Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Abi neyini tartisiyorsunuz? Oyun cikacak. Insanlar dolusacak. 2 ay oynayip birakacak. Bu cikan iyi kotu her oyunda bu sekilde oldu ve wow bitene kadar boyle olacak.
Wow ile kiyaslanacak(bu her oyun icin gecerli) ve birakilacak. Oyunu seven bir kesim oyunda kalacak en sonunda. Ama bu kesim hicbir zaman wow'la kiyaslanacak kadar olamayacak.
Sorun Wow. Ortadan kaldirilmadikca. Server'larini bombalamadigimiz surece bu sorun cozulmeyecek.
Benim kucuk oglan arkadaslariyla cakma Wow server'inda oynuyor. Bir suru bedava oyun var diyorum baska bisey oynayin, scriptleri calismayan su sacma server'da ne isiniz var diyorum.
-Ben wow seviyorum diyor.
Wow bence mmorpg dunyasina zarar verir hale geldi. Hastalik oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Addon Konusunda ekleme yapayım meraklısı varsa,

Wildstar client klasorunde Houston diye bir program var.

O program addon yapma programı, Beta forumlarında adamlar onun kullanımı ile resmen seminer niteliğinde ders yazdılar.

Biraz merak ve lua bilgisi ile, isteyen istediği addonu yazabiliyor kendine.

Release de kalırsa oldukça ilginç custom addonlar ortaya çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

wow bitirmeyi hedefleyen bir oyun değil zaten ya. alternatif niteliğinde. ayrıca wow neden bitsin, madem millet bu kadar seviyor, oynasınlar ne zararı var. sıkılan adama alternatif niyetinde wildstar - ufak tefek değişikliklerle.

wildstar zaten öyle milyonlarca satacak bir oyun değil. orta derece oyuncu kitlesine sahip olur. 1-2 milyonu geçebileceğini sanmıyorum satışlarının.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok bence WoW'dan daha kaliteli,daha fazla yenilik sunan bir oyun.WoW'u uzun süre oynayıp aynı şeyleri tekrarlayıp sıkılan PvE oyuncuları için birebir. Wildstarı WoW'un çuvalına atıpta o kadar ağır bir hakarette bulunamam, tüyü bitmemiş yetimlerin hakkı vardır Wildstar'da.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de zorluğundan dolayıda yavaş ilerliyor sanırım. Öyle pata küte dalamıyorum moblara hep bir temkinli ilerlemem gerekiyor. Yoksa dümdüz ediyorlar beni. Gerçi şikayet ettiğimden değil. Uzun zamandan sonra lvl kasarken grup kurma ihtiyacı hissettim, online oyun oynamanın bir anlamı oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...