Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

said:
Mathias, 16 Kasım 2004 17:04 tarihinde demiş ki:
Half life 2 yi boxed olarak bile alsanız . İnternetten register etmeden , update yapmadan single-player oynayamıyorsunuz...

e o zaman gördüğüm en saçma olay bu.
ben burda üniversitenin öküz gibi blokları yüzünden steam'e bile bağlanamıyorum, hl2 nasıl oynuycam peki?
yahu single oynuycaz single, herkesin elinde muhakkak internet bağlantısı mı olmak zorunda?

eğer böyle birşey çıktıysa, umarım korsancılar bir crack bulur, orjinal almam o zaman, ben de gidip korsan alırım... ne yapalım adamlar istemiyor oyun oynamamızı..
said:
LasT_SuRviVoR, 16 Kasım 2004 17:08 tarihinde demiş ki:
bence öyle biseyi göze alamazlar adamlar, interneti olmayan adam oyun almaz o zaman satışları bayagı düşer
[signature][hline]Kaiowas, 13 Kasım 2004 23:24 tarihinde demiş ki:
Ulan kafirlik etmeyin bilip bilmeden sure yazmayın milletin de aklını kurcalamayın beni de deli etmeyin...
Sosyal ağlarda paylaş

bende acikcasi orjinal dvd eldeyken yukliip sakin sakin single oynayamamaktan sikayetciyim... ayip ve gunah olarak goruyorum... hadi su anda bi sorun yok ama dielim bi gun net baglantisi olamayan bi bilgisayara oyunu 0dan yuklemeye kalktigimda single oyanayamayacaksam, boyle sistemin icine ediim ben acikcasi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 16 Kasım 2004 18:13 tarihinde demiş ki:
Yaptiklari normal. Interneti baglantisi olmayanlari arada kaynatmislar. Baglantin yoksa telefon aciyormussun onlarda sana yolluyormus bi cd falan ole bisiler duydum

mesela adam hindistanda olsa amerikadan cd getirtip hindistandan telefonmu aççaK ?_[signature][hline]The Power you need,is in the bLood you have !
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun gereksinim kısmında "internet connection" bulunuyor, yani doğru o olay. Internet'i olmayana kız vermedikleri gibi HL de vermiyorlar :).[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

we'll also be installing both the CD and DVD versions of the game, as well as using Valve's Steam service. It's important to note that all versions of the game require online authentication to play the single-player game (even boxed copies), although we're not yet sure how simple or complicated this might be. We've already preloaded Half-Life 2 on one machine using Steam, which took about 15 hours over a DSL line, and we'll be doing the same when the game goes live to see how the servers hold up.

diye bir yazı var . http://pc.gamespy.com/pc/half-life-2/566212p3.html

bu sayfada yazıyor. Çok belli değil nasıl bir net gerektiği. Hadi hayırlısı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 16 Kasım 2004 22:25 tarihinde demiş ki:
sabahtan beri oynuyoruz. %98'i hak eden bir oyun. çok çok başarılı. ama tabi insan 12 saat oynayınca beyni yamuluyo :)

biraz aradan sonra devam edicez. bu gece bitmese de yarına biter inşallah. sonra reviewumu yaparım :)

%2 nerden gitti ?[signature][hline]The Power you need,is in the bLood you have !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...