Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

[video]https://www.youtube.com/watch?v=ChG_nw2YF60#t=405?feature=oembed" width="459">

Şu video'yu seyrettikten sonra bir daha whine etmem herhalde.

İzlemek istemeyen olursa özet geçeyim; 5 legendary kart oynuyor adamın rakibi arena'da. Önce Malygos, ardından Sneed. Sneed'den Mimiron's Head çıkıyor. Arkasından Dr. Boom. Burada arka arkaya legendary oynayan adamın hp 2'ye düşüyor ve board'da abomination var... Unstable portal > Alexstrasza :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ondskan said:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=ChG_nw2YF60#t=405?feature=oembed" width="459">

sneed's turnünde net hata yapıyor adam. amani ping'leyip dalıp, fs atması lazım.

Tori said:

15k arena games ne lan

benim 3.5k varsa, full time streamer'ın 15k olması normal ya. kesin beta öncekileri falan da sayıyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Ondskan said:

sneed's turnünde net hata yapıyor adam. amani ping'leyip dalıp, fs atması lazım.

adam hata yapıyor da o adamın yerinde sen olsan oyunun ortasında monitöre yumruk atardın bence.

hatta bi de sen karşıdakinin yerinde olsan ABİ O KADAR LEGENDARY VAR GELE GELE MIMIRON'S HEAD GELİYOR diye ağlardın bence sdfdskfsdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Şans ilk defa yüzüme gülüyordu.

Sosyal ağlarda paylaş

of of of. az önce 3 tur üst üste 3'er minion'ımı Flamestrike atarak temizleyen, 6 tane spectral knight inen bir mage'in ağzına sıçtım tam 11 kart fazla çekerek, deckimi bitirdiğim tur 30'a 0 yendim :D :D

yok böyle bi haz hdufhuash
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Şans ilk defa yüzüme gülüyordu.

Dün güzel oldu bana ya, karşımdaki Antonidas lı mage e Unstable Portal dan Malygos gelmiş. Yedim kafama 2 tane 11 lik fireball u rahatladım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bundan sonraki hayatımda Briç out, Hearthstone in. Bağımlısı oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de konken kökenliyim aramiza hosgeldin Ascansio
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar kötü oyuncuları cezalandıramıyor olmak ne kadar acı ya. adam warlock'a karşı 6. tur öncesinde bütün minion'larını 1 bırakacak şekilde bırakıyor board'u. hellfire'ım yok biliyor (olsa atıp temizlemiştim çoktan), oyunu tek kaybedebileceği kart dread infernal, adam tınlamadan oynuyor...

Sosyal ağlarda paylaş

erm...
Sosyal ağlarda paylaş

suan oyunda rush deckler dısında iş yapan deck yok
Sosyal ağlarda paylaş

ney

apıl rank kaçtı senin, ya da ne uğraşcam asffg

https://i.minus.com/i7okuDrpfsvDX.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Oberyn#2694
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

bu kadar kötü oyuncuları cezalandıramıyor olmak ne kadar acı ya. adam warlock'a karşı 6. tur öncesinde bütün minion'larını 1 bırakacak şekilde bırakıyor board'u. hellfire'ım yok biliyor (olsa atıp temizlemiştim çoktan), oyunu tek kaybedebileceği kart dread infernal, adam tınlamadan oynuyor...

ben de yapıyorum bazen sansımı deniyorum, karsımdaki püü acemiye bak diye kendini gererken alıyorum oyunu, oda baya bir ustalık haberin olsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

rush'in olayi o degil mi zaten? adam karsisi 6.turnde boardu temizleyebilir diye minion koymazsa zaten kaybedecek. temizleyemezsen kazaniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

arena ve gayet iyi bir rush yemişsin.
#rekt
Sosyal ağlarda paylaş

burada bu kadar kötü oyuncu olacağını tahmin etmezdim...

1 bırakacak şekilde trade edilmez board o noktada. veya kıçı 1 olmayan minion inmezsin. ulan neyse kime ne anlatıyom..
Sosyal ağlarda paylaş

O senin dediğin control deck için geçerli olan bir kural. Rush deck tam tersine trade yaparken kendi minnionı ölmeyecek şekilde bir streteji kurarsın. Böylece karşıda AoE yoksa br sonraki tur vereceğin zararı maksimize edersin.

Diyelim yerde 4/5 , 3/1 , 2/1 diye 3 tane mobun var. Rakiptede 4/4 diye 1 tane varsa.

Control deck 3/1 ve 2/1'i feda eder, rakip mobu öldürür ve temiz 4/5'i yerde bırakır

Rush deck ise tam tersine 4/5 ile öldürür yerdeki mobu ve 4/1, 3/1, 2/1 ile sonraki tura girer.

Yani rush oynayan adam "aman rakipte 1 vuran aoe" vardır diye düşünmez, "ben sonraki tur en fazla nasıl vururum" diye düşünür.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...