Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Liebe said:

asdadasfdsaas appleın burda kıvırışı çok iyiydi ya ahahah

http://www.youtube.com/watch?v=xplmC5ROOH4&feature=youtu.be

olum burda cidden kitlendim ya.

ekranın solunda adamı gördüm. nedense bana box'un arkasından cıktı mesafe var gibi geldi, 1sn içinde öldüm zaten sonra sdasfsa

burda libenin abarttığı kadar birşey yok aslında. biz çok karışıyoruz şunu yap bunu yap diye adamlar bota bağlıyo sonra. çok bariz bişey olmadıkça susmamız lazım aslında ama öok zor :D

şu videoyu bide cengizin pov'undan çekip yapsana oda tam fail. 35 sn fb atmak için uğraştı atarken öldü asd.
Sosyal ağlarda paylaş

abi onlardan kurtulmanın tek yolu oyununu geliştirmek. silverda düzgün insanlarla oynama şansın baya düşük çünkü. nasıl geliştirebileceğin de çok kez yazıldı topikte.

dün sizleydi sanırım ya da bi silver arkadaşla daha oynadım yine dust2. siz çağırmadan önceki maç. A tutanlar rush görmedikçe basıyo bütün mapi geziyo. ben tuttuğum yere bakmayı bırakıp mapi izliyorum. dikkatim dağılıyor. sonra bomba A'ya kuruluyo falan. kanser valla. mapte koşa koşa adam öldürmeye çalışıyorlar ölünce de sus pus. böyle oyun oynanmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sıkıntı oyunu geliştirmekte değil, kazanmaya yetecek kadar oynamakta, şahsen bende herhangi bir bölgenin kontrolünü tutup daha stabil oynayabiliyorum ama sıkıntı silverda o kadar anlamsızca hareketler yapan insanlar varki karşısında kaybedersin o derece.

placement s1 attı şuan s4üm 7 gün ban yedim 5 dk önce, frag birincisiyim round 12-8 kaybediyoruz, hani ortada carrylenecek bir takım yok adamlar rus 4 tane zaten, sürekli fucking lectre noob lectre diye bağırıyorlar hayır abi ben bunları mutelemek istemiyorum, ben oyun oynamaya giriyorum, eğer valve bana bu köpeklere tk attığım için 7 gün ban veriyorsa ben bu oyunu oynamam. diyorum oynuyorum her seferinde ama yeter artık. yasal dayanağım falan olsa dava açıcam parasını ödediğim oyunu oynayamıyorum diye ama adamların yasal dayanakları vardır, şu ban sistemini yapanı irl göreyim baya baya hastanelik ederim o kadar sinirlendiriyor bazen şu oyun.

bıktım ya her oyun her oyun leaver trollden, anasını satayım zaten sizle oynamadığım oyunlarda awp alıyorum %80 accuracy ortalama 25 30 kille oynuyorum, bu mu elo sistemi?

ben ki silver 2 den silver 3'e 8 win streak yaptım üzerine +1 maçta 48 kille bitirdim anca atladım yeter ya.

madem region lock olarak satıyorsun rusyada, eu serverına rus ipsi ile bağlanana at vac banı, ben silverda olsam şu beyinsizlerle uğraşmak zorunda mıyım ya?

change.orgda bile petition açılmış gerizekalı mı bu adamlar ya, ne hakla 7 gün ban veriyorsun sen..
Sosyal ağlarda paylaş

abi şöyle bir adam düşün nukede oynuyorsun, ilk 10 el boyunca outsidedan tek adam geçirmemişsin, heaven çıkıyorsun adam merdivenin sonunda duruyor ve 30 sn bekliyor kasten.

4 kişiler diyorum sen sanıyor musun ki tk yapıyorum sadece bu mu? değil, her el 50 hp ile başladım ben oyuna. ve her 3 oyunumdan biri böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

her şeyi geçtim, oyundan atılınca belli bir sayıda ban yiyorsun bunu bile anlarım, ulan oyundan atınca afkyı/tkillerı ban ne ya? geçen haftada bu yüzden yedim, you kicked too many team mates miş, lan ben açmıyorum voteu, vote off yap beni madem pezevenk.

valve'a mı soracam bir oylamada evet ya da hayır oyu kullanacağımı?

çıkıp bana oyunu savunmayın sizide bitiririm asd
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

sana noob diyen adamı tk'layıp 7 gün ban yiyince niye şikayet ediyosun onu anlamadım ben dsgf

o adam da şunu diyor olabilir mesela;

"frag kasmış iyi oynadığını sanıyo, bi bok yaptığı yok noob dedik diye bütün oyun tk attı, bıktım böyle adamlarla oynamaktan"

abi ya okumuyorsunuz ya da 2 dklık laf sokma hevesi peşindesiniz yine?

ve cidden cs oynamadıysanız ya da rusların hakkında bir fikriniz yoksa yorumunuzu kendinize saklayın.

