Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Lectre said:

Voys said:

selam lamerler,

hayatımda 3. kez bi oyuna para verdim ve cs:go'yu almış bulunuyorum. dün biraz acemiydim, oynanabilirlik ve ayrıntılarla uğraştım. bugün ayarlarımı yapıp bi kaç veleti ağlattım. Sonuç : hepiniz ben tek oynayabilecek durumdayım. kot'u yiyen varsa hemen atalım. (kot derken internet kotası)

sana ben bile yeterim.

appledan sonra forumun en kötüsüyüm bu arada.

silverdan çıkamıyorum ama aslinda çift kelesim diyip 1 acc daha alan onla da silver 2 olan adam bana laf mi carpiyor lan ahahahbababhahha
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Lectre said:

Voys said:

selam lamerler,

hayatımda 3. kez bi oyuna para verdim ve cs:go'yu almış bulunuyorum. dün biraz acemiydim, oynanabilirlik ve ayrıntılarla uğraştım. bugün ayarlarımı yapıp bi kaç veleti ağlattım. Sonuç : hepiniz ben tek oynayabilecek durumdayım. kot'u yiyen varsa hemen atalım. (kot derken internet kotası)

sana ben bile yeterim.

appledan sonra forumun en kötüsüyüm bu arada.

silverdan çıkamıyorum ama aslinda çift kelesim diyip 1 acc daha alan onla da silver 2 olan adam bana laf mi carpiyor lan ahahahbababhahha

stalkluyor musun lan beni :D

2. account çok kötü oldu ya tüm maçlar 30+ kill ama 5 loss girdi araya bide tek streak değil win-loss diye gitti onun etkisi var sanırım kötü oldu :P silver 4 oldum geliyorum epıl asd

yeni operation almaya değer mi gençler onu diyin siz bana

ha bide 5 gün comp banım var, questlerde competetive mecburiyeti var mı yoksa düz casual yapabiliyor muyuz? ona göre şimdi ya da 5 gün sonra alırım :/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...