Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #6

Lectre

Öne çıkan mesajlar

Beyler a.ne dendi..

Roqq said:

Mtg şampiyonundan Rng diye tutturanlara gelsin. (:D

http://www.gosugamers.net/hearthstone/features/4039-mtg-champion-stanislav-cifka-says-hearthstone-is-more-exciting-and-complex-and-less-rng-than-magic

Şu da ilginçmiş baya. Özellikle mana kısmı, hiç o açıdan düşünmemiştim ben.

Gerçi ben lisede 2-3 kere magic oynadım adam dünya şampiyonu. Normal onun düşünmesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bir de yeni kartlara gelince.

Malum yeni gösterilen kartların büyük çoğunluğu random etkisi olan kartlar. Blizzcon'da açıklanan kartlardan sonra gösterdikleri kartlar ise tam tersi. Muhtemelen Blizzcon'da konsepte de uygun olsun diye büssürü kullanılmayacak (ya da çok kısıtlı kullanım alanı bulacak) random kartları sundular.

Randomness konusunda fikrim henüz değişmedi. Ancak oyunun farklı mekaniklere ihtiyacı olduğu konusundaki fikrim de değişmedi. Taunt divine shield vsvs. güzel şeyler. Ah biraz daha biraz daha eklense. Ne biliyim, artifactler gelse ama kart olmasa oyunun başında 20-30 artifactten birini seçsek deckimizin 31. kartı olsa. Mana istemese falan. OP falan olmasa ama. Ne biliyim böle şeyler işte:D

Ah bir de Bo3'ler gelse oyuna...
Sosyal ağlarda paylaş

Adam hemen kapatacak sanki oyunu :p

10-15 yıl gider oyun, dediklerinin hepsi gelir zaten..

Aceace said:

Ha bir de yeni kartlara gelince.

Malum yeni gösterilen kartların büyük çoğunluğu random etkisi olan kartlar. Blizzcon'da açıklanan kartlardan sonra gösterdikleri kartlar ise tam tersi. Muhtemelen Blizzcon'da konsepte de uygun olsun diye büssürü kullanılmayacak (ya da çok kısıtlı kullanım alanı bulacak) random kartları sundular.

Randomness konusunda fikrim henüz değişmedi. Ancak oyunun farklı mekaniklere ihtiyacı olduğu konusundaki fikrim de değişmedi. Taunt divine shield vsvs. güzel şeyler. Ah biraz daha biraz daha eklense. Ne biliyim, artifactler gelse ama kart olmasa oyunun başında 20-30 artifactten birini seçsek deckimizin 31. kartı olsa. Mana istemese falan. OP falan olmasa ama. Ne biliyim böle şeyler işte:D

Ah bir de Bo3'ler gelse oyuna...
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar kesin millet gold/dust biriktiremesin diye blizzconda lök diye açıkladılar ÖNÜMÜZDEKİ AY EXPANSİON HADE YİNE İYİSİNİZ KERANECİLER şeklinde.

Naxxraması 7-8 ay önceden açıklamışlardı lan. Onu bırak naxxdan 2-3 ay sonra naxxın 4 misli kart içeren yeni expansion. Hatta onu bırak blizzardın birşeyi açıklayıp coming soon demeyip hemen çıkarması. Röh.

Bu sefer release olur olmaz herkesin elinde undertaker olmayacak işte, yani umarım :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...