Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar koltuğu

Joker

Öne çıkan mesajlar

Marquezetto, 03.11.2023 23:28 tarihinde dedi ki:

@Flassh

Xdrive'a bi arkadaş düşmüştü zamanında benim. O da bayağı dertliydi.

%100 uzak durulması gereken bir marka. dandik twitchlerin para karsılığı pazarladığı dandik ürünmüş

çok pişmanım. 2 senesi dolmadan, oturduğum gibi inmeye basladı koltuk. ki zayıfım ben kilom bile yok. kolcaklarının tüm plastiği kırıldı. sahte deri kaplaması catladı yırtırdı, süngerleri delindi. 2 yılda bu kadar hızlı yok olan başka bir ürünüm olmamıştı. amortisor için garantiye girer dediler ama koltuk derisi ve kolcak yırtılması garanti dısı.

bu arada fiziksel olarak bile hatalı üretim ve hiç rahat değil. plastik sandalye daha rahattır

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Aldığım tek ürünlerinden memnun olduğumdan, gaming koltuğu alsam (ki niye alayım bilmiyorum) bunlardan alırım: https://www.sedunamobilya.com/seduna-heaven-fab-oyuncu-koltugu

Bu masayı da önereyim barı, çok ucuz ve kaliteli: https://www.morpanya.com/urun/metal-calisma-masasi-4-rafli-laptop-bilgisayar-masasi-ofis-ders-yemek-cocuk-masasi-gila-ceviz

Masayı Amazon'dan almıştım, 28" rahat duruyor üzerinde. Raflarda da HOTAS, direksiyon, pedal, gamepadlar, condenser filan var, dolular.

Sosyal ağlarda paylaş

seduna nedense ikiye ayrılıyor gibi. ben gibi başkaları da aldı bir süre sonra (gerge'den sonra) bel ağrısı felaket hale geldi bizde. tam bu pandemi dönemleriydi ekonomi saçmalamaya başladığı dönemler. tahminimce ürün kalitesini düşürmek zorunda kaldılar belli bir seriden sonra (sallıyorum tabii ki) ama belli bir dönemden sonra alanların yazdığı yorumlarda da görülüyor bu etki.

Sosyal ağlarda paylaş

Benim markusun sungeri ozelligini yitirdi biraz. Ayni hafta icerisinde iki tane almistik, birinde esim oturuyor digerinde ben oturuyorum. Ben evden calisiyorum ve esimden 30 kg falan daha agirim, bir de esim gunde 1 saat kullanmiyordur bile ortalamada. Dolayisiyla uzun kullanimda Markus’un minder sungerinin ezildigini bilerek alin alirsaniz. Ben de cok memnundum ama ayni sorunu uzuun yillar kullandigim dxracer’da yasamamistim.

Boyle her koltugun iyi yanlarindan olusmus bir koltuk uretseler keske de rahat etsek. Hermann Miller’larin falan boyun destegi yok mesela, ben arada arkama yaslanip masaya ayaklarimi uzatayim oyle takilayim istiyorum, parayi basip HM alsam yine memnun etmeyecek demek ki. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...

2012'de aldığım ikea artık pes etti. 

şöyle bi koltuk arıyorum:

1. boyun ve bel desteği olacak.

2.kolçaklar yumuşak olacak. dirseklerim 7/24 kolçakta duruyor.

3 ve en önemlisi. renkli falan olmaması lazım. bilgisayar salonumda duruyor şık olsun istiyorum. tek renk, gri falan kumaş böyle dümdüz bi koltuk istiyorum.

goguldan baktım, 1 ve 3. maddeler tamam genelde ama kolçaklar hep plastik. acaba alışır mıyım vs onu da bilemedim.

var mı yardım edebilecek. max 3-4k'lara falan çıkarım dedim ama. bulunur mu güzel bişey?

Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice, 05.12.2023 03:34 tarihinde dedi ki:

2012'de aldığım ikea artık pes etti. 

şöyle bi koltuk arıyorum:

1. boyun ve bel desteği olacak.

2.kolçaklar yumuşak olacak. dirseklerim 7/24 kolçakta duruyor.

3 ve en önemlisi. renkli falan olmaması lazım. bilgisayar salonumda duruyor şık olsun istiyorum. tek renk, gri falan kumaş böyle dümdüz bi koltuk istiyorum.

goguldan baktım, 1 ve 3. maddeler tamam genelde ama kolçaklar hep plastik. acaba alışır mıyım vs onu da bilemedim.

var mı yardım edebilecek. max 3-4k'lara falan çıkarım dedim ama. bulunur mu güzel bişey?

nurus plastik kolçak ama yumuşak bence çürütmüyor

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Genel Yönetici

Salonda 10 yıldan fazladır kullanılan çalışma koltuğu sırt tarafındaki metal yerinden koparak kırıldı. Koltuk tavsiyesi olan var mı? 🥹

Bu arada 2020'de çalışma odasına Seduna Thunder Pro almıştım. 3 senedir kullanıyorum genel olarak memnunum ama minderi ve kol/dirsekleri koyduğum kolçakları bir süredir eskye oranla sert gelmeye başladı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...