Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

cesit iyidir.. wildstarda var esoda.

o an durumlar sonucunda neyi oynamak istemissem onu alirim abi. oyunculugun sektorun gelecegi falan pek beni ilgilendirmiyor dogruya dogru.

dark souls 2 de var d3 de , poe de, eve online da, kitty online da, walking dead seriside var, facebook gizli item bulmaca adventurelarida, konsol oyunlarida var, crusader kings gibi stratejilerde, indie bir suru oyunda var, aaa sacma sapan oyunlarda.

neden illa senin istedigin gibi oyunlar olmak zorunda ? niye bu kadar kotumser duruyorsun su olaya anlamiyorum.

cesitlilik iyidir her zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

haklisin.

reampage said:

Kanuni said:

abi ne paraya bagladiniz olayi :)

her oyunda boylemi dusunuyorsunuz merak icindeyim. aliyim iki ay sonra yarisina satar ustune digerinden aldigim altinlardan elde ettigim para ile exp alir ustune gecen seneden kalan karakteri sattimmi tamam. :D

acikcasi eso yakinda cikiyor acikmissindir reampage al eso, wildstar cikinca onuda al.. ha wildstar bilindik formul bayma konusunda hakli olabilirsin, en kotu bir elder scrolls rpg oynar gibi dusun.

neden bu kadar mmolarda para konusu dert oluyor anlamiyorum. ha single ha mmo. ikiside 60 dolarlar civari ikiside 1-2 ay goturuyor artik, hatta mmo bazen daha fazla goturuyor.

Abi sen singleplayerlara verilen paralara acıyorsun bende mmolara şahsen, o kadar çok account birikti kenarda alıp deneyip attığım şimdi fuzului olucak yine para vermek istemiyorum yoksa parası ne beni fakirleştirir ne adamları zenginleştirir. Oyun kötüyse her türlü batar.

Ben arada sıkılıp oynadığım moba türünden uzaklaşmak adına alıcam mmo açıkcası çok beklentim yok o yüzden ikiside gittiği yere kadar gider.
Sosyal ağlarda paylaş

Geleceği düşünmüyorsan bile ESOdaki zekasızlıktan, untermenschlikten keyif alabilecek misin?

PoE yerine diablo oynamayı anlarım, yeterince iyi değilsindir falan. Bak iyi olmaktan da bahsetmiyoruz, baya baya kötü olmak, muhteşem yüzyıl izlemek seviyesinden bahsediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi acimdan cevap vermem gerekiyorsa sunu diyebilirim ki neredeyse 40 yasina geldim ve hala oyun oynuyorsam bu keyif aldigim icindir, bireysel olarak gerceklestirmis oldugum bu satin alma uzun vadede oyun sektörüne ne gibi etkiler birakmakta acikcasi beni pek ilgilendirmiyor.

Yeni cikan bir oyunun explorer asamasi dahi keyifli geliyor bana, yani bu konuda kriterim cok düsük:) satin almam icin yeterli bir sebep.
Sosyal ağlarda paylaş

poe uzerinde su forumda kimse bir sey yazmaz cizmezken o oyunu satin aldim ben :) daha dogrusu forumlarindan donate.. simdi oyun cikti cikmadan once de betasinda bolca oynadim ama ben o oyunu sevmedim, sevmememin sebebi bambaska seyler d3 u sevmemein sebebi bambaska.

eso yu almamin sebebi baska eve online i gene burada kimse bilmezken 2004 de oynamaya baslamaminda.

yani simdi oyunlardan keyif almak baska sey oyunlarin iceriginden bir seyler beklemek baska. her oyundan illa bir uo bir eve online bir wow vanilla olmasini beklersek eger, cesitlilik ve yaratilicik nasil ilerleyecek ?

oyun konusunda, insanlari gerizekalilik veya yetersizlikle cercevelemeden cevap beklemen gerekiyor..

yillar oncesinde eve online oynadim diye zeki becerikli, eso aldim diye yetersizmi oluyorum ben ? yani nasil bu cikarimda bulunuyorsun genellemeye gidiyorsun anlayamiyorum. poe ye yetmek nedir d3 e yetmek nedir abi allah icin cok sacma sapan argumanlar bunlar.

wildstar oynadinmi bilmiyorum wow vanilla vs diyorsun oyunda her sey bir isaretle bir simgeyle bir zamanla bir yon ile belirli abi. ciddi anlamda oyunu oynamak kolay. hatta oyunu oynamiyorsun bir seyleri takip ediyorsun devamli.
Sosyal ağlarda paylaş

kanuni sen her oyunu ilk alirsin, ilk top level olursun, ilk hafta birakirsin, , sana ozel bi olay, dogru mu ? heh beni hic ilgilendirmez , ama ilk oynayan bendim vs deme, zaten senin huyun o , pati nin yeni oyun konusu acma lideride sen oldugun icin sasilacak bir sey degil ki bu :D

edit : aslinda sana yazilmis bisi degil bu , senin zevkini tartisanlara diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

nyks said:

Wildstar bana pek de kolay gelmedi açıkçası. Lvl yükseldikçe etrafındaki dandik moblara bile dikkatle girişiyorsun. Zıplaya zıplaya etrafta dolaşırken öldüm kaç defa. Gerçi tabi bu benim beceriksizliğim de olabilir.

bence yeterince zor , 2 kere dodge layabiliyosun, kosarken dmg yerken snare yani yavasliyosun , bildigin zor.

bi de tab lamadan kacarken millete dmg vermek de cok guzel, hic tab yapmadan kirmizi barlara bakarak mob lara dogru gidiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Preorders for Carbine's sub-based sci-fantasy MMORPG will be available next Wednesday, March 19th. The $59.99 preorder provides beta events, early access on May 31st, housing deco that grants a rest XP bonus, character and guild name reservations, a 10-slot storage bag, and the exclusive rocket house shown above, in addition to the Standard Edition's 30 days of play time, buddy passes, and more deco. Another $15 gets you a Digital Deluxe version with a hoverboard, costume, title, and dye set.

iyimis. gonder digital ordan. :P
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce de belirttiğim üzere, Coexist guildi olarak bizim de önümüzdeki oyun Wildstar.

Sitemizde, ana sayfada sağ taraftaki alanda, Wildstar ile ilgili özenle hazırlanmış, pek çok çeviri ve inceleme yer alıyor. Ayrıca forumlarımızda da pek çok bilgi paylaşılıyor. (Şu ana kadar 1632 kişi sitemize ve forumlarımıza üye olmuş durumda) www.guildcoexist.com dan inceleyebilirsiniz.

24 Mart pazartesi günü, 21:00 da TS3 de toplantımız var. Halihazırda neler yaptığımız ve Wildstar planlarımız hakkında konuşacağız. Siz de Wildstar da Coexist ile oynamayı isterseniz, guildimize üyelik için başvuru yapabilir, toplantımıza katılabilirsiniz.

Görüşmek üzere!
Sosyal ağlarda paylaş

Oynanmaya değer, tüm aaa, dünya çapında mmo ları oynuyoruz. Oyunun sunduğu progress i bitirmek, seviyeli ve kalıcı bir guild ortamı sunmak, bu sayede oyun zevkini paylaşıp arttırmak temel amacımız.

An itibariyle sadece Final Fatasy oynuyoruz. 5 ay gibi bir süredir bu böyle.

Çıkınca da Wildstar oynayacağız. Ne kadar oynayacağımız oyuna baglı. WoW gibi yıllarca da olabilir, SWTOR gibi 6 ay da. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...