Jump to content

dusuncelihayvan

=o=
 • Mesaj sayısı

  4.243
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

dusuncelihayvan hakkında

 • Rütbe
  <small>dusuncelihayvan</small>
 1. Selamlar. İktisat mezunuyum Ayrıca turizmden de çift anadal yaptım. 4 sene oldu mezun olalı. Şimdi turizm sektöründeyim otelcilik de satış-pazarlama kongre departmanı şu an ki pozisyonu sevmiyorum Pazarlama ağırlıklı veya eğer sektörde kalırsam Revenue, yield management gibi kısımlara kaymak istiyorum. bunun için tecrübe şart ancak MBA falan yapmak istiyorum. e-MBA de olabilir Türkiye de inanılmaz pahalı. linkedin de dolaşırken millet abuk subuk ünilerde MBA yapmış olduğunu görüyorum. f/p MBA arıyorum daha doğrusu :) ya da Türkiye de bir ünide tezsiz falan mı yapsam?
 2. dusuncelihayvan

  Para yetmiyor

  oha lan deli gibi artmış. %0.89 civarlarındaydı
 3. dusuncelihayvan

  Para yetmiyor

  valla ben kuzenle feriköy de 1 karanlık odası olan 2+1 eve 1200 lira veriyoruz :) bahçelievler tarafında var ya ama içerlerde biraz. 700 e falan bulunur. 800 e beylikdüzü havuzlu sitede 3+1 ev var.
 4. dusuncelihayvan

  Para yetmiyor

  yok ya evi 180bin tl ye aldı 40bin peşin verdi gerisi 10 yıl kredi işte. evinde hazır kiracı vardı zaten. 750tl de kira alıyor. 650 tl de kirası var (gecekondu değil :) bahçelievlerde güzel bir sokak eski bina ama ev temiz ben imkansız bulamam öyle bi yer) yani 1000 tl konut için veriyor cebinden 1500 tl de ona kalıyor şirket arabası da var mis.
 5. dusuncelihayvan

  Para yetmiyor

  Kız arkadaşım 2.5k alıyor ev aldı kendine bahçelievlerden sigarası yok içkisi yok üstelik kirada oturuyor. alan alıyor. ben 3.5k alıyorum ayın sonunu zor getiriyorum. evlenmeyi düşünüyoruz. Evi var kirada 1200 tl kredi ödüyor 1 senesini ödedi bile. muhtemelen bir süre orada otururz. eve 6bin Tl girecek işte valla acaip endişeleniyorum geçim konusunda çünkü İstanbul çok zor.
 6. yok yav mailing için liste gönderdik demek istediği o idi
 7. şimdi euromessage için mailing yapıldı. ulaşmayan, çöp, kullanılmayan mailleri tek bir listede topladık. bunları ana listeden çıkarmam lazım beceremedim :) A listesinde 15bin mail var B listesinde de 3bin mail var B listesindeki mailleri A listesinden temizlemem lazım?
 8. dusuncelihayvan

  Narcos (2015) - Netflix

  4. bölümde kaldım ing altyazılı da bulamıyorum :(
 9. dusuncelihayvan

  skutiş folt ve ilk aşılar

  bişey dicem =) ya bizim oğlanın akşamları gözü yaşarıyor akıyor galiba göz kenaları çok ıslak oluyor. kız arkadaşımın aklı evvel kuzeni sigara dumanı üflemiş üzerine galiba öyle bir geyik yapmış ama emin değiliz tabi ben kız arkadaşımdan duydum da problem mi olmuştur acaba çok pinpiriklendim :)
 10. dusuncelihayvan

  skutiş folt ve ilk aşılar

  anlamadım? köpekleri diyorsan ayrı evdeler. 3 aylık oldu işte iç-dış parazit karma ve kanser aşısı oldu
 11. dusuncelihayvan

  skutiş folt ve ilk aşılar

  bugün yine aşı günü... kafama takıldı bi sorayım dedim. bu abiler her hafta aşı yapıyorlar. turkish mode on olarak olm bunlar bizi yemeye çalışmıyorlardır dimi? ufacık sabiye her hafta 40 tl aşı mı vurulur? ilk aşısını oldu sonra karma aşı oldu şimdi lösemi için yapacaklar sanırım daha kanser aşısı falan varmış. bu arada şerefsiz çok ısırıyor ya :(
 12. dusuncelihayvan

  Turkish girl mast..

  olm niye internetteki en garip olaylar bu forumda çıkıyor lan arda bey'i noyan'ı bi pornoya girmediğimiz kalmıştı
 13. dusuncelihayvan

  skutiş folt ve ilk aşılar

  dün koynumda uyumuş :) olm ben kedi sevmeyen adamdım eve geldiğimde oyun bile oynamıyorum saatlerce kediyle oynuyorum çok ısırıyor ama deli gibi hemde bi çaree :( bi de şöyle basic kutulardan veya kolay temin edilebielcek parçalardan tırmanma ağacı ev falan yapayım istiyorum öyle tuto'lar var mı?
 14. dusuncelihayvan

  İnternetten güneş gözlüğü alınır mı ?

  gerek yok ev arkadaşım markafoni manyağıydı sürekli alıyor geri gönderiyordu olmuyor falan doğubank'ta gözlükçüler çarşısı var git beğen al hem de ucuz
×
×
 • Yeni Oluştur...