat bilerek bölgeyi istila etti-

ha ne diyordum bunlar güzel detaylar ilk oyunda olmayan şeyler güzel ama sınır bozucu kısım, askeri ittifak yaptığım elf şehirlerinin ilk kaos saldırı sırasında bırakın bana destek olmayı, diplomaside eksi puan alarak anlaşmaları iptal etmeleri :S

hadi buna da eyvallah diyelim, zira dersin chaos corruption olmuşlar falan

ya arkadaş imp. ve bretonlar ile niye ticaret yapamıyorum ben?

"oyunu zor oyunda oynuyorsun" diye böyle saçma bir şey olabilir mi? hadi lizard ve cücleri anlarım, kaldı ki cüceler ile anlaşma yapamama rağmen artı puan olarak empire dan daha ileride...

bu o kadar saçma bir şey ki, tyrion bile sana düşmanlık yapıyor diplomaside, sırf lord diye dünyanın parası ve puanı harcadım konfederasyon olsun diye, üstelik tek bölgeye sıkışmış yıkılmaya yakınken

not: h. elveslerin bütün diplomasi ve lord puanları alınmıştır
Sosyal ağlarda paylaş

Chaos invasion saçma yapmışlar patch'lenebilir mi bilmiyorum ama Steam Works'te modu var.
Chaos kimseye dadanmadan direkt player'a dadanıyor ve diğer kimse de yaralı parmağa işeyeyeim şu işin ucundan tutayım aman Chaos gelmesin gibi bir derde de sahip değil.
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında dalması sorun değil ama kimse ticaret yapmıyor, para gelmiyor, bir orduyu bu yüzden yarıya indirdim, müttefiklerin bile tavır alıyor niye kaos a saldırdın diye...

ben garantici oynuyorum şehir tahkimat ve para sorun olmadı nakit param vardı ama ha birinci dalga, ha ikinci dalga, ha üç derken para bitti :)

bu arada bütün totalwar serisi içinde ilk defa başıma gelen bir durum bu, bu 1, atilla doğu roma toprak kaybetmeden ve genişleyerek başlangıç 2 ...
Sosyal ağlarda paylaş

düşman saldırma şekli ve kütlesi uzun zamandır özlenen bir şeydi aslında ondan sıkıntılı değilim hatta "dür lan şunların ağzını burunu kırayım" diye turn geç turn geç yapıyorum ama turn geçme süresi "ya abi sakın ol gel oturalım şöyle" kıvamında olduğu için içimde kalıyor :)

en son 3 ordu 3 farklı şehri kuşattı onları tepeledim şehir garinozu ile, -allahtan elflerin kartal garnizon askeri varda topları onlarla rahatsız ediyorum- 2 dark e. ordusunu yendim, daha 6 kaos, 2 undead geliyor
+
mother f. malekith phoenix kapısını almış alırken de ordusu baya hasar almış, full ikmal olmadan ona da bir baskın verdim mi dark e. sorunu çözülecek gibi

ama gözlerim yaşardı, h. elflerden biri biraz para ve ticaret yapalım senle dedi, sonra mahmut abiye 10k aldın gönderdim, turn başı 4k gelirli ticaret anlaşması yaptım da biraz ekonomi ve ordu kısmı düzene girdi...

işte bu kısımlar çok iyi ama diploması kısmı sıkıntılı, onuda "3. Lothern boğaz köprüsünü çekemiyorlar" diye farz ediyorum :)

not: az buz orduda göndermiyor, en son lothern e saldıran da 4-5 dev, 3 top vardı...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
December: Reprisal Update rollout for Mortal Empires. This contains equivalent Foundation Update skill/campaign improvements to Old World Legendary Lords and Chaos, and will also include some new changes and fixes for Mortal Empires. We’re also bundling in a free, new (and highly experimental!) game mode which we’ve had in our back pocket for a while now. More news on this later in the week.

January: Our first Campaign Pack was initially planned for this year, but will slip to January. Not to seem too… cryptic… but It’s a hugely characterful and significant addition to both Eye of the Vortex and Mortal Empires, and we’re pretty sure people are going to enjoy it. We’ll also be rolling out another Mortal Empires update alongside this release to address any further issues post-Reprisal Update.

May: Yes, this is a bit of a gap, but this is how long our painstaking re-implementation of Norsca will take to get added to Mortal Empires. This update will include Norsca and its full roster, updates to various aspects of the race (eg techs, New World race interactions) to make them appropriate and relevant as well as the 30th birthday Regiments of Renown. There will also be further updates to other aspects of Mortal Empires.

ocak ayindaki dlc buyuk ihtimal Tomb Kings.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Bir deneyeyim diyorum 1 mi alsam 2 yi mi kararsız kaldım 1 de bir çok dlc ırk vs var. 2 nin mekanikleri daha iyi deniyor ? Önerisi olan ?

Sonradan 2.yi de alırım diyorsan dlclerle 1i al. 2. oyun mayıs ayına kadar tam rayına oturmayacak gibi. 2yi de alınca hem 1. hem 2. oyun ırklarıyla oynayabilirsin bu șekilde.

Tek oyun alacam, sonraya geniș ırk seçeneğiyle oynamak beni ilgilendirmiyor dersen 2yi al. Oyun modu ve ırkları daha daha kapsamlı.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi 1'i alınca oynayabildiğin ırkları 2'de de kullanabiliyorsun. hem vanilla gelen hem dlc'lerle açılan ırklar için geçerli.

ama 2'yi alınca 1 yoksa "1'den şu dlc'yi alayım da şu ırkla da oynayayım" olmuyor sanırım. o yüzden gogo 1. bi de 2'de düz insan ırkı (empire) ve cücereisler yok ya (playable babında), oynayamıyorum ben öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...