Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

valequenta said:

nasi ilk izlenimler, ilk kez oynayanlar?

meh. ilk 6 levelda bir orijinallik bir çekicilik göremedim. hele combatın kolaylığı sıkıntıdan öldürdü. zamanını, nereye gideceğini falan gösteriyorlar skillerin, napacaz zor olsun diye gözümüzü bağlayıp mı oynayacaz oyunu merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne paraya bagladiniz olayi :)

her oyunda boylemi dusunuyorsunuz merak icindeyim. aliyim iki ay sonra yarisina satar ustune digerinden aldigim altinlardan elde ettigim para ile exp alir ustune gecen seneden kalan karakteri sattimmi tamam. :D

acikcasi eso yakinda cikiyor acikmissindir reampage al eso, wildstar cikinca onuda al.. ha wildstar bilindik formul bayma konusunda hakli olabilirsin, en kotu bir elder scrolls rpg oynar gibi dusun.

neden bu kadar mmolarda para konusu dert oluyor anlamiyorum. ha single ha mmo. ikiside 60 dolarlar civari ikiside 1-2 ay goturuyor artik, hatta mmo bazen daha fazla goturuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Wildstar alırsanız wow vanilla/themepark mmo türüne destek vermiş oluyorsunuz.

ESO alırsanız falloutu katledip konsol zekasına (hahaha konsol "zekası" ) yönelik oyun yapan ve seslendirmeyi oyun motorunun akıcılığına tercih eden bi zihniyete destek vermiş oluyorsunuz.

Gelecekten beklentiniz ne arkadaşlar? Oyunlardan beklentiniz nedir, çocuklarınızın nasıl oyunlar oynamasını istiyorsunuz? Çünkü ESO aldıkça daha çook "akıllı balıklar" tanıtımı göreceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

abi ne paraya bagladiniz olayi :)

her oyunda boylemi dusunuyorsunuz merak icindeyim. aliyim iki ay sonra yarisina satar ustune digerinden aldigim altinlardan elde ettigim para ile exp alir ustune gecen seneden kalan karakteri sattimmi tamam. :D

acikcasi eso yakinda cikiyor acikmissindir reampage al eso, wildstar cikinca onuda al.. ha wildstar bilindik formul bayma konusunda hakli olabilirsin, en kotu bir elder scrolls rpg oynar gibi dusun.

neden bu kadar mmolarda para konusu dert oluyor anlamiyorum. ha single ha mmo. ikiside 60 dolarlar civari ikiside 1-2 ay goturuyor artik, hatta mmo bazen daha fazla goturuyor.

Abi sen singleplayerlara verilen paralara acıyorsun bende mmolara şahsen, o kadar çok account birikti kenarda alıp deneyip attığım şimdi fuzului olucak yine para vermek istemiyorum yoksa parası ne beni fakirleştirir ne adamları zenginleştirir. Oyun kötüyse her türlü batar.

Ben arada sıkılıp oynadığım moba türünden uzaklaşmak adına alıcam mmo açıkcası çok beklentim yok o yüzden ikiside gittiği yere kadar gider.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...