Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

göztepeden aldım oyunu
şu ana kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım (jipi daha yeni aldım ve takıldım oyunda gerçi, ama oyunla değil benim beceriksizliğimle alakası var sanırım:) biri el atarsa iyi olur ehe)
karşılaşsamda sorun değil gerçi, gelmesini bekliyorum orjinalinin. geldiği an alıcam zaten:)[signature][hline]öss nubisi
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

merhabalar...
oyunu iki ayrı grup crackledi. birisi emporio diğeri axpi. ikinin rls de suprnova.org adresinden torrent ile indirilebiliyor. axpi rls daha küçük (1.6 gb) çünkü daha iyi sıkıştırılmış... un_rar edince 3.5 gb civarı bir yer kaplıyor...

ai (artificial inteligence) ile ilgili sorunu çözmek için

- eğer axpi rls kullanıyorsan, adamlar kendi rls leri için bir patch yaptılar... daha başka birkaç bug ı da düzeltiyor herhalde. irc.rizon.net serverinde team-axpi kanalındalar. online sürekli amme hizmeti sunuyorlar. orada patch i indirebileceğin linkler var.

- eğer axpi rls kullanmıyorsan hl2/cfg dosyasına bi tane .cfg dosyası koymalısın. içerisinde (tırnaklar hariç) "ai_disable 0" yazmalı... ama bu seni ancak 8. bölüme kadar getirir. oradan sonra işlemiyor. (sebebini bilmiyorum)

oyunun crack i yazpılamaz, valve bu sefer işi halletmiş gibi tahminler boş çıktı, sanki steam den official bi şekilde onay almışcasına oynanıyor crack rls ler şu anda.

selamlar...
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman bu validation problemim nasil cozulur bi fikri olan var mi? her 24 saatte bir validate etmem gerekiyo yeniden oynayabilmem icin ve 5 dakka aliyo bu en az..(loading suresini de ekleyince insanin ici bayiyo)

haftaya olan supriz haberini bende duydum, muhtemelen countera yeni haritalardir...
umarim hl2dm falan olurda adam gibi bi online oyun oynarim counterstrike'i 2 kere actim bi daha oynamadim biktim artik...
su oyuna asil online modlari icin para verdim sabirla bekliyoruz..[signature][hline] Ya ya ya coco jamboo Ya ya yeah
Sosyal ağlarda paylaş

Bence %90 HL2DM olacak. Çünkü bunu gösteren bir kanıt var:
said:
"There's going to be a special treat near launch or soon after for those who are upset that Counter-Strike Source is the only multiplayer offered out of the box. I'd hate to ruin the surprise but let's just say traditionalists will be happy even if it's just one map at first. Physics Cannon!"

Burda traditionalists denilenerek benim gibi DM'ciler kastediliyor. Bu mesaj 11 Kasımda aşağıda linkini verdiğim sitede yazılmış. Bu bilgiyi veren kaynak oyunun GOLD olma haberini duyuran kişi. Ve dediği oluyor resmen. Oyundan bir kaç gün geçti ve VALVe "bir sürprizimiz var" dedi.

Umuyorum ki HL2DM'dir. O zaman benden mutlusu olamaz bu forumda heralde.

Yazının yayınlandığı site..
Sürpriz'in ne olduğunun tartışıldığı Steam forumlarındaki konu...[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor

[Bu mesaj LathspeLL tarafından 27 Kasım 2004 03:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kırılmış versiyonlarda çıkıyormuş o sorun diye duydum ama DVD demişsin (yoksa kopya DVD'de mi yapmaya başladılar :)). autoexec.cfg'ye birkaç satır ekleyerek yapabilirsin. Hemen bulayım senin için.

Go into your hl2cfg folder, and create a txt file, inside this text file, write the following lines.
ai_norebuildgraph "1"
ai_disable "0"

Save, then rename the text file to ai_fix.cfg, right click the file and set it to read only.
Next, open up valve.rc in notepad, you should see the following

// load the base configuration
//exec default.cfg
// Setup custom controller
exec joystick.cfg
// run a user script file if present
exec autoexec.cfg
//
// stuff command line statements
//
stuffcmds
// display the start-up level
startupmenu

under "exec autoexec.cfg", add this line:
exec ai_fix.cfg

Save the file and youre done!
[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bıshop, 27 Kasım 2004 04:14 tarihinde demiş ki:
umarım hl2dm gelir hldeathmach siz olmaz.

bi sorum olucak.
bende key var fakat steam ile cekmedim.
uydudan ceken birinden aldım 3.5gb civarı 5cd bişey.
bunla key olaylarına girsem steam key imi blocklarmı ?

valve'dan official bi bilgiye gore, herhangi bi crack veya degistirilmis dosya olmamasi suretiyle steam /gfc dosyalarinin kopyalarinin cikarilmasi tamamen serbest. zaten steam'de direk "backup al" secenegi var.
eger sen dosyalari steamden cekip direk oldugu gibi koymus olan birinden aliyosan sorun cikmaz. ben kendi .gcf dosyalarimi 3 kisiye verdim, ve onlar orjinal cd-keyleriyle sorunsuz oynadilar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...