Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi expansion

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

beyler bisi sorucam. ben 100 yil olmustur wow oynamayali. benim account hacklemisler 3-4 kere bask baska kredi kartlari ile bu son expansion almaya calismilar (sanirim son kredi kartinda almislar cünkü aksi yönde email gelmedi bana). bide Authenticators koymis hayvan herif. onu kaldirmak icin resimli kimlik yolladim ticektten. birde hacklendim yazdim. basim belaya girmez dimi ?
Sosyal ağlarda paylaş

yanliz baya azimle ugrasmis.

Bestelldatum: 22 November 2014
Bestellung #: 109683248

1) World of Warcraft® - Digitale Erweiterung - 44,99 €
Digitale Version von World of Warcraft: Warlords of Draenor: XXX

Kreditkartennummer: ****-****-****-3267
Zahlungsmethode: Visa
1) World of Warcraft - Spielzeit - 12,99 €
Gametimecode für World of Warcraft (30 Tag): XX

Kreditkartennummer: ****-****-****-6772
Bestelldatum: 23 November 2014
Bestellung #: 109783249

(1) World of Warcraft® - Digitale Erweiterung - 44,99 €
Digitale Version von World of Warcraft: Warlords of Draenor: XX

Kreditkartennummer: ****-****-****-6725
Bestelldatum: 23 November 2014
Bestellung #: 109794779

(1) World of Warcraft® - Digitale Erweiterung - 44,99 €
Digitale Version von World of Warcraft: Warlords of Draenor: XX

Kreditkartennummer: ****-****-****-4313

Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

beyler bisi sorucam. ben 100 yil olmustur wow oynamayali. benim account hacklemisler 3-4 kere bask baska kredi kartlari ile bu son expansion almaya calismilar (sanirim son kredi kartinda almislar cünkü aksi yönde email gelmedi bana). bide Authenticators koymis hayvan herif. onu kaldirmak icin resimli kimlik yolladim ticektten. birde hacklendim yazdim. basim belaya girmez dimi ?

yaptığın şeye call back diyorlar sanırım. acc senin adına kayıtlı olduğu sürece her türlü alırsın. acc satıp bu işlemi yıllar sonra yapan adamlar çok piyasada.yani niyetin iyide kötüde olsa her türlü haklısın blizz in gözünde. adamlar acc larınıza sahip çıkın diye oyuna girerken bile uyarı veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

emre3877 said:

Seele said:

yaptığın şeye call back diyorlar sanırım. acc senin adına kayıtlı olduğu sürece her türlü alırsın. acc satıp bu işlemi yıllar sonra yapan adamlar çok piyasada.yani niyetin iyide kötüde olsa her türlü haklısın blizz in gözünde. adamlar acc larınıza sahip çıkın diye oyuna girerken bile uyarı veriyor.

yok oynamucam isim olmaz bu saatten sonra wowla. adam belli alip satacak. yada kendi oynucak 4-5 tane kk girmis sonra patlamis kkler hepsinin emaili gelmis bana. sonra sahte kklardan basim agrimasinda.
Sosyal ağlarda paylaş

Battle'net'te WoW'un son exp hariç pack'ini 5€'ya düşürmüşler.

Yalnız ben almaya çalıştığımda vermedi.

Oyunu bayağıdır oynamadığım için bilmiyorum, Northrend sonrası yok bende, onları otomatik mi beleşe verdi şimdi, yoksa ayrı ayrı satın almak mı gerekecek çözemedim. Bilgisi olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de 4 senedir falan oynamayan bir arkadaşımı gaza getirmek için dün baktım biraz.

Şimdi şöyle oluyor;

1- Bugüne kadar hiç wow oynamamışsanız, 5 Euro'ya WoD'a kadar olan tüm herşeyi satın alıyorsunuz. (Tüm eski expansionlar dahil).
2- Daha önce wow hesabınız varsa bugüne değin kaçırdığınız expansionlar için ücret ödemiyorsunuz (woD hariç tabii). Yani diyelim TBC'den sonra oynamadınız hiç. Wotlk, Cata ve Panda expansionlarını almadınız. Bugün bi' gazla hesabınızı yeniden aktif ettiniz. Ta taaa; lvl 90'a kadar serbestsiniz. yani Wotlk, Cata ve Panda expansionları otomatik olarak açılıyor.

Bunların genelinde bir de benim gördüğüm, artık WoD öncesi expansionlar satılmıyor. Bu kampanya bittikten sonra da 15 Euro'ya WoD'a kadar olan tüm content dahil. Tbc, Wotlk, Cata ve Pandaları artık classic pakete dahil etmişler bundan böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Oyunu bayağıdır oynamadığım için bilmiyorum, Northrend sonrası yok bende, onları otomatik mi beleşe verdi şimdi, yoksa ayrı ayrı satın almak mı gerekecek çözemedim. Bilgisi olan var mı?

bende pandora ekliydi. ama ben hic exp pack almadim. o nasil oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

Rewendor said:

bende pandora ekliydi. ama ben hic exp pack almadim. o nasil oluyor.

artık en basic paket MoP oldu. yani şu gün 0'dan wow'a başlayacak adam aldığında otomatikman Mop'a kadar olan bütün expansionlara sahip oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
en iyi wod diyenler ne düşünüyor.

alıp oynamadım inceledim sadece ama garrison ve flex raid dışında diğer explere göre bir üstünlüğü yok bence. 1 ay olmadan pve contentinin büyük kısmı sıkıcı hale geliyorsa bir sıkıntı vardır bence.

ben kaç aydan sonra bile hala tbcde heroic tanklardım zevkle, karazhan yapardım falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de sıkıldım valla. Her gun yaptıgım fix seyler:
Garrison'da yarım saat.
Daily apexis questi.
Daily heroic.

Bunları yaptıktan sonra oyunda main karakter ile yapacak sey bulamıyorum.

Dun LFR gireyim dedim 15 dk falan surdu 3 boss kesmek. Arada trash da yok. İyi mi kotu mu olmus karar veremedim ama sanırım LFR'de fazla vakit gecirmeden sonuca ulasmak iyi bi sey.
Sosyal ağlarda paylaş

highmaul gayet guzel bi raid olmus normal ve heroic seviyesinde. ben daha wipelamaktan sıkılmadım sadece kasten wipelıyor olmaktan sıkılıyorum bazen(dps azsa azdır yani basit). lfr yi direk item leveliniz yukselsin gencler diye koymuslar heralde gercekten afk yapılabiliyor.

oyunun amacı herkes normal yapabilsin olmus. yani lfr ile biraz rahat ama afklarla ucu ucuna yap degil de. lfr ile kolayca ve biraz itemlanın sonra flex raidinizi kurun normal yapın gencler demis blizz.

mythice daha kafamızı bile sokamadık acaba oralar nasıl?
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

en iyi wod diyenler ne düşünüyor.

alıp oynamadım inceledim sadece ama garrison ve flex raid dışında diğer explere göre bir üstünlüğü yok bence. 1 ay olmadan pve contentinin büyük kısmı sıkıcı hale geliyorsa bir sıkıntı vardır bence.

ben kaç aydan sonra bile hala tbcde heroic tanklardım zevkle, karazhan yapardım falan.

Adam akıllı pve content geleli 1 hafta oldu, o da çoğunlukla normal yapabilecek adamlar için. Böyle yanında ekürisi olmayan adam pve'yi yapmaya başlayalı 24 saat falan oldu. O da 3 boss yani. Bekleyip görmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...