Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

Nope..

Kartların bazıları winmore amaçlı, bazıları ise seni oyuna geri sokacak kartlar.

Mesela... Equilty-Cons seni oyuna tekrar ortak edebilecek bir kart kombinasyonu, Ragnaros rakip boarda kocuman bir minion indiği zaman snipelamanı sağlayabilecek bir kart, efendime söyleyeyim, Shadowflame handlock için güzel bir board clear, Sylvanas ve BOOM boarda indiği andan itibaren rakibe bela olan kartlar.

DW'de bunlardan biri. Evet 5 turn elinde mal mal bekleme ihtimali var. Evet DW indiğin zaman suratına removal yeme ihtimali var. Hatta ve hatta "Hay elimde DW olacağına kart olmasaydı daha iyi olurdu" deme ihtimalin var.

Ancak DW büyük ihtimalle kaybedeceğin bir oyunu çevirmeni sağlayacak sayılı kartlardan birisi. Elbette gidip control warriorda, handlock'ta ya da ne bileyim herhangi bir aggro deckte kullanamazsın. Ama finisher kartı olmayan, boarda geri dönüş yapmakta zorlanan deckler için (Paladin, Kombosuz druid, Ancestral call kullanan shaman gibi) son derece kullanışlı bir kart.

Gidip zoo'ya DW koyup, "İşe yaramıyo yiea" demenin anlamı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

ya şu nozdormu en basitinden anti-alex olabilir hep diyorum da. sonuçta adam zamanın efendisi.
battlecry'ı herolardan birini 1 turn önceki hp'ye geri döndürücek. çok şahane olmaz mı?

not aldım,hallediyorum hemen.Dikkat update geliyor. Server'dan düşebilirsiniz,reset atıcam.

http://www.pyramiduo.com/images/ss/cagri_sistemi.png
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...