Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

[spo=G-man hakkında]Oyunun başı ve sonu hariç g-mani ne görebilioduk ne duyabilioduk. Ama cidden dikkat edince g-mani 4 kez gerçekten, 2 kere de televizyonda görebilioruz. Hepsinin screenshotları var, istenirse koyabilirim..[/spo][signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

[spo=G-man'in görüldüü yerler]

(Screenshotlara bakarak hatırlamaya çalışıyorum pek annaşılır olmayabilir.)
G-man'in televizyonda görüldüü yerler:

Vagonların ve harabelerin olduu yıkık bi tren yolunda eski bi vagonun arkasına geçmen gerekiyor. Ama vagonun üstünden geçemiyosun, içinden geçmen gerek. Vagonun içine atladıın anda 1 adam ve 1 elektrik atan yaratıın (Konuşan köle) içerde televizyon izlediini görüosun. Elektrik atan yaratık televizyona elektrik sağlıyo ve sen gelince televizyona elektrik vermeyi bırakıp sana dönüo. Ve televizyonda kim var tahmin edin..

2.sinin yerini hatırlıyorum ama nerede olduunu tam olarak hatırlamıyorum. Yine şehir içinde dolaşırken bi binaya giriosun. Üste giden merdivenler ve bikaç oda göçük altında kalmış. Aşağı inen merdivenlerden gitmen gerek ama bi yerlerden bi takım sesler geliyo. Göçük altındaki odalardan birine girince sadece çalışır halde bi televizyon görüosun, televizyonda kim olduunu görüosun ve televizyon bikaç saniye çalışıp kapanıyo..

G-man'in gerçek hayatta görüldüü yerler:

Hovercraft gibi bi aletle suda giderken bi dönemeçi alıosun. Yukarıda arkası tahta bi duvarla örülmüş bi köprü görüosun. Sol tarafta g-man sana bikaç saniye bakıp gidio..

Hovercraftla yeşil bi alanda içinde adam olan ev gibi bişey görüosun. O evin kenarından dolaştıında ileride sağda g-man tamda gidip kapatmak istediin şalterin olduu yönde sana bikaç saniye bakıp geri döndüünü görüosun. Gidip baktıında gitmiş bile..

Hapishanede ilk defa güvenlik kameralarını gördüün yerde bütün kameralara sırayla baktıktan soora 3. kameranın nereyi izlediine baktıında g-manin içinde supplyların olduu büyük kapılı bi odaya baktıını görüosun. Tabiki yine bikaç saniye orada odayı inceleyip sol tarafındaki çıkıştan ayrılıyor..

Bu en sonuncu cidden ilginç.. Arabayla giderken uçurumun kenarında bi ev ön tarafta cam olmamasıyla dikkatini çekiyor. İnip baktıında kapısı tahtalarla kapatılmış. Kırıp içeri girdiinde içerde askerlerin olduunu görüosun. Onnarı öldürdükten odada vadinin dier tarafına mevzilenmiş dürbünü görünce amaçlarının vadinin dier tarafındaki isyancıı üssünü izlemek olduunu annıosun. Ve dürbünden bakınca ön tarafta isyancıların her zamanki işlerini yaptıını ve hemen arkadaki binanın 2. katında(Ön duvarı yıkılmış) birinin -kim olduunu seçemiosun- g-man ile konuştuunu görüosun. Uzun bi konuşmadan soora g-man yine kayıplara karışıyor..

G-man'le isyancıların alakası var mı? Bu annatıklarımdan soora özellikle ilk televizyon olayı ve 3., 4. g-manin görülme olaylarından soora kesin var.. [/spo][signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..

[Bu mesaj Popeye tarafından 18 Kasım 2004 18:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

cidden hosmus onlar. gittim hepsine baktim cok guzel. hele arada kurduğun bağlnatı da mantıklı. valla düşündükçe yeni şeyler ortaya çıkıyor çok hoş... ayrıca oyun esnasında yerdeki gazete ve duvardaki yazılar da çok şeyler anlatıyormuş, hikayedeki birçok sır orada saklıymış. onlarda baktım cidden öyle.
hl2 yı adamlar daha çok duyup deyil de bakıp ve dikkat edip de anlıylaım diye yapmışlar. direk soruşturmayı oyuncılara bırakmışlar ve bence süper. zaten bu oyun deil resmen film olmuş!!![signature][hline]War, war never changes!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
John_Petrucci, 18 Kasım 2004 16:04 tarihinde demiş ki:
ready to play approximately 155 minutes diyor.

amount acquired %50 diyor.Bu ne beeue =)

%54 le oyunu açmaya çalışıyor.sadece ilk video yu görüyorum sonra takılıyor... OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFf (f)

orjinal oynayalım dedik düştüğümüz hallere bak...[signature][hline]-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

bende aynı sorunu yaşadım,%43 de kalmıştı download.sonra oyunu açmaya çalıştı fakat ilk videoyu bile göremeden takıldı,zaten %43 de takılmasını anlamadım.steam i yeniden kurup baştan başlattım bende,bekliorum;şu anda 596 min dio bide %30 da.bakalım nolcak?bu konuda bi açıklaması olan warmı?
Sosyal ağlarda paylaş

keşke tekrar başlamasaydın ben hallettim o sorunu...

steam açıkken dl etmeye dewam ediyor.eğer etmezse always dl yi önce kapa sonra tekrar aç dewam eder (di).[signature][hline]-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

Boyle guzel bi oyuna kopya yazık ya tr'ye gelince parayı bastırıp alın bence :)

Bu arada oyunun multisi yok mu ben hicbi yerde rastlayamadım da steam'de serverlara bakınca da cıkmadı bisiler?[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh biraz önce dungeon_master ile multiplayer'ını denedik (konsola bi kaç komut girerek oynanıyo. yani MP var, ama beta olduğu için default olarak koymamışlar.) fizik motoru, gravity gun, hatta araçlar her şey çalışıyo. sadece çok fazla bug var. ama temeller oluşturulmuş yani.
bi kaç ay içinde inşallah official olarak hl2mp de çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

Multiplayerı daa çıkarmadılar şu an test aşamasında, ama herşeyin olduu gibi o da steam dosyalarının içinde. Bikaç ayar yaptıktan soora multiplayer oynayabiliosun. Az önce mayferle oynadık cidden çok kötüydü. Karakterin yok sadece gri bi adam var, konuşma fln hak getire.. :)[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

Xuah dur bi de ayarları sööliim de tam olsun..

Öncelikle bi siteden haritaları indirip hl2/maps altına atmanız gerek. Soora oynayacak herkesin şu komutları girmesi gerek:

net_start
sv_lan 0
deathmatch 1
maxplayers (istediiniz kadar)
map (yüklediiniz herhangi bi map)
restart[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...