Jump to content

BonePART

Mod
 • Mesaj sayısı

  24.175
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

BonePART hakkında

 • Rütbe
  toefl 108

Son profil ziyaretçileri

939 kez ziyaret edildi
 1. BonePART

  Kiracıyken satılan ev

  Ha bide böyle bir durumda ne ev sahibi ne de kiracı şuçlu. Ev sahibi evinde oturmak istiyor kiracıda çıkmak istemiyor ama sonuçta adı üstünde bu mal kiralık. Kiracının malı değil yani. Kimseyi zora düşürmeden yol bulmak lazım. Ha ev sahibinin amacı gıcıklık seni çıkarıp 2 katına evi kiraya verecekse o zaman üşenmezsen takip et evi sana ilk teklif etmesi gerekiyor felan falan.
 2. BonePART

  Kiracıyken satılan ev

  YEP. aynen bu şekilde hatta eğer evi alan aklı başındaysa aldığı gün ihtar çeker. Bu arada bir olay daha var evi aldığı için sözleşme yenilemek zorunda da değil. Kendi oturacağından sana işte 1 ay önceden ihtar atıp sözleşmeni yenilemeyeceğim çık evimden diyebilir. Bu nedenle 6 ay ya da sözleşme ne zaman bitiyorsa çıkman gerekecek yada hukuki yola giderek çıkarılacaksın. Bu kapsamda adam sana 30-40 gün veriyosa biraz pazarlık edip taşınma maliyetlerini kurtaracak şekilde evden çıkabilirsin. Kötü niyet yoksa iki taraftada orta yol hep bulunuyor.
 3. Bir de zaten geri iade edilen ürünler tekrar paketlenip müşteriye satılmaz aq. Öyle mantık mı olur lan bozuk malı benden al sar sarmala tekrar başkasına itele. Mal bozuk ve ya hatalıysa sende tedarikçine gönderirsin. Oda sana yenisini gönderir gerekiyorsa düzeltmeleri yapar refurbished olduğunu belirterek tekrar satabilir.
 4. Elektronik ürünlerde neden göstermeksizin internet üzerinden alımlarda iade maddesi yok mu? Cayma hakkı MADDE 18- (1) Tüketici, yedi gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin taksitle satış sözleşmesinden cayma hakkına sahiptir. (2) Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin bu süre içinde satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir. Satıcı veya sağlayıcı, cayma hakkı konusunda tüketicinin bilgilendirildiğini ispat etmekle yükümlüdür. (3) Satıcı cayma süresi içinde malı tüketiciye teslim etmişse tüketici, malı ancak olağan bir gözden geçirmenin gerektirdiği ölçüde kullanabilir; aksi takdirde tüketici cayma hakkını kullanamaz. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde de tüketici cayma hakkını kullanamaz. (4) Tüketicinin satıcıyı bulduğu finansal kiralama işlemlerinde cayma hakkı kullanılamaz. https://www.mevzuat.gov.tr/MevzuatMetin/1.5.6502.doc Kulaklık hijyen konusuna giren bir ürün değil ki zaten kullanmamışsın ürünü. Olağan bir gözden geçirme yapmışsın madde 3 te tanımlanan gibi. Eğer değecek bir şeyse malı gönder eğer adam kabul etmezse internetten artık direk tüketici hakem heyetine başvuru yapılıyor 6 ay beklersin ama faiziyle paranı geri alırsın.
 5. BonePART

  Avrupa Yakasında Güvenilir Exper

  bende aynı seyi dusundum arabada airbag ya da emniyet kemeri patlak bakmasınlar diye mi yan ciziyo aceba
 6. Discordda sordum ama Avrupa yakasında öneri alamadık ne yazık ki. anadolu yakasında tarcanlar var herkesin önerdiği ama satacak kişi avrupada bir yer bul anadolu yakasına gelemem diyor. bilirse @paramecium bilir diyerek yazıyorum.
 7. BonePART

  Diablo 2: Resurrected

  blizz bu reskin olayını iyi çözdü aslında ya. hazır eli değmişken aslıunda bir wc 1 wc2 felan da yapabilirler. ha karşımıyım değilim en azından eski güzellikler yeni gibin oluyo.
 8. BonePART

  Küçülmeye mi gitsek ?

