Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Aiko said:

biz türkler çok rage atıyoruz mm'de. bende eskiden böyleydim bağırıp çağırmaktan oyun oynayamıyordum sonra ne gerek var dedim hep böyle yapıcı olumlu oynamaya başladım solo mm atarken. çok şahit oldum ilk 7 8 el kavga etmekten el alamayıpta sonra oyunu çevirdiğimize fln.

özellikle kerim gavurlarla oynarken adamın ilk hatasında azına sıçıyor "why did you do that İDİOT İDİOT" ? diye. asdsad

ahahha idiot demesi kulaklarımda çınladı resmen sdsaf
Sosyal ağlarda paylaş

5 sayfalık ağlamaları okudum tane tane yazıyorum.

-laptop ekranında CS:GO oynanmaz. Bende 24'' var ev arkadasımda 15'' kendi pc'mde çift keleş,onun pc'de silver gibi oynuyorum.

- 7 gün ban cok haklı bir şey, sen sinirlerine hakim olamıyorsun diye kimsenin oyun zevkini engelleme hakkın yok. ilk yapıyorsun 30dk veriyor,sonra 1 saat-2 saat- 1 gün falan gidiyor. hala akıllanmıyorsan alıyorsun 7 günü. Bunun cezası 1 saat olsa, her oyun böyle takımı vuran nooblar ile dolu olurdu.

-Az cok kendi rankını taşıyabilmelisin. 4 tane kill alan adamlar şerifli oyunlarda da geliyor merak etme. bir şekilde cıkmıslar oraya düşüyorlar işte aşağıya tek tek.

-Güzel bir optical mouse,iyi bir control mousepad, büyük bir ekran,iyi ses aldıgın bir headset, sakin tavırlar. Rankınızı rahat arttırır.
Sosyal ağlarda paylaş

ben kafam guzelken girdiysem patir kutur indiriyorum daha bisi olmadi ustune overwatch gorevi gelip duruyor aahahahah

ozellikle counterdayken bombayi koruyan herifleri ben temizlediysem, yanci misali gelip bombayi defuse etmeye kosturan adama noscope hs cekip isi bitirmek favorim. onun disinda rush atarken aptal aptal kapida bekleyen, geri kacarken bloklayan olursa yine kafasina cakip geciyorum
Sosyal ağlarda paylaş

selam lamerler,

hayatımda 3. kez bi oyuna para verdim ve cs:go'yu almış bulunuyorum. dün biraz acemiydim, oynanabilirlik ve ayrıntılarla uğraştım. bugün ayarlarımı yapıp bi kaç veleti ağlattım. Sonuç : hepiniz ben tek oynayabilecek durumdayım. kot'u yiyen varsa hemen atalım. (kot derken internet kotası)
Sosyal ağlarda paylaş

Voys said:

selam lamerler,

hayatımda 3. kez bi oyuna para verdim ve cs:go'yu almış bulunuyorum. dün biraz acemiydim, oynanabilirlik ve ayrıntılarla uğraştım. bugün ayarlarımı yapıp bi kaç veleti ağlattım. Sonuç : hepiniz ben tek oynayabilecek durumdayım. kot'u yiyen varsa hemen atalım. (kot derken internet kotası)

sana ben bile yeterim.

appledan sonra forumun en kötüsüyüm bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...