Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

yha ben ranked oynuyorum ama tıkandım, 13. level'ın ötesine gidemiyorum, 1 değil 2 adet cho dahil en kıçıkırık legendary kartlarla destekleyemedğim kıytırık deneysel decklerimle, her oyunda ragnaros üstü dr. boom üstü sylvanas atan worthy opponent'lara naapmak lazım ayol diye ağlamaya gelmiştim, ama yeni threadin birinci sayfasında YEDİ (rakamla 7) adet leg içeren druid decki önerilen bi ortamda olduğumu anlayınca küstüm.
eyyorlamam bu kadar.
üwe.
Sosyal ağlarda paylaş

efenim bizim de biz zoo deckimiz olsun, bir rush palamız olsun, böyle bidik kartlı başarılı arkadaşlarımız var. ama 15'in ötesini zoo ile görmek imkan dahilinde mi bilemedim. 13'e bir kere ulaşmışlığım var, o da jaina kardeşimin başarısıdır. kendisi (tek düzgün legim) loatheb ile elele, fs'lerle, drake'lerle açtı yollarımı :P

velhasıl gözlemlerime göre ladderda gül gibi geçinir giderken zurnanın zırt dediği yer hep dr boom'un atıldığı o kısmetsiz bokbokbok an oluyo yha. daha doğrusu ilkiyle deal edecek kartım oluyo da (efenim bi sheep olsun, ya da rogue ile gidiyosam assasinate olsun), bir sonraki turda bi tane daha AYU inince tükeniveriyorum :P heh, mech decklere de halen direnç gösterdiğim, hala utanmadan basic deck satın aldığım için, favori karakterim rogue ve aslan kızım jaina da darallarda. pis pis robotlar yetmiyo, bi de alextrazsa ile uğraşıyoz. o da yetmiyo herif sonraki turn ragnaros atıyo. bu ragnaroslar dalda mı yetişiyo gülüm?

hazır ağlamaya başlamışken handlocklarla ilgili iki satır yazmadan da geçmiym: allah onları kahretsin be. ne pis şeymiş bunlar yha. pisbokbokpispisbokkakası.

he bi de ayı gibi de dust birikti ayptır söylemesi. sanırım bikaç güne kadar dayanamayıp rogue ve mage decklerime yıldız olacak bi thalnos craftlıycam, başka öneriniz varsa onu aliym bari yha :P
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

yha ben ranked oynuyorum ama tıkandım, 13. level'ın ötesine gidemiyorum, 1 değil 2 adet cho dahil en kıçıkırık legendary kartlarla destekleyemedğim kıytırık deneysel decklerimle, her oyunda ragnaros üstü dr. boom üstü sylvanas atan worthy opponent'lara naapmak lazım ayol diye ağlamaya gelmiştim, ama yeni threadin birinci sayfasında YEDİ (rakamla 7) adet leg içeren druid decki önerilen bi ortamda olduğumu anlayınca küstüm.
eyyorlamam bu kadar.
üwe.

bazı ucuz desteler var ben GvG öncesi deathrattle priestle rank 4 falan görmüştüm çok kasmadan mesela onlara bak.
Sosyal ağlarda paylaş

of lafı açınca itiraflar gerekti. başka türlü bana priest deck filan öneriyosunuz, olmuyo :P
işte emanın erarengiz hs hayatı:
- günde 1-2 saat ya oynuyorum ya oynamıyorum. iddialı diilim, casual gamer'ım.
- priest KESİNLİKLE oynamıyorum. nef-reth! pis yobaz herif. cehenneme gitsin.
- druid ve warrior da oynamıyorum. kılım. banne.
- quest gelirse shaman ve hunter oynuyorum ama meh. ranked bile diil, casual :P
- ana decklerim sırasıyla rogue, mage, zoo, rush pala (normal paladin denedim nefret ettim 76 turn süren oyunlardan, internetten 1-1-1'lik minionlarla ve turn based eklemelerle oynanan bi deck buldum, baya memnunum, en azından questler için iyi oluyo)
- decklere para veriyorum, sıkıntı yok. para bok :P
- para bok ama şans hiç yok. kaç kere 15er 15er deck aldım, iki kere cho çıktı gaddemit. gerisi de zaten cruel taskmaster ve hiç kullanmayacağım priest kartları :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...