Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

said:
SilphatosIce_, 16 Kasım 2004 12:46 tarihinde demiş ki:
Nereden sipariş ediyoruz arkadaşlar?

http://www.gameloaded.co.uk ya da http://www.ukgames.com

sen seç :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Collector's Edition daha çıkmamış her halde, dandik paketi alsam mı Gameloaded'dan?

Bu arada şimi baktım da, şu UK Games sanki daha bir derli toplu gibi gözüküyor.
[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 16 Kasım 2004 12:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 16 Kasım 2004 12:22 tarihinde demiş ki:
sam bi oynayıversin o da dile getirsin yorumunu sonra bu iki yorumu sentezleyip ortaya tarafsız bişiler çıkaralım

bakalım, ne zaman oynayabileceğim bilmiyorum doğrusu. en azından lath o vakte kadar strateji rehberi bile çıkarır bu hırsla.. :-p

ama gamespot'un 9.2 verdiği bir oyuna 10 vereceğime pek ihtimal vermiyorum, adamların yazdığı neyse benim fikrim denk oluyor aşağı yukarı..

ekleme: ha bu arada başlığın düzeltilmesi doğru olacaktır, eski usenet başlıkları gibi olmuş.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 16 Kasım 2004 12:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Pre-load'dan sonraki update cok mu uzun suruyor ona gore bekliycem de :)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu çıktığından beri oynuyorum, Chapter 6'ya geldim.
Şunu rahatlıkla diyebilirimki piyasada, HL2'den daha iyi bir oyun yok. Son noktadır bu.

Gamespot "yenilik yok" demiş. Ben hiçbir oyunda böyle bir oynanabilirlik, böyle bir eğlence, bu kadar güzel karakter animasyonları görmedim. HL2 gelmiş geçmiş en iyi FPS oyunudur.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor

[Bu mesaj BlackRose tarafından 16 Kasım 2004 15:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oha gamestop 9.2 verdiyse allah belalarını versin diyorum tek kelimeyle
illahi para ve reklam ile beslemeleri mi lazım objektif bi puan için[signature][hline]my god sits in the back of the limousine
my god comes in a wrapper of cellophane
my god pouts on the cover of the magazine
my god's a shallow little bitch trying to make the scene*
Sosyal ağlarda paylaş

@Blackrose:
Dediğin siteler oyunu DVD formatında getiriyor sanırım. Filmlerde olduğu gibi oyunlarda da uyuşmazlık gibi bir şey söz konusu olur mu (bölge kodu vs)?
Bir de sanırım bu sitelerde oyunun sadece Counter Source içeren versiyonu var. Half Life 1 Source falan da olan versiyonu box olarak satılmıyor mu? (Silver edition'dan bahsediyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

O üst seviyeler daha satılmıyormuş, zaten baya pahalı. Ben Collector's Edition almaktan vazgeçtim, en dandik kutuyu aldım işte :). O bölge sorunları falan çıkaracağını zannetmiyorum.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

dvd mi cd mi bakmadım ama bu iki site de ingiliz sitesi olduğu için dvd kodu olarak aynı bölgedeyiz

zaten pc oyunlarında bölge kodunun bir önemi yok diye biliyorum, yani filmlerde bölge kodu belki soru olabilir, ama dediğim gibi zaten ingiltere ile aynı bölge koduna dahiliz Türkiye olarak, öyle bir durum olsaydı bile problem olmazdı

ps2 oyunlarında PAL/NTSC farkı olduğu için nereden aldığınız önemli belki ama pc oyunlarında öyle bir farklılık olmadığını biliyorum[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

6 saatten fazla zamandır oynuyoruz (aralıksız)
henüz 4. chapterdayız. toplam 14 chapter var. daha işimiz var yani.

harbi harbi best game ever. inanılmaz zevkli, atmosferler, yaratıklar, tuzaklar hepsi çok zekice düşünülmüş. özellikle alyx'li bölümleri film izler gibi oynuyosunuz. geçişler çok başarılı. hiç bi zaman oyun baymıyo. çok sürükleyici, monotonluk yok. gravity gun fikrini kim bulduysa harbi helal olsun...
bug bulmak da imkansız gibi... hiç bi sorun çıkmadı henüz karşımıza.

oynanması gereken bi oyun. ama dikkat başka oyunlardan zevk almamaya başlicaksınız.
şu ana kadar tek bi kusur bile görmedim. ilerde de göreceğimi sanmıyoırum, hatta sadece daha eğlenceli olacağa benziyo.
korsanı çıkmicak büyük ihtimalle zaten. orjinalini alın, oynayın. her kuruşuna değer.
(şu ana kadar) 10/10

[Bu mesaj mayfer tarafından 16 Kasım 2004 17:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler Half life 2 yi boxed olarak bile alsanız . İnternetten register etmeden , update yapmadan single-player oynayamıyorsunuz... ne zamandır boyle bir sey olacak acaba diye merak ediyordum ve sonunda olmuş işte

Yakın zamanda artık hiç bir oyunu internet bağlantısı olmadan oynayamayacağız. Update'i çekmek zorunda olan dial-uplar için kotu ... bayagı kotu bir haber.[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...