Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

hs kendi başına bölüm olacak kadar content yok ki. yani hem oyunun contenti hem post contenti olarak...

oturup her deck için ayrı ayrı konu açsak max 5-10 post olur konularda, bi anlamı yok yani.

bu arada an itibarı ile 5. turda muster+master kombosu yedimbi paladinden. 7. turda oyun bitti. kombo şaka gibi bile diil, bambaşka bir boyutta.
Sosyal ağlarda paylaş

Dr Boom hariç var, 2 pandalı bir varyasyonunu oynuyorum da, priestler ve mageler yine can sıkabiliyor. Destenin %50 si güzel olunca Thoughtsteal can yakıyor. Ha keza Mirror Entity.

Daha 1 saat önce, adam Unstable Portal dan Gahzrilla aldı (!!!) ve bir secret koydu, ben Duplicate tir iyice sıçmayalım diye Alextrasza indim, Mirror muş, Alextrasza yı ve Gahzrilla yı bir de Echo of Medivh le kopyaladı, sonra o yerdeki Alextrasza yı da Duplicate ledi. Kanser.
Sosyal ağlarda paylaş

arenada ballı priest çekilmiyor arkadaş....

Shadowboxer üstü power word shield
northshire + shattered sun
bunlarla benim adamları temizledikten sonra circle of healing ile 3 çekmece.

sonraki tur thoughtsteal atmak, 3 tur sonra benim lethal'im varken benim board'da, çaldığı 2 fireball ile büyük minionlarımı temizlemek falan... ulan zaten 2 fireball var deckte... %0.8 ihtimal gerçekleşmiş falan. olacak iş değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet 10 dakika kadar ara versen yeter, bu süreçte yapman gerekenler şöyle:

Gusül Abdestinin Farzları:

1. Ağza su alıp boğaza kadar çalkalamak.

2. Burna su çekip yıkamak.

3. Bütün vücudu ıslanmayan yer kalmayacak şekilde yıkamak.

Gusül Abdestinin Sünnetleri:

1. Gusle niyet etmek.

2. Besmele ile başlamak.

3. Bedenin bir tarafında pislik varsa onu önceden güzelce temizlemek.

4. Avret yerini yıkamak

5. Gusülden evvel abdest almak.

6. Bedenine üç defa su dökmek ve suyu bedenin her tarafına ulaştırmak.

7. Su dökünmeye baştan başlamak, sonra sağ omzuna, sonra sol omzuna dökmek ilk defa döktüğü zaman bedeni ovmak ve suyu bedenin her tarafına ulaştırmak.

8. Ayağının olduğu yere su birikirse, abdest aldığı zaman ayak yıkamasını sonraya bırakmak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...