Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

hardcore whine

Divine Shield manyağı bir deck denk getirdim arena'da, 8 win ile bitti fakat misal tek truesilver champ. ve 0 consecration ile draft ettim. Buraya kadar anormal bir durum yok, iyi bir deck denk geldi.

Oyun rng üzerine kurulu, yeri geliyor cuk topdeck yapıyoruz hepimiz. Hatta iyi deck draft etmekte aynı rng, eyvallah. Sinir olduğum nokta şu; paladin'e karşı oynuyorsun, turn 3'te çok güzel trade imkanın var ama ya karşıda consecration varsa ? ortalama 5 win üzeri "varsa?" değişkeni kalkıyor arkadaş. Hadi draft etmişsin ama üstüne çekmediğin 25 karttan elinde o varsa deli oluyorum. Topdeck o kadar sinir etmiyor açıkçası.

Consecration dengeli bir kart. Bunun flamestrike versiyonu çok acımasız oluyor. Şu yazıyı yazmamın sebeplerinden direk, az önce 3 flamestrike+fireball+frostbolt'lu oyun boss'u gibi geldi adam. Murphy kanunlarının vücut bulmuş hali arena mage.

Bardağı taşıran damla son oyunda bir priest oldu. Normal bir deck, hakkıyla yendi adam. Force-tank max oynadım, oyunu kazanabilmemin tek yolu o kalmıştı artık. Board'u trade ederse oyuna ortak olabilirim diyordum ama ya mind control varsa ? death falan da olabilirdi tabi ama hayır mind control daha garanti :p

Bazı kartların common olmaktan çıkması lazım cidden. Bolluktan 2 minion'a flamestrike atan adamlar oluyor.

Sosyal ağlarda paylaş

arenada aoesi olanın borusu ötüyor abi işte

5. 6. wine kadar normal, sonrası hayvan gibi draft etmiş adamlar

geçen gold vardı bir arena yapıyım dedim 7-3 bitti

3 yenilgi şu şekilde

hex elemental lightning storm rockbiter hede value cardların hepsini çekip doymayıp, malygos + lighting boltlar cracklelar çekip constructteddaki otk şamanı arenada kuran herif

auchinai + circle of healing combosunu 3 kere çeken priest

doomguardlarla jugglerlarla zoo draftlayıp üstüne iki tane twisting nether alan zoo warlock
Sosyal ağlarda paylaş

12 yaptı üstteki deck bu arada. mesela 3 adet 2/3 minion'ım varken druid 4/6 taunt indi, 2 shrinkmeister ile 0'ladım atağını, temizledim, hayvan gibi board'um oldu. çok komikti :D

az önce 2 truesilver, 2 cons, 1 stormwind, 1 cult master ve ilk turdan zombie chow inerek bütün oyun anamı ağlattı bi paladin. Zaten 8 tur sürdü de, büyük ezdi herif. bi de benim druid'in kart kalitesi iyiydi ona güveniyordum, ağladım :D
Sosyal ağlarda paylaş

İşin heyecanı orada : )))))))

2 manalık spider ve juggler ile idare etmeye çalışıyorum. hahaha

şu sword of justice(epik olan +1/1 veren)i çektikten sonra diğer muster for battle'ı çekiyorum. 2/2 oluyor hepsi. Başlarına bir şey gelmezse sonraki el quartermaster. 4/4'lük şirin adamlarım oluyor. Hobgoblin ile de wispler, annoy-o-tronlar, gnomeregan infantryler öf öf öf delirtiyorum karşıyı :P

not: Bu deckte en kritik kartlardan biri jeeves tabi. Benim kartlar bittiğinde rakibin 12 kartı olduğu oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

Yeni bir deck yaptım hobgoblin odaklı.

Böyle bir keyif, böyle bir eğlence yok. Ne tatlı kombo yapıyorum belli değil ya hahaha

ben yapmiştim ama undertaker gittikten sonra deck çöp artık (td) Undertaker varken ister hobgoblin gelsin ister gelmesin iş yapiyodun. Şimdi tek bir karta baglısın bekle ki hobgelecek 1'leri boşalcan....

Ama fun deck katiliyorum cok zevkli.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyuna full şans oyunu diyenler, karşıdaki adamın class ını olası deck ini falan düşünmeden sırf manam bunlara bunlara yetiyor diye ellerinde ne varsa dökülenler bence. 6 manada yere 4 tane minion açtım, adam 7 manada flamestrike attı öldürdü, BALINI SİLKEYİM der mesela böyleleri, oysa bu gayet olası bir senaryo, ona göre oynayacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

Alın size tokat gibi cevap ? İzah edebilen var mı şunun yetenek kıvılcımları barındırdığını ?

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20130606232413/hearthstone/images/9/9f/MadBomber1.png

Her oyunda şans faktörü vardır ama bu hearthstone'da top vaziyette...
Full şans yanlış tabir tabiki...

Geçen hunter'in biri webspinner attı deck out olucak ben de priest'im öldürdüm malorne cekti herif yendi asdasf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...