Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

said:
John_Petrucci, 18 Kasım 2004 22:25 tarihinde demiş ki:
keşke tekrar başlamasaydın ben hallettim o sorunu...

steam açıkken dl etmeye dewam ediyor.eğer etmezse always dl yi önce kapa sonra tekrar aç dewam eder (di).

Always DL nedir ? Preload ediorum hl2'yi. Gerçi adsl berbat durumda steam 7kb ye çıktı en fazla. Gerçi çok indiren vardır serverlar yavaş olabilir o yüzden. Bu steam bilgisayar kapanıp açılınca kaldığı yerden devam ediomu ?[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu halen oynayamadım ama bugün ele geçirmeye çalışacağım bir şekilde, yine de ss'lere bakınca uzaktan/yakından değerlendirmesini bu oyun için de yapmak mümkün:

uzaktan 9/yakından 0

alyx'in eline, soldaki panele, arkadaki duvara, nereye bakarsak bakalım piksel piksel doom3 gibi..

hah buyurun şimdi anlatın bakalım doom3'ten nasıl daha kötü yakından diye.. uzaktan onun kadar iyi olmadığı zaten su götürmez bir gerçek, alyx'in/combine askerinin elbisesine bakıyorum, bir de doom3'teki askerlerin elbiselerine bakıyorum, apayrı..

doom3'ün grafiklerine o kadar tantana ettiniz bakalım hadi buna da edin..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

doom3 yarışamaz hl2 ile
ayrıca o screenshotları nasıl bi makinede almışlar merak ettim. bende daha detaylı.[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*

[Bu mesaj Dextra tarafından 19 Kasım 2004 14:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Buradan yak Sam efendi:
said:
Dextra, 19 Kasım 2004 14:32 tarihinde demiş ki:
ayrıca o screenshotları nasıl bi makinede almışlar merak ettim. bende daha detaylı.

Banci bi fps mi çıkarıo nedir bu telaş, elin ayağın birbirine dolanır valla :) koşma, düşersin! :lol:[signature][hline]GM Magery / Necromancy / Meditation / Focus
Baba parası + Easy UO...
Gururlu BTR üyesi
Barbar Şamanı
Sosyal ağlarda paylaş

bungie halo 2'yi aynı vakitte pc'ye özel hazırlamadığından kıyas edemiyorum, kaç yıllık konsollar için hazırlandı. zaten oradan da ayrılanlar oldu bir miktar mikrozort sağolsun..

iyi kendi makinemde kendim de göreceğim lakin daha iyi görünüyorsa sizde koyun madem ss.. bende de doom3 bone'da çıktığından kat kat daha güzel görünüyordu o hesaba göre..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

şu doom3 hl2'nin yanına yaklaşamaz demiştim de onu da az bişi açim bari. grafik kalitesi olarak kapışırlar tabi ki ama bana göre hem motor olarak hem kalite olarak hl2 ağır basıyo. bu arada doom3 için motor reklamını yapıyo diyenler olmuştu. hl2 çok daha bariz reklam yapıyo. herneyse yakından uzaktan olayına girmeyelim komik olur =P oynanış olarak ele alırsam hl2 kat kat üstünde. çatışma sırasında havalanan eşyalar, mermilerin yüzeye göre çıkarttığı ses & efekt falan herşey birbirini tamamlıyor. doom3 bence bu konuda yetersizdi. hl2 verdiğim paranın her kuruşunu hakediyo bence.[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

ben grafiklerden bahsediyorum, doom3'ün başka hiçbir alanda iddiası yoktu zaten.. doom için uzaktan/yakından diyenlerin ne diyeceğini bekliyorum ben, başka kimseye lafım yok.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 19 Kasım 2004 17:36 tarihinde demiş ki:
bende de doom3 bone'da çıktığından kat kat daha güzel görünüyordu o hesaba göre..

nesi daha güzel yahu? istersen ayarları ultraya getirip başka bir yerine ellemiyelim, screen shot çekelim koyalım buraya?
laf ettirmem benim ekran kartıma :-P
Sosyal ağlarda paylaş

bone'cum senin ekran kartın bazı özellikleri desteklemiyordu, hatta kendin yazmıştın sanırsam bunu.. gf ti4200 ile radeon 9800pro aynı şeyleri desteklemiyor, normal yani..

de işte ne diyeceksen, oyunun final sürümünün ss'leri cirit atıyor heryerde. "geçen yılın ss'leri bunlar" diyebilecek kimse de kalmadı ortada.. ;)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

pfff.. bişey hl2'de çok canımı sıktı..
e3 videolarında ve binklerde çok güzel bazı şeyler görmüştük. mesela bi yerde adam evin kapısına masayı itiyodu, combine'lar da pencerelerden ateş ediyolardı. sonra tuzakları kullanıyodu falan. o bölüm oyunda yoktu. şu combine'ı öldüren hydra (mavi yaratık) da yoktu... çıkarmışlar hepsini. videoların neredeyse hiç biri oyunda yoktu.
leaked versyonu oynayanlar söylüyo. leak'te olan bazı silahlar ve levellar da yokmuş... olduğu söylenen bullsquild, su yaratığı gibi bahsettikleri bazı yaratıklar da yoktu...

anlamadım neden çıkarmışlar tüm bunları.
Sosyal ağlarda paylaş

sanmam. valve yapmaz öyle. hl2 film gibi bişi. yönetmen sonra "aa unuttuk lan" diye gelip filmin arasına bişiler ekleyemez, di mi?
opposing force, blue shift tarzı şeylerin çıkması büyük bi olasılık zaten, ama gordon freeman olarak oynayacağımız ek görev paketi falan çıkmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 19 Kasım 2004 18:55 tarihinde demiş ki:
bone'cum senin ekran kartın bazı özellikleri desteklemiyordu, hatta kendin yazmıştın sanırsam bunu.. gf ti4200 ile radeon 9800pro aynı şeyleri desteklemiyor, normal yani..

herieyi destekliyor, aklında yanlış kalmış sam.
biri her map için bir özelliği hem açık hem kapalı ss'ler koymuştu, ancak bende o özelliğin çalıştığını, zaten kapalı oyunun rezil ötesi olduğunu söylemiştim.[signature][hline]Kaiowas, 13 Kasım 2004 23:24 tarihinde demiş ki:
Ulan kafirlik etmeyin bilip bilmeden sure yazmayın milletin de aklını kurcalamayın beni de deli etmeyin...
Sosyal ağlarda paylaş

acaba atladığınız bölümler olabilir mi?
mesela half-life 1'de bazı öyle şeyler hatırlıyorum, bazı yerleri oynamadan geçebiliyordun oyunda[signature][hline]Kaiowas, 13 Kasım 2004 23:24 tarihinde demiş ki:
Ulan kafirlik etmeyin bilip bilmeden sure yazmayın milletin de aklını kurcalamayın beni de deli etmeyin...
Sosyal ağlarda paylaş

Doom 3'n grafiklerinin bi anlamı yoktu ki, ekranın yuzde sekseni karanlık olunca ne anladım ben o grafiklerden. Yani o kadar kasıp grafik yapmıslar ama hicbisi gozukmuyo sacma.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

half life oynamadım ama doom 3 izlenimim
herifler motor için kasmış ama iç mekan tekrar ettiği için bir anlamı kalmamış
zaman zaman olan efektler dışında etkilenmedim[signature][hline]dillere destan bir öykü:
Günün birinde çiftçi tarlaından kısırlık için ilaç olan havuçları topluyormuş adam kısır kalmış niye:???
havuç kısırlık içinmiş

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...