  Lan ESH dediğin adam kendinden yaşça büyük BMW'te biniyodu ondan öncede manda kasa renoya. Ne zaman 3-5 milyonluk arabaya binmeye başladı. Lan @EshYankı Macar'da Ferrari mi aldın
 9. BonePART

  Drizzt'in palaları girdap gibi dönüyordu (Forgotten Realms filmi geliyo)

  Forgatten Realms çorba çünkü. Wizards ve önceside TSR ya birazda bundan olsun biraz ninja olsun biraz samuray olsun diye her bi şeyi koyunca karman corman bişi cıkıyo.
 10. BonePART

  Total War: Warhammer

  aynen bende o dlc yok o nedele corpse cart koyamıyorumda oda olursa daha sukela oluyo aoe vuruyo
 11. BonePART

  Total War: Warhammer

  400. turne gelmek ve hala oyunun bitmemiş olmaso entresan su an en uzun yunlarından birideyim 150 turn teclisle new worldun hepsini aldım
 12. BonePART

  Total War: Warhammer

  abi ok o zaman cheese olayına tam netlik getiriyorum bütün ordularda geçerli bu metod ama vc de özellikle yapacağın şey şu 1. skeleton spam + vampire lord ordu basıyosun. bütün büyücülerin wind of vampires kullacak başka schoola gerek yok. wind of death açık ara oyundaki en en en en en en en en iyi büyü. tek yapacağın şey şu skeletonlarla rakibi gruplayacaksın ki bir wind of deathte en az 3 4 adet stacke vursun büyün 2. siegelerde ordunu ormanın içine saklayacaksın. vampirinle kale duvarının dibine gidip içeri wind of death spamlayacaksın mana poolun bitene kadar. bittikten sonra saldırırsın. ama dediğim gibi bunlar tamamen cheese taktikler. yok ben oynu delikanlı oynayacağım diyosan o ayrı tabi. yukarıdaki videoyu izle. Bence en iyi TW oyuncusu cheesin ebesine atlıyor. hiç acımıyor cheese exploit ne varsa kullanıyo.ama açık açıkta diyo bunlar cheese diye. yakın tarihte şunuda oynadı. buda VC campaigni ama bu arkadaş legendar/very hard oynuyo benim gibi noonsan bu kadar kasmaya bile gerek yok.
 13. BonePART

  Total War: Warhammer

  iyide abi VC öyle oynanıyo. VC rosterı tamamen çöp. en güçlü üniteleri tomb guards da vargheistta çöp üniteler. zaten genel anlamda wh2 de melee üniteler komple çöp. oyun ranged üniteler üzerinden dönüyor. meleenin tek olayı sandpit yapmak. e bu oyunda da beleş shielded bir ünite varken neden kullanmayasın ki. mesela vampire coast öyle değil. nefrofex colossus spamla ezebiliyosun
 14. BonePART

  Total War: Warhammer

  400. turn mü? Vay babanın kemiği. Ben genel olarak Vampire Count'su Skeleton Spam oynuyorum. Yani 18 tane skeleton (free upkeep) 1 vampire bide lord. Skeletonlarla sadece çamıurluk yapıp wind of deathle yok ediyosun düşmanı. Senin orduların beleş olduğu için (300 400 gold felan maliyeti o luyo) dwarfların 2 ordusu varsa sen 22 ordun oluyo bu sayede. VC olarak tek ihtiyacın olan sey wind of deathç
 15. BonePART

  Total War: Warhammer

  WH1'i bundlela aldım pek de oynamadımç WH2'yi indirimde aldım sonra üstüne gittim DLC'de aldım. WH3'ü preorder ettim hemde full price. Belki son 10 senedir full price aldığım 5 6 oyundan biridir. Normalde bu kadar eğleneceğimi düşünmezdim. 400 saat played olmuş EU4'ün yerini aldı resmen beniö için.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...