Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar koltuğu

Joker

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...

ya abi oyuncu koltuğunu sallayın, alın birer müdür koltuğu büro mobilyaları satan bi yerden, oturak kısmına 5 santimlik sünger kestirin destek olsun.

bi de yastık koyun bel kısmına, alın size astronot koltuğu gibi bişey, ben alalı 15 sene falan olmuştur hala işimi görüyor valla

Shadow tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, tiLi dedi ki:

oha helal olsun yürürken dota mı oynadın? bisiklet olsa gene en azından düşme şansı yok daha rahat odaklanırsın heralde. hepimize lazım şu tarz bişi ya

3-5 sene boyunca gitti o sistem öyle; PUBG, Diablo falan kafayı ekrana kitleyip vücudun yorgunluğunu unutabileceğim her şeyi oynadım valla. 2-3 dota maçı atıp maçlar bi de uzayınca 3 saate yakın kaldığım oluyordu üstünde. 

Sosyal ağlarda paylaş

Sağ tarafta bi TV ayağı var duvara monte ve komple açılmış durumda, onun üzerine klavye mouse sığacak bir tabla koyduğun zaman iş bitiyor aslında. 900 DPI ile mouse konusunda bir sıkıntı çekmemiştim. zamanında 20 liraya almış olduğum çakma razer mouse pad sağolsun epey konfor sağlıyordu.

Neyse konuya uygun bir şey de yazmış olayım; 157'den 75 kiloya kadar düştüm her şey müthiş fakat tam kuyruk sokumu kemiğinin en son pixelinde iğne ucu kadar bir bölge otururken hep ağrımaya, batma yapmaya falan başladı. En kuru kıç dönemime geldiğimde ise ben otururken epey sıkıntı çeken birine dönüşmüştüm. Aha şu alttaki koltuk hayatımı kurtardı. En kral koltukta bile rahat edemeyen kıç kemiği şu aşağıdaki IKEA Verner modelinde hiç sıkıntı çıkartmadı. Naçizane önerimdir, bir gün memleket içinde görürseniz bir deneyin.  Hoş nette bulduğum olursa ben direkt alıp depoya atıyorum çünkü belli ki ömrüm bunlarla geçecek. Varsa satanınız bu modelden alırım da o derece.

spacer.png

Sosyal ağlarda paylaş

On 03.12.2019 at 15:21, GONDARCENGIZ dedi ki:

abi o n11 linkleri nedir öyle yapmayın gözünüzü sevim gözlerim kanadı, masaya kol koyacaksanız (klavye koyacaksanız) bir kere 60-67cm olması lazım ayak yüksekliği (3cm de masa tablası eklenecek) , o standart 70-75 cm olanlar boyunuz 1.85 üstü değilse ergonomi açısından pek sağlıklı değil. Beyaz götlü hans veya jonny değilseniz o ayarlar bize göre yanlış. Ayakları ona göre alın özel yaptırıyosanız aklınızda bulunsun, monitörü yükselteceksiniz masayı değil, göz hisasına gelecek monitör, kendi yükselebilir ayağı yoksa altına tahta birşey alacaksınız monitör yükseltici. 

https://www.hepsiburada.com/monitor-stant-monitor-stand-ekran-alti-ekran-yukseltici-parlak-siyah-p-HBV00000NPBOM

klavye kullanırken kollarınızın dik açıda durması lazım. sonra belim + boynum ağrıyo diye ağlarsınız duruş bozukluğundan.

https://www.ergotron.com/tools/workspace-planner

iyi demişsin de bu site de benim gibi ucubelere karşı fail oluyo. uzun bacak uzun kol kısa vücut.
HUgTCO7.jpg

site sadece boy alıyo girdi olarak: KkPN5aA.png

tiLi tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 26.12.2021 at 16:29, Khiran dedi ki:

Ben bu Seduna Thunder Pro'yu aldığım alacağım güne pişman oldum. Bel desteğini zaten ilk haftadan kırmayan yok. Boyun desteğinin konulma amacı yok çünkü boyun bölgesine erişmiyor. Bayağı pişman oldum ve 1.5 sene dayanabildim, şimdi yine koltuk aramaya başladım.

Evden çalışma falan derken günümün %80'i bu koltuklarda geçiyor. O yüzden Herman Miller'ın Türkiye'deki distribütörüne kadar baktım ama 25.000 çıkarıp verecek kadar da zenginlememişim daha. Biraz araştırdım Herman Miller Aeron'un Türkiye çakmasını Bürosit Shadow adında yapmışlar ama onunla ilgili hiç yorum göremedim. İşin ilginç yanı Bürosit hakkında tanıtımlarda, haber yazılarında falan çok iyi ve köklü oluşundan dolayı düzgün yorumlar olmasına rağmen internet ortamında resmen hiç yorum göremedim.

Bahsettiğim koltuk şu: https://www.burosit.com/tr/content/shadow-koltuk
Herman Miller Aeron'a ek olarak kafa şeyi de eklemişler ama bilemedim. 

Valla yine boş boş bakınıyorum forumlara falan. 

En olmadı oyuncu koltuğu falan mı baksam? Tiplerini sevmediğimden dolayı hiç yanaşmadım şimdiye kadar ama şu da hoşuma gitti biraz. https://www.hawkchair.com/urun/future-coal-kumas-oyuncu-koltugu

Fiyatlar uçup gitmiş gerçi ama...

Neyse bunlar hakkında bilgisi falan olan varsa çok yardımcı olur

benim 20+ yıllık bürosit sandalyem taş gibi şu an ya hiçbir yerine bişi olmadı resmen. 2 tane var arada değiştirerek oturmuşumdur belki, ondan sağlam kaldı belki bilmiyorum. minderinin ilk günkü halini hatırlamıyorum bi de basur oldum olacam home ofise başladığımdan beri. minder erimiş olabilir yani

bu linklediğin aerona sadece uzaktan benziyor. hiçbi yeri oynamıyo ki bunun kendine uyduramazsın

Sosyal ağlarda paylaş

seduna thunder boyun desteği hiçbir işe yaramıyor ayrıca tekerleklerde kilit yok sürekli kayıyorum. kilit olmasa dahi bu kadar kaygan teker olmamalıydı. onun haricinde fena değil bel desteğini henüz kırmadım.

Seru tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ben 5 senedir DXRACER kullanıyorum, her tarafı paramparça oldu.

ve bir kere 110 kg arkadaşım oturdu - onun dışında sadece ben oturdum.

dyson süpürge ile çeksem de BAYA TOZ TUTTU.

sırt kısmına siyah TSHIRT geçirdim çünkü baya çirkin bir YEŞİLDİ.

kumaş sandalye alırsanız ömrü max 5 yıl, iyi baktım diye düşünüyorum.

şunlara geçeyim diyorum, IKEA'ya yeni stok gelmiş

1-GRUPPSPEL oyuncu sandalyesi 3.699₺

Spoiler

PE838520.jpg

2-HATTEFJALL 3.399₺

Spoiler

PE831296.jpg

3-ALEFJALL 3.699₺

Spoiler

PE734591.jpg

4-HATTEFJALL 2.599₺

Spoiler

PE734555.jpg

kalite post attım, gidip oturabilir misiniz?

ben 66 kiloyum, insan otursun mümkünse.

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...