Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Red said:

Abi sci fi film lazim.

Kafayi yicem canim asiri sci fi cekiyor hepsini izledim bulamiyorum.

Izlemediklerim de imdb 3 puan titanik 2 seviyeleri jfjf.

Primer falan filan onlari izledim.

Abi yok. Benim bi şüphem var, emin değilim, ama sanırım sci-fi sinemaya uygun değil abi. Edebiyat ve oyunlara çok daha yatkın bir genre sanırım. Backdrop olarak kalmayacaksa mevzu, sinema kadar kısıtlı zamanda işlenmesi yüzeysel kalmadan çok zor sanırım. Hani yapabilen allahsal işler var ama çok çok az.
Sosyal ağlarda paylaş

Filmi bu akşam izledim. Başları biraz yavaş olsa da sonradan ilginç betimlemeleri ve görüntü yönetmenliğiyle ilgime sonuna kadar sahip oldu. Konusu her ne kadar Tanrı karşıtlığına değinmiş olsa da, bazı fanatik fikirlerle mantıkten sapıyor maalesef film. Kelimelerle yapılan betimlemerin filme aktarılışı asıl beni çok çekti. Kitap okumayı seven birisi olarak, eminim ki burada da bilen vardır; bunun kitabı var mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

elazulruby said:

Filmi bu akşam izledim. Başları biraz yavaş olsa da sonradan ilginç betimlemeleri ve görüntü yönetmenliğiyle ilgime sonuna kadar sahip oldu. Konusu her ne kadar Tanrı karşıtlığına değinmiş olsa da, bazı fanatik fikirlerle mantıkten sapıyor maalesef film. Kelimelerle yapılan betimlemerin filme aktarılışı asıl beni çok çekti. Kitap okumayı seven birisi olarak, eminim ki burada da bilen vardır; bunun kitabı var mıdır?

bunun kitabı var. incil okuman gerekiyor. :) hadi incil okumadın, dinler hakkında biraz bilgin olmalı en azından. yani en azından; hem fanatik fikirler diyip hem de sapıyor demezsin en azından. ?!
en büyük cimbom.
Sosyal ağlarda paylaş

asfasdasda lan millet bana laf ediyor bu topikte yapıcı postun yok diye, reis gelmiş random tokat basmış millete gık diyememiş kimse.

Tim said:

Bulunca da mundar ediyosun zaten. Iyi olmus bulamadigin.

Tim said:

Su isimdeki biseyi izleyecek kadar caresiz olduguna gore ne izledigin onemsiz, konulu konusuz gideri olmustur bi sekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

https://www.dunlaoghaire.ie/wp-content/uploads/Zama-Web-Main-640x400.jpg

Aman diyim, filmde sevecek yerler bulunabilir, ben de buldum. Fakat zor bir film olduğu kesin. Kafanız rahat değilse gitmeyin.

Ben bu filme haksızlık etmişim, salonun havalandırması da iyi çalışmıyordu. 2 gündür aklıma geliyor ara ara, demek ki etkilenmişim. Film zor ama bir şansı da hak ediyor galiba. Yanlış yönlendirme yapmış olmayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...