Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:

sabonis said:

Düzgün bi Rogue decki söylesenize, iki tane 5 win questim var.

ben bunu kullanıyorum quest için iyi oluyor...

http://i.imgur.com/0viwHDa.jpg?1

Ayrıca adam istedigi kadar akıllıca oynasın oil+blade flurry iş yapar

Toshley yerine (tabii varsa) yeni rogue legendarysini de deneyebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

deckinde boom ve loatheb olmayanı dövüyorlar herhalde. nerdeyse her classın en popüler deckinde bunlar var hep. oyun çok sıradan geliyor şu an. mech kartları da normal kartlara göre kat kat iyi olduğundan 3-4 droplar falan da hep belli mechler.

boom evet. Bariz bir şekilde OP!

Loatheb o kadar da değil. Loatheb'i maksimum value ile kullanabilmek için az biraz boarda sahip olmak gerekiyor. O yüzden pek göze batmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

ilk turn'de yeti koymak için 2 kart+coin harcıyor. kart kalmıyor elinde. 2 vs 1 şeklinde takaslıyorsun, sorun olmuyor.
velen's chosen takılmış deathlord her şeyi öldürüyor, üstüne üstlük heal ediyor priest, temiz 4vs1 value falan alıyor. elinde hex falan yoksa tabii.
noob noob şeyler söylemeyin dicem de, neyse oyunu öğretiyoruz arada biraz böle böle

şu adamın haklı olmasına izin vermeyin yav. Böle zevkli olmuyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

sabonis said:

ilk turn'de yeti koymak için 2 kart+coin harcıyor. kart kalmıyor elinde. 2 vs 1 şeklinde takaslıyorsun, sorun olmuyor.
velen's chosen takılmış deathlord her şeyi öldürüyor, üstüne üstlük heal ediyor priest, temiz 4vs1 value falan alıyor. elinde hex falan yoksa tabii.
noob noob şeyler söylemeyin dicem de, neyse oyunu öğretiyoruz arada biraz böle böle

hacı hem genel olarak hem burada, oyunu bilen kişi sayısı az olduğu için, haksız olmam biraz zor ya.

bi de adamlar şunu okuyup "ana harbiden öle" diyeceğine "heuhuehufhaeuha" falan diye troll'lemeye çalışıyor. o sıkıntı. herkes bilgisini 1-2 seviye atlatsa, daha sağlıklı tartışmalar döner.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Aceace said:

sabonis said:

hacı hem genel olarak hem burada, oyunu bilen kişi sayısı az olduğu için, haksız olmam biraz zor ya.

bi de adamlar şunu okuyup "ana harbiden öle" diyeceğine "heuhuehufhaeuha" falan diye troll'lemeye çalışıyor. o sıkıntı. herkes bilgisini 1-2 seviye atlatsa, daha sağlıklı tartışmalar döner.

heuhuehufhaeuha
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Aceace said:

sabonis said:

abi senin yazdığında haklı/haksız olacağın bir şey yok. Benim öncesinde yazdığım şeyde de noob olunacak bir durum yoktu. "Sen ilk turn'de yeti konulmasına da bozuluyorsundur" dedim sadece. Gelip de "off çok noobsunuz, keşke daha pro adamlarla tartışabilsek" diye cool triplere girmeye gerek yok.

İlk turn'de yeti > velen'li deathlord demedim yani. Biraz sakin ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Masticore said:

sabonis said:

Düzgün bi Rogue decki söylesenize, iki tane 5 win questim var.

ben bunu kullanıyorum quest için iyi oluyor...

http://i.imgur.com/0viwHDa.jpg?1

Ayrıca adam istedigi kadar akıllıca oynasın oil+blade flurry iş yapar

Toshley yerine (tabii varsa) yeni rogue legendarysini de deneyebilirsin.

Yok malesef :/ ama bu daha efektik bence cünkü gatgetzen ve van cleef ve violet teacher... üçüyle de calisiyor.

Hatta şey düşündüm sap yerine 1 manalık cloakwork gnome koysam o da spare part saglar diye ama sap cok kritik ya
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...