Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: Warhammer

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

Benim durum

Lizardman'im iskoç kılıklı bir fraksiyonla ileri derece muttefikiz, etrafımızdaki Skaven'leri temizledik

Ben kuzeyden gelen dark elf'leri baya hızaya soktum devamlı saldırıyorlar çok güçlüler.

Müttefikim güneyden saldıran ork'ları baya zayıflattı 3 sehri kaldı ork'lar bir sehire yığdı ordularını güçü yemedi ben yardıma gittim güçsüz ordumla olmadı alamadım ana orduyu göndericem ork'ların kökümü kazıcaz son durum bu

Onun dışında 2. büyük ayini yapmak üzereyim.

Oyun tam arşivlik oyun aç aç oyna seneler içinde sıkıldıkca.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca yerli yabancı bir çok kişi skavenlere küfür ediyorsa oyun olmuş demektir B)-

ayrıca eski oyuna nazaran sırlamada 1 olan olan veya 15-20 şehri olan ai -skaven ve undead çin konuşuyorum- haritada 8+ ordu ile dolaşıyor, 2+ olarak sana saldırıyor...

kombine olarak değil, ikişer parça olarak getiriyor ama çıkmasına izin verirsen ulthuan a, skaven 4-5 ordu yığıp şehri öyle kuşatıyor falan

bu yüzden oyun "late game" için daha çok eğlence sunabiliyor
Sosyal ağlarda paylaş

ilk başta gelişemedim. ordu kuramadım aynı anda 4 adet birim yetiştirebiliyordum. Eyaletin kontrolünü aldım ama direk aşağıdan ve yukarıdan 2 ayrı lizardman fraksiyonu savaş açtı saldırdı. diğer skaven fraksiyonlarıyla takılayım dedim onları da yedi yuttu bu lizardmanler oylece ortada kaldım.
Sosyal ağlarda paylaş

Warhammer 1 ve 2 sahiplerine iki oyunun haritasını birleştirecek campaign gelicek Mortal Empires diye. https://www.totalwar.com/blog/mortal-empires

Blood and gore da adı üstünde oyuna kan vs ekleyen 6tl lik dlc (blood for blood god), ilk oyunda alanların tekrar almasına gerek kalmayacak
http://www.youtube.com/watch?v=uOxvqLYxTDo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...