Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

FromTheHell said:

puan vermiycem utanıyorum

başka ne var buna benzer?

lock stock and two smoking barrels (ilk filmi {hiç bir yerde bulunmayan 30dklık "hard case" filmini saymazsak})

Snatch

Revolver (bence hiç güzel değil)

RocknRolla (kesinlikle izle {sinema filmi değildir. DVD için özel çekmiştir})

Sherlock Holmes 1 2

The Man From U.N.C.L.E

King Arthur

Ayrıca Guy Ritche filmi olmayan ama aynı kafada sayabileceğim "Kiss Kiss Bang Bang" filmini de öneririm.
Sosyal ağlarda paylaş

gerilim olarak güzel film fakat beynimizle taşak geçiyor mu, geçiyor.

gerilim olarak 7/10, mantık olarak 4/10 vereyim. gerisi spoiler

spo

şimdi başlangıç olarak şey çok hoşuma gitti; uzaylının görmesine gerek yok yaşadığı gezegende öyle bi evrim olmamış hiç, güzeeeel!

e ama peki hacıbaba şimdi bu elemanlar sikin kalksa duyacak durumdalar ama ses dalgasını alıyor, ordaysan öldürüyor. ha 5 metere ileri gidersen bi ses daha lazım. böyle dünya mı alınır lan.

bi de merdivenden falan iniyorlar olm sıkıntısız, hadi sonar diyim ya da bizim bilemeyeceğimiz bi sistem geliştirmişler tamam, inerler. yaklaşınca kulaklar daha bi duyuyor desem o da yok salak salak dolaşıyorlar evi. etajere çarpmadan gidiyor denyo. ya merdivenin başında koldan tuttu lan bi sahnede. uyum sağlamış yavşak.

klişe olarak seni seviyorum diyip ölen baba var. füzenin işlemediği adama baltayla vurmaya çalışmak da priceless gerçekten.

son sahnede pompalıya kurşun sürmesi de inanılmaz ya. hepsi sese geliyor ve şarjör 8 mi 9 mu artık ne kadar kurşun varsa. hadi gelen 9 taneye hs attın. ee sonra amk?

Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:

FromTheHell said:

lock stock and two smoking barrels (ilk filmi {hiç bir yerde bulunmayan 30dklık "hard case" filmini saymazsak})

Snatch

Sherlock Holmes 1 2

The Man From U.N.C.L.E

King Arthur

Ayrıca Guy Ritche filmi olmayan ama aynı kafada sayabileceğim "Kiss Kiss Bang Bang" filmini de öneririm.

bunlara ek bi de jackie brown.
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:

Snatch

Sherlock Holmes 1 2

The Man From U.N.C.L.E

King Arthur

lock stock and two smoking barrels, buna seneler önce adapte olamayıp kapatmıştım. ortalarına gelmeden.

Revolver, buna bakıcam ilk kez duydum şimdi

RocknRolla, izledim bunu baya hoşuma gitmişti

The Man From U.N.C.L.E, bi arabanın iki ev arasında sıkışma sahnesi mi öyle bi şey vardı, kendi kendime gerginlik yaratıp kapatmak zorunda kaldım filmi.

sherlockları zaten sırf sherlock diye :D

king arthura baktım ve sanırım çok teşekkürler şimdiden

sayfabaşı entrye gel
Sosyal ağlarda paylaş

Borlach said:

eregorn said:

FromTheHell said:

Snatch

Sherlock Holmes 1 2

The Man From U.N.C.L.E

King Arthur

bunlara ek bi de jackie brown.

lucky number slevin uyar mı? lisede izlemiştim en son ama çok sevmiştim. snatch favori filmimdi o zamanlar(hala seviyorum artisliğin lüzumu yok)
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

gerilim olarak güzel film fakat beynimizle taşak geçiyor mu, geçiyor.

gerilim olarak 7/10, mantık olarak 4/10 vereyim. gerisi spoiler

spo

şimdi başlangıç olarak şey çok hoşuma gitti; uzaylının görmesine gerek yok yaşadığı gezegende öyle bi evrim olmamış hiç, güzeeeel!

e ama peki hacıbaba şimdi bu elemanlar sikin kalksa duyacak durumdalar ama ses dalgasını alıyor, ordaysan öldürüyor. ha 5 metere ileri gidersen bi ses daha lazım. böyle dünya mı alınır lan.

bi de merdivenden falan iniyorlar olm sıkıntısız, hadi sonar diyim ya da bizim bilemeyeceğimiz bi sistem geliştirmişler tamam, inerler. yaklaşınca kulaklar daha bi duyuyor desem o da yok salak salak dolaşıyorlar evi. etajere çarpmadan gidiyor denyo. ya merdivenin başında koldan tuttu lan bi sahnede. uyum sağlamış yavşak.

klişe olarak seni seviyorum diyip ölen baba var. füzenin işlemediği adama baltayla vurmaya çalışmak da priceless gerçekten.

son sahnede pompalıya kurşun sürmesi de inanılmaz ya. hepsi sese geliyor ve şarjör 8 mi 9 mu artık ne kadar kurşun varsa. hadi gelen 9 taneye hs attın. ee sonra amk?

Ee baba olmak böyle birşey işte. Sen anlamazsın! sdfdsdfds
Sosyal ağlarda paylaş

https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BMTU5MTM2MzMwOV5BMl5BanBnXkFtZTcwNjM2NTEwNA@@._V1._CR2,32,354,428_.jpg

bunun oldboy'la alakası ne anlamadım. muhtemelen küçük bir bağlantısı vardır da galiba ben oldboy'u iki kere izledim ona rağmen hatırlamıyorum ve adam akıllı anlamış değilim. hazır bunu izlemişken tekrar izleyim diyorum ama şimdi de sympathy for lady vengeance izlemek istiyorum ve öyle yapıcam ehehe.
Sosyal ağlarda paylaş

j_bLiND said:

https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BMTU5MTM2MzMwOV5BMl5BanBnXkFtZTcwNjM2NTEwNA@@._V1._CR2,32,354,428_.jpg

bunun oldboy'la alakası ne anlamadım. muhtemelen küçük bir bağlantısı vardır da galiba ben oldboy'u iki kere izledim ona rağmen hatırlamıyorum ve adam akıllı anlamış değilim. hazır bunu izlemişken tekrar izleyim diyorum ama şimdi de sympathy for lady vengeance izlemek istiyorum ve öyle yapıcam ehehe.

Alakası yok, adam ana teması intikam olan 3 tane film yapıyo tek baglantı bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...