Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaben reyize baklava göndermece

barbu

Öne çıkan mesajlar

BlackRose said:

2 said:

Certhas said:

şöyle bir durum var 60$ a satılan civilization euro bölgelerinde 60€ a satılmıyor. avrupaya bile uygulanmayan dolar/euro dengesini bize uyguluyorlar diyor ama bunu sadece türkiye için tetikleyen nedir?

https://steamdb.info/app/65980/

bi dk o ikinci bayrak ne ? rusyadan sonraki hangi ülke o ? VPN server açayim orda bi

azerbaycan lan aslkajfsf

http://en.wikipedia.org/wiki/Commonwealth_of_Independent_States

The Commonwealth of Independent States is a regional organisation whose participating countries are former Soviet Republics, formed during the breakup of the Soviet Union.

Ne şimdi Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan, Kırgızistan falan bizden fersah fersah ucuza mı görüyor steami? :(

ben ozbekistandayim. 2 yil falan once bi oyunda farketmistim daha ucuz oldugunu ama rusya fiyatlandirmasi diye dusundum ve baska hic bakmadim. rusya fiyatlari-eu fiyatlari-tr fiyatlari diye karsilastirma nerden bakabiliriz. ya da birkac oyunun fiyatlari yazin bana, ben bakayim buranin fiyatlariyla fark ne kadar

hatta bi iki tane yazayim
Buy Borderlands: The Pre-Sequel
$59.99
Buy Arma 3
WEEKEND DEAL! Offer ends October 27
$29.99
Buy Counter-Strike: Global Offensive
$14.99
Buy Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
$49.99
Sosyal ağlarda paylaş

olm üzülmeyin lan, daha marketplace'te çakmadılar türklere. indirim oldu mu, millet oyunları alıp key'le satıyo. biz de marketplace'ten key alıp, onlardan alırız, 1 dolar falan fazlaya. şu halindeyken yoksa storedan alınmaz oyun moyun.
onun dışında greenman, humblebundle go go.
Sosyal ağlarda paylaş

20 senedir, türkçe oyun çıksın, oyunlar uygun fiyattan tc de satılsın, korsan alan kalmasın... diye konuştuk durduk, ve ne zaman bunun için çalışan firma varsa elimden geldiğim kadar destekledim, 10 yıldır her oyunu orjinal aldım, denemek için bile korsan kullanmadım, gogdan bile eskileri topladım...

ve şimdi işler tam yoluna giriyor gibiyken, bir boka yaramayan ithalatçi, içine sıçıyorsa işlerin, o ithalatçı için hiç hayırlı şeyler düşünmem...
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

Dark_Soul said:

Baklavayı gönderirseniz adamların dikkatini çekerseniz(araya da fiyatlar hakkında ufak bir eleştri notu eklenebilinir),fiyatların eski haline gelme/yaklaşma olasılığı artar.Hani sözleşme vs yüzünden ellerinden hiçbirşey gelmese bile,publisherlara belki ufak bir baskı yaparlar fiyatlar konusunda.

Klasik Türk insanı gibi aniden bir anlık sinirle tepki vermek yerine,oturup adam akıllı düşünmek lazım.Halen çoğu oyunun fiyatı eski fiyatlara göre baya avantajlı.Belliki bu saçma sapan fiyatları publisherlar ayarladı Aral'ın gazıyla.Henüz Ubi,2k vs fiyatlarının son halinden, steam çalışanlarının çoğunun haberi bile olmadığını düşünüyorum.

Hele ki toplanan parayı geri göndermek yapılacak en saçma şey.En kötü avukat tutup Aral'ı hukuki yönden biraz tırmalamak bile faydalı olabilir.

şunun her cümlesine +1

+1
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

ya biz girelim abi distribitör işine.

bi kaç kişi 10k lık sermaye koysa ilk etapta populer aa lardan belli oyunları getire getire yürütür herhalde?

düşünüyorum digital delivery yapılsa yine tr de vergisini vermek gerek. %18 kdv var sanırım. her halükarda g2a dan key alıp trde faturayla satsak yine arala göre çok cazip. fakat bu durumda insanlar neden g2a dan almasın da bizden alsın? tek avantajı kredi kartına taksit, havale, eft ödemeleri olabilir sanırım.

açmadan battık beyler.
Sosyal ağlarda paylaş

ne demek çok umurunda? umurunda olacak tabi adam para yatırmış bu işe satacak para kazanacak, satamaz ise para kaybedecek, bu çok hayati bir denklem...

artık devir değişti, eskiden de kimsenin bunlara bağımlılığı yoktu, şimdi hiç yok, gerekli farkındalığı yaratırsın, sonra onlar düşünsün...
Sosyal ağlarda paylaş

greenmangaming'de her zaman %20-25 indirim var yeni çıkan oyunda bile. 50 dolarlık oyun 40 dolar fln oluyor yani kura göre 80-90tl fln. steam de 170 e çıkması bir şey ifade etmiyor o yüzden.

50 dolarlık oyun 80-90 altına düşerse oradan alırım. ama 90 üstü olunca ister 100 olmuş ister 170 ister 10000. önemli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...