Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

http://www.impawards.com/2011/posters/ides_of_march_xlg.jpg

baya iyiydi ya
ilk başta biraz şüpheli yaklaştım çünkü böyle politika zart zurt pek ilgimi çeken şeyler değil, ama vayvay diye izledim yine de ve tatmin oldum sonunda

afiş bile baya karakterleri özetliyor aslında

Sosyal ağlarda paylaş

6/10

biraz geç oldu ama izledim sonunda sevmem zaten türü. basmış dramı basmış dramı ne konu var ne bir şey.zaten konu ilk 30 dk da belli oluyor.bizim türk milleti sever böyle dramları çağan ırmak iyi analiz etmiş.çetin tekindor aşmış ama adam oynadığı her yapıma kalite katıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.hacksawridge.movie/img/posters/poster01.jpg

olm bak özellikle ww2 ağırlıklı hayvanlar gibi savaş filmi izlemişimdir, bi ara belgesellerine sarıp izlenmedik bişi bırakmadım vs. ama bu film kadar saçmasını görmedim.

dayandım dayandım ama en sonlarda havada gelen el bombasını eliyle counterlayınca alt f4'ü çaktım siktir çekip. mel gibson, sen bi bok çekme zaten misyonerlik dışında bi bok yaptığın yok.

knock knock izlerken bu kadar sinir olmadım. rage quit attım lan filme bildiğin.

oscar'ı ve 8+ imdb puanı din + fuck yea america'dan
Sosyal ağlarda paylaş

http://cdn.film-book.com/wp-content/uploads/2016/09/headshot-movie-poster-01-600x350.jpg

stream sitelerinden birisinde ööle gözüme çarptı. Bi iş yaparken yanda tabletten açtım ses gelsin diye.

Baya baya özenli güzel bir film çıktı. işi bırakıp filmi izledim. Raid diye bi film vardı anımsar mısınız? Bu film Raid meets Jason Bourne olmuş. Endonez sineması sonuçta süreklilik hataları, küçük rollerde berbat oyunculuklar falan var ama GORE seven bol vahşet aksiyon sevenler için doğru film.
Sosyal ağlarda paylaş

ezio serisini tamamen bitirmiştim. serinin geri kalanı ne durumda bilmiyorum ama ezio hikayesi güzeldi bence baya.

filmden bir şey anlamadım. kötü değil ama bir olayı yok. çok oldu bittiye geldi. tam bir evde vakit öldürmek için izlemelik film.

6/10

güzeldi eğlendirdi.

7.5/10

maui bi sahnede moana'ya eğer şarkı söylersen kusarım dedi. filmin benim için cidden bayık kısımlarıydı. çok şarkı olunca bayıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

http://elpasoheraldpost.com/wp-content/uploads/2016/12/acm.jpg

meh

oyunlarıda severim baya ama olmamış ya film. Tarihi settingle ünlü oyun serisinin filminin niye %80 i modern zamanda geçiyor. Tam tersi olmalıymış. Hani oyundan hareketler yaptılar, koştular, zıpladılar ama senaryoyu olabilecek en kötüsünü yapmışlar. Marion'da bütün film aynı monoton tonda konuştu. Animusta kollu filan gereksiz komplike sdf

keşke direk Desmond/Altair çekselerdi. Ordan Ezio'ya yürürlerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

peter ceksın'ın king kong'undan daha çok beğendim. ilk yarısı bir anda geçti soluksuz ama 2. yarı biraz daha cheesy idi. sinemada izlemek için güzel bir film.

7.8 / 10

ben de daha çok beğendim, gerçekten güzel filmdi. yalnız şunu fark ettim ki gerçekten samuel jackson'dan biraz sıkılmaya başladım, adam yılda 10 tane filmde oynuyor ve hepsinde de konuşma tarzı aynı. en sevdiğim aktörlerden biriydi ama biraz kabak tadı verdi gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

Red said:

peter ceksın'ın king kong'undan daha çok beğendim. ilk yarısı bir anda geçti soluksuz ama 2. yarı biraz daha cheesy idi. sinemada izlemek için güzel bir film.

7.8 / 10

ben de daha çok beğendim, gerçekten güzel filmdi. yalnız şunu fark ettim ki gerçekten samuel jackson'dan biraz sıkılmaya başladım, adam yılda 10 tane filmde oynuyor ve hepsinde de konuşma tarzı aynı. en sevdiğim aktörlerden biriydi ama biraz kabak tadı verdi gibi.

haftasonu hanımla gittik biz de ben bekliyodum filmi bayadır.

yalnız beklentilerimi karşılamadı yeterince yine de gidilir

önceki filmi daha çok beğenmiştim bi de devamı gelecek sanırım

10/6
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...