Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #6

Lectre

Öne çıkan mesajlar

Emaleth said:

O zaman ben naapıcaksam ay sonunda yapiym bari. Ayılar çekilip gitsin, hala 20'lerde gezen diğer nublarla oyniym ben yha :/

emaye ablacım olay legendary sayısından cok
deck / counter deck hesabı
bazı deckler var mesela tamam legendarysiz olmuyor(warrior control gibi) ama su anda cok populer zoo var mesela legendary felan gerektirmeden oynanıyor
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Emaleth said:

O zaman ben naapıcaksam ay sonunda yapiym bari. Ayılar çekilip gitsin, hala 20'lerde gezen diğer nublarla oyniym ben yha :/

bazı deckler var mesela tamam legendarysiz olmuyor(warrior control gibi) ama su anda cok populer zoo var mesela legendary felan gerektirmeden oynanıyor

ahaha ben fakir miracle rogue'u oynamaya kasıyorum leeroy yerine rocketeer koyarak filan. neden? çünkü inat :P
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Aceace said:

http://us.battle.net/hearthstone/en/forum/topic/14279128810#1

Leeroy Jenkins now costs 5 (up from 4)
Starving Buzzard now costs 5 (up from 2) and now has 3 Attack and 2 Health (up from 2 Attack and 1 Health)Leeroy Jenkins now costs 5 (up from 4)

Ne kadar mutlu olduğumu anlatmamın imkaaaanı mümkünatı yok. :D:D:D

5 mana ne lan? dünyanın en saçma şeyi. 5 ne lan 3-2 minion için 5 ne lan? wtf....

aaaaaaahhhhhh beeeeeeee. leeroy 3 tane var sanmıştım bi an bende. 2 tane varmış. 3 olan al'akir'miş. meh

yok ya. düşünüyorum düşünüyorum büyük saçmalık.

hunter decklerinde buzzard kullanılma oranı 100% iken %5'e falan düşer, o yüzde 5 de zaten oyundan anlamayanlar falan olur.

5 manaya 3/2 ne. bence olması gereken 4 manaya 2/2 idi... veya 2/3. 5 mana düşünüyorum düşünüyorum "beyinsiz blizzard" diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

5 mana değil 7-8 mana bile yapsalar o kart decklere girecek başka şansımız yok. Evet çok ağır nerf ama "ben bu kart artık kullanmam" deme lüksümüzün olmadığı bir karta yapılmış bir nerf bu.

Ancak 5 manadan ziyade 2hp'ye takıldım ben. 5 mana olan bir karta en azından 4hp koymaları lazım ki hiç olmassa üfleyince ölmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Hunter'ın başka drawı yok derken?

Hunter'ın şu andaki en büyük gücü draw gücüydü. Hunter ve Miracle kadar kendi deckini hızla tüketebilen başka bir class yok.(Handlock dahil) Tracking başlı başına zaten kurtarıcı olabiliyor. Buzzard + UTH'nin sorunu aynı turnde hem draw hem board clear hem de board presence sağlayabiliyor olmasıydı. Artık card drawı blizzard elinden aldı işte. Keşke 3/2 yerine 2/4 2/5 tarzında bir minion olsaydı. Daha iyi olurdu gibime geliyor.

asdasd4441 said:

turn 8'e kadar buzzard unleash yok looool ee karşımıza zoo geldiğinde şimdi elimizde unleash+hunters mark olmasını dua mı edecez her oyun?

Abi yeni nesil hunterların zaten tempo konusunda kullanabilecekleri pek çok alternatifleri var. Hunter kartlarının pek çoğu zaten manayı çok aşırı efektif kullanmanı sağlıyor. Animal Companion, Mad scientist, Bow, hele hele 1/2 beast ve houndmaster çok başarılılar. Sadece artık ilk 4-5 turn boardta ayakta kalabilmeniz için ciddi bir biçimde savaş vermeniz lazım. Nassı olsa kombomu var kafasına giremeyeksiniz sadece.

Bir de keşke leeroy nerfinden ziyade gadgetzan nerfi gelseydi. Leeroy nerfi sayesinde Miracle ve Handlock burstüne karşı 1 tam turn kazanmış olduk ama beni asıl rahatsız eden miracle'ın bir turnde 1687861716871 kart oynarken mal mal beklemek. Single player takılmalarından nefret ediyorum.

Üste;
Abi leeroy kombosu 3kart 18 damage idi. Senin bahsettiğin 4 kart 16 damage. Miracle'ların bunu yapabilmeleri için 1 kartı daha destelerinden kısmaları gerek. Bu da board'a daha az tutunacakları anlamına geliyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

Tracking bir kart çekme kombosu değil, gerçekten çok zorda kalmadıkça kullanmadığım bir kart mesela benim için. Çünkü ya dur bu tur 1 manam var track atayım dediğine pişman edecek 3 kart gelebiliyor ordan. Track 3 karttan seçtirip kalanları desteye geri postalasa çok güzel kart ama bu hali ile direk kumar. Discart etmek zorunda kaldığın kartların gücüne bakıyor .

Ama buzzard sana 5-10 kart bile çektirebiliyor denk geldi mi? Ve hiçbir kayba sebep vermeden yapıyor bunu. Hunterında başka kart çekebileceği bir şansı yok. Ben şu an acaba desteye gadgetzan auctioneer koysam mı diye bile düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

BonePART said:

Emaleth said:

ahaha ben fakir miracle rogue'u oynamaya kasıyorum leeroy yerine rocketeer koyarak filan. neden? çünkü inat :P

arcane golem daha iyi bir leeroy alternatifi

o da mı yok :D
Sosyal ağlarda paylaş

Tracking decki cyclelamak için çok iyi. Bazen cidden önemli 2 kart kaybedilebiliyor ama biliyorsun en azından neyin gitti.

Buzzard şu haliyle gereksiz olmuş. uth+hunter's mark ile birlikte çok güçlüydü amadaha değişik birşeyler yapabilirlerdi. Auctioneer şu haliyle daha iyi draw hatta cult master bile 1 eksik manaya daha çok opsiyon sunuyor üstüne +1 attackı var.

Leeroy comboyu bir turn geciktirmekten öte bence iki turnde yapmak zorunda olmak karşıya çok daha fazla opsiyon verecek. Handlockta 10 manaya 12 damagea indi benzer finisherlardan kötü durumda. İyi oldu ama bekletiyordum leeroyları.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...