Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Ashes2ashes said:

silahlar sırf kozmetik değilmi
mor olunca daha über headshot mı atıyor ?

skinlerin hs yüzdesini artırdığı psikolojik olarak kanıtlanmış bir gerçek fasdsa

cs oyun için nickler başlığı var bak gir oraya ekle herkesi, keşke placement maçlarını solo oynamasaydın gelirdik yardıma. bana gelmediler ama ben gelirdim yani...............
Sosyal ağlarda paylaş

JrStorMesT said:

7 gün ban olayı tamamen oyun satma, oyunu oynamak isteyen 7 gün dayanamaz açar yeni acc, bayılır 15 dolares, bize gelsin paracıklar, gelsin paracıklar, bu kadar da adi ve şerefsiz bu valve.

Aimbot'a wallhack'e çare yok, ama ayda bi eklenen paralı operasyonlar, 0.001 liralık silah çıkıcak diye 5 lira bayıltmalar falan, bu ne abi.

Oyun tamamen f2p olsa eyvallah derim de, sen zaten kelle başı 35 lira alıyon, gabe bence bu kadar paradan sonra bozdu, hl3'de gelmez hiç boşa beklemeyin

7 gün sadece ranked oyunlara giremiyorsun. topluluk serverleri ve diğer modlar açık.
Sosyal ağlarda paylaş

Ashes2ashes said:

heh buldum sanırsam
ağır noob isteyen varsa eklsein sdf
http://steamcommunity.com/profiles/76561198052258295/home

http://steamcommunity.com/profiles/76561198116674809

hacı eklesene ben ekleyemedim seni.

Aiko said:

biz türkler çok rage atıyoruz mm'de. bende eskiden böyleydim bağırıp çağırmaktan oyun oynayamıyordum sonra ne gerek var dedim hep böyle yapıcı olumlu oynamaya başladım solo mm atarken. çok şahit oldum ilk 7 8 el kavga etmekten el alamayıpta sonra oyunu çevirdiğimize fln.

özellikle kerim gavurlarla oynarken adamın ilk hatasında azına sıçıyor "why did you do that İDİOT İDİOT" ? diye. asdsad

AHAHAHAH

you god damn idiot . dsfıhugs

blondie mom dan devam ediyorum sonra hahahaha. abi yüksek rütbeli girdiğimde sövmüyorum artık sdfsdg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...