"frag kasmış iyi oynadığını sanıyo, bi bok yaptığı yok noob dedik diye bütün oyun tk attı, bıktım böyle adamlarla oynamaktan"

lol.

bu kadar duyarlı düzgün düşünen bir rus bulsam knife çekip veririm marketten ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

yoo önceki sayfadaki o wot'u okudum ben, kick vote'dan dolayı ban yapması saçmaymış da teamkill yaptığın için yediğin ban'a sövmek saçma. "TKYI YAPTIM AMA NİYE YAPTIM Bİ SOR NİYE SORMADAN BANLIYON?!" mu diyosun otomatik ban sistemine asdash

--diyo olabilir dedim zaten, diyodur demedim. ben de normal düşünme kabiliyeti olan rus olduğunu düşünmüyorum şahsen. ama oyunda ruslara tk'ya ban yok diye kural geleceğini de sanmıyorum lel--
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

yoo önceki sayfadaki o wot'u okudum ben, kick vote'dan dolayı ban yapması saçmaymış da teamkill yaptığın için yediğin ban'a sövmek saçma. "TKYI YAPTIM AMA NİYE YAPTIM Bİ SOR NİYE SORMADAN BANLIYON?!" mu diyosun otomatik ban sistemine asdash

hs yüzdesini belirleyen sistem, her oyun benim hpmi birinin 50ye çekmesini ve mic abuseuda tespit edebilir bence.

benim lafım tk yapıp ban yememe değil, tk yapıp 7 gün ban yememe, sen ne olursa olsun oyuncunu 7 gün banlayamazsın ya bu ne demek? daha önce ne emsali var bunun ne de normal bir insanın düşüneceği şey.
Sosyal ağlarda paylaş

onu yaptı zaten yine silver ;

olm toxic olmuşun işte volvo sallamıyo,bide sürekli girip comp oynuyosun görüyom,gir azcık dm serverda takıl,az kişilik publara gir ne bilim az biraz geliştir,ondan sonra bu kadar sinir stres yaşamadan rank atlarsın ztn,üst üste comp girince insanın siniri bozulur böyle adamlar ki silverda normal gelmesi.Mümkünse tek başına girme işte patideki silverlar novalar beraber girin,tek olduğun zamanda aimi geliştir,hangi mapta napılır onları çözmeye çalış,biz bile tam bilmiyoz sdgsd
Sosyal ağlarda paylaş

bak hala konuyu saptırıyorsun evet daha önce yedim.

sen bana şunu söyle valve'ın 7 gün ban vermesi normal mi?

normal dersen eyvallah, isterse 20. banım olsun bence 7 gün ban vermesi normal değil, bunu diyorum. bu sadece ben olarak düşünme, sürekli time-out yiyen sebepsiz yere ban yiyen elemanlar vs var.

@gondar abi community giriyorum 16v16 hep düzgün ping aldığım serverlar, oyunun dışında youtube vs nade falan izliyorum çalışıyorum, dm denerim yine aynı şekilde bakayım eğlenceli mi ^^

da cidden comp sadece 5v5 olduğu için giriyorum yoksa 5v5 adam gibi serverlar olsa işim olmaz.

esea flm nasıl acaba, ne kadar ping alırız, orada dönen oyunlar nasıl? bilgisi olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

kötü laptop'ta oynuyorum ben cs. 5 senedir falan oynamamıştım csgo aldığımda. silver 2'ye attı önce. biliyorum yani o ortamları falan. şimdi tırmalaya tırmalaya nova 2 oldum ama elimdeki aletle daha ilerlemek zor gibi. ki nova 2 falan da silverdan çok farkı yok. hatta smurf falan dolu olduğu için çok daha atarlı tipler var hep. güzel bir kaç topluluk serveri buldum oralarda takılıyorum artık hep. ranked çok nadir giriyorum. zevk için oynadığın oyunda sinir stres sahibi olmanın manası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben de başladım oyuna da. çok hack yok mu oyunda? 10 yıldan fazla cs geçmişi olan adamlarla oynuyorum irl dan, herifler anca dayanıyor hileye ama ben patates oluyorum. herif nerden girersem gireyim oraya bakıyor. Bakmıyor bile olsam girer girmez hoop çeviriyo kafayı instant. Daha ısınamadan baydım.
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

abi ben de başladım oyuna da. çok hack yok mu oyunda? 10 yıldan fazla cs geçmişi olan adamlarla oynuyorum irl dan, herifler anca dayanıyor hileye ama ben patates oluyorum. herif nerden girersem gireyim oraya bakıyor. Bakmıyor bile olsam girer girmez hoop çeviriyo kafayı instant. Daha ısınamadan baydım.

hack çok fazla yok benim gördüğüm ya bilemedim.

nerede oynuyorsun, rank ne?
Sosyal ağlarda paylaş

biz türkler çok rage atıyoruz mm'de. bende eskiden böyleydim bağırıp çağırmaktan oyun oynayamıyordum sonra ne gerek var dedim hep böyle yapıcı olumlu oynamaya başladım solo mm atarken. çok şahit oldum ilk 7 8 el kavga etmekten el alamayıpta sonra oyunu çevirdiğimize fln.

özellikle kerim gavurlarla oynarken adamın ilk hatasında azına sıçıyor "why did you do that İDİOT İDİOT" ? diye. asdsad
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...