Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

said:
Eternal, 16 Kasım 2004 17:29 tarihinde demiş ki:
Metal Gear Solid dir suana kadar çıkmış bu türdeki en iyi oyun
ne half life'ı ..
metal gear solid fps bile değil? aman diyim yani eheh half life a karşı argüman sunacaksak biraz mantıklı bişiyler sunalım :).[signature][hline]my god sits in the back of the limousine
my god comes in a wrapper of cellophane
my god pouts on the cover of the magazine
my god's a shallow little bitch trying to make the scene*
Sosyal ağlarda paylaş

68dakika 28 snsyesi kaldı geliyo vampirlesecem galiba yine oyun basında sabahlayıp :)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

VEE OYUN BITTIII!! Oyun mukemmel arkadaslar ozellikle son 2 bolum inanılmaz zevkli. Toplam 15-16 saat flm surdu ama aralarda yemek flmda yedik. Off valla biz tekrar oyniicaz yarin =D Hade herkez gaza gelsin cidden super bir oyun kesinlikle beklemeye deydi. Mayfer ozellikle aaliicak beklentilerinden biri gerceklesmedi cunku uehaueh. ama yinede oyun muthis (Patates ve Chorap)

Valla beyler ıncelme yazacak halımız yok surda gecenın 2 bucuu ve halen oyunun etkısı altında olduumuz ıcın yarına artık... MUTIIIIIISS!!!

Yaw bu arada ne kadar muthis harika flm yazsam azdir lan bu OYUN MU LAN?? Bu 'bir' yegane. Cidden boole somt insan soyunun amaci. Hele son 2 bolum aman allahim....
[signature][hline]War, war never changes!!!

[Bu mesaj Chorap tarafından 17 Kasım 2004 02:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 17 Kasım 2004 00:53 tarihinde demiş ki:
bizim arkadas oynamis adam dakka bir bug bulmus manipulator denen silah ile duvarlarimi ne yikiyormus hop hop geciyormus bes para etmez oyun dedi saturn die magazadan almis geri vercekmis

valla bence sıkmış.
manipulator duvarları yıkacak kadar güçlü bir silah değil.
ha bug oldu diyelim duvarları yıkabiliyoruz, ki bu da çok büyük bir bug, adamlar bu kadar büyük bugı hiç atlarlar mı sanki? o kadar süre beklerken test edildi bir de oyun.

ha duvarları yıksan da bölümleri hop hop geçemessin, oyun duvar geçmekten ibaret değil çünkü, bir sürü yaratık da var...

saturn mağazası olayı ise komik...
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten biz de oyun esnasind hic oyle bi bug gormedik. bence dee sacmalamis o arkadas. sanirim biz hicir belirgin bug gormedik bile...

yine soyluyorum ama INANILMAZ bir oyun... oyle bagimlilik yapti ki simdi yine oyniycam, SUPERRR.......

(ilk bitiren biz mi olduk eheuheu =D saat 2:30 tam bitiris saatimiz)[signature][hline]War, war never changes!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 17 Kasım 2004 00:53 tarihinde demiş ki:
bizim arkadas oynamis adam dakka bir bug bulmus manipulator denen silah ile duvarlarimi ne yikiyormus hop hop geciyormus bes para etmez oyun dedi saturn die magazadan almis geri vercekmis

hani valvedekiler amatör,yeni yetme olsa neyse.böyle bir bug ile piyasaya sürdüklerinde zaten ilk günden tepki alırlar,rezil olurlardı.sallamış arkadaşın.[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu steam üzerinden almıştım. Çok oynama zamanım olmadı. Dün oynadım ve henüz ilk chapterdayım. Oyun da yapay zeka özellikle robotcanların davranışları beni çok etkiledi. Hemen oyunun başında kutuyu yere atıp bana çöpe at demesinden sonra kutuyu alıp robotcana atmam sonucu ilk elektrik şokunu yemiş de bulunmaktayım.
Oyun grafik olarak zaten enfes üzerinde konuşulacak fazla birşey yok. CS source da son derece dusuk performans alamama ragmen (9600xt ile) HL2 şu ana kadar sorun çıkarmadı.
Konusunun yine enfes olacağı çok açık. Bu oyunu orjinal almanız en mantıklısı olucaktır. Yalnız ülkemize oyunun orjinali yılbaşına doğrug elecektir. Kopyalar ise elbette ulaşır ama böylesine bir sanat eserine kopya parası vermek yüzsüzlük olur.
Steamden alıp sorun yaşayanlara bir tavsiyem yok. Ben aldım preloaded ı sorunsuz geçirdim. Unlocking files da yüzde 60 da 20dakikalık bir takılma yaşadım ancak sonra devam etti.
Herkeze iyi eğlenceler HL2DM 'de ve ya CS source da görüşmek üzere[signature][hline]Can u burn the fire and freeze the ice?
I can
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...