Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

said:
Heffer, 22 Kasım 2004 15:30 tarihinde demiş ki:
bu gün bilgisayarcım saat 6 gibi gelicek dedi oyun için, kopya olduğundan çalışacağına inanmasam da orjinalini alana kadar bi şansımı denemek için alıcam:) çalışır inşallah..
bide 6 gibi gelmeme riskide var, umutlandırmak istemiyorum kendimi:-)

iyiki umutlandırmamışım çünkü gelmemiş:) yarın bakıcaz artıkın.[signature][hline]öss nubisi
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

aklinizi kullaniyosunuz derken 6 yas ustu herkesin yapabilcegi seyler;
orda ici hava dolu plastik varil var, bi ucu suya batmis tahtiravalli gibi bisi var. tahtravallinin suyun altinda kalan kismina varilleri koyunca diger tarafi iniyo sende o hovercraft tipi aletle ustunden atliyosun
budur yani buyutcek bisi yok en azindan oynadigim bolume kadar boyle

catscracth gibi bende alien slash oyunlarini sevmem ama bu digerlerinden daha iyi geldi onu da belirtmek isterim

bu oyunu bi devrim olarakta gormuyorum acikcasi, oyuncular arasinda fazla reklami yapildi o yuzden bazilarida fazla etkilendi..
bunlara ragmen iyiki orjinal almisim diyorum
ve natural selectionin source motoruyla cikmasi icin dua ediyorum[signature][hline] Ya ya ya coco jamboo Ya ya yeah
Sosyal ağlarda paylaş

oyun 5 cd

cok fps oynayinca benim midem fln bulaniyo o yuzden cok oynayamiyorum ama bu oyun gercekten guzel, tavsiye ederim
farcry'a fln gore cok daha fazla sorun cikartmasina ragmen zevkle oynuyorum
mediumda oyun tam ayarinda. gereksiz kasislar falan yok akici bi sekilde oynaniyo,
sabah 8de kalkmam gerek ben 3te hala halflife oynuyorum bakalim sonumuz nolucak..[signature][hline] Ya ya ya coco jamboo Ya ya yeah
Sosyal ağlarda paylaş

sistemim:
amd athlon xp 2600+
radeon 9600XT 128mb
512 ram

her şey high'da, 1024x768, 4xAA, 8xAF'de 40 fps civarında oynuyorum. ramin az gelmesi nedeniyle büyük alanlara girerken ufak takılmalar dışında sorunsuz oynuyorum. belki şanslı olduğumdandır ama oyun boyunca tek bir bugla karşılaşmadım ve tek bir sorun yaşamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Waefre_Athelas, 22 Kasım 2004 22:28 tarihinde demiş ki:
valla bende var korsan ama canavar gii çalişio :)

hala çalışıyo mu? sanırım valve korsan cd-keyleri tespit edip steam accountlarını banlamış.. senin korsan dediğin sadece bi yerden bulduğun cd-key mi yoksa hl.exe gibi bi crack mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bende fsaa kapalı 800x600
aniso kapalı. model ve bişi daha var o mediumda. Güzel gidio.

O mediumları high yapıorum

oyunda kafayı sallayınca konuşmalar kesik kesik oluo duruo devam edio. Gerçi bende directx sdk yüklü, debug olarak yüklemedim normal yükledim sonra 9.0c yaptım ama belki ekran kartını yavaşlatan bişileri vardır hala.

Ha birde saf hl2 nin backup'ı 3 cd.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Yürüme olayında biraz daha "yürüme" hissi verilseymiş iyi olurmuş gerçekten. Havada süzülüyormuş hissi veriyor. Birde şu ilk makinalı silahta recoil olsaymış güzel olurdu. Yani HL1'de ki MP5 ile ateş ettiğimizde baya sarsılırdı ekran. Şimdi o sarsıntı şu secondary fire'ı seken yakar-top atan silahta var.

Yani bunları eksik olarak görmüyorum ama olsaymış daha güzel olurmuş benim için. Zaten eksik değil dizayn kararı ile yapılmamış oldukları belli.

NOT: Recoil: (silahların tepme yapması)[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

Recoil olmamasının nedenlerlnden biri oyun bir CS yada NS gibi mod değil diğeri ise Gordon Fremanın iyi bir silah eğitiminden geçmesi. HL1 deki acmiliki üstünden atmış. Zatn oyunun son bölümlerinin kolaylığı Gordon Fremanın über "Godlike" moduna geçmesi. Tahminimce Hl3 de normal silahlar kullanılmayacak.
-Birde oyun steamden backup alınınca 4 cd oluyor.

[Bu mesaj Fegro tarafından 24 Kasım 2004 10:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla 3 cd lik bişe aldı arkadaş.ben orjinal getirtecem multiplayer için ama buna da şaşırmadım diil

neden 3 cd?

3 cd de de hepsi rar formatında

direk rarları bi dosyaya açıp program files da half life 2 diye klasör yaratıp içine atıyosun.

sonra launcher a tıklayıp oynuosun
oyunu açtık oyndadıkda tren istasyonu gibi bi yerdesin hatta

rar lı olduğu için 3 cd olabilirmi?
bide sanırım direk orjinal oyunu yüklemişler yüklenmiş oyunu rar la sıkıştırmışlar faln

nedir bu?
yüklemelimi?
Sosyal ağlarda paylaş

korsanları 3 cd beta meta ama 8 ci bölüme kadar gedim banamısın demedi ister ister yeme aaaa kopye oyun almış diye hiç yadırgamayın cebim de param olsa benimde yapacam şey nette sipariş alma olurdu ama vermeyen allah vermiyor paranmı yok korsanın var bu kursan ların dibine kibrit suyu dökmek gerek sonrada sonrada bizi mezara gömmek gerek